PILSĒTNIEKSPIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJS

Ar jauno krosoveru 2008 Peugeot tirgū ieved izskatīgu, spēcīgu un eleganta dizaina pilsētas automobili, kas aicina dzīvi izbaudīt ar pilnu krūti. Kompakts un ērts, daudzpusīgs un plašs - 2008 ir ideāls automobilis izbraucieniem ar ģimeni vai draugu
kompānijā. Palutini sevi un izbaudi unikālu braukšanas pieredzi pie šī drošā un stimulējošā krosovera stūres.

ĀRĒJAIS DIZAINS

No pirmā acu uzmetiena novatoriskajā Peugeot 2008 izdevies apvienot labāko: 2008 Peugeot zīmola stilistisko eleganci, modernā sporta apvidus auto nekaunību un robustumu un pilsētas automašīnas kompaktumu.

IETILPĪGS UN DAUDZVEIDĪGS

2008 piedāvātās pārvadāšanas iespējas nodrošina maksimālu lietošanas ērtumu. Aizmugures sēdekļu pasažieriem ir daudz telpas un iespēju. Bagāžas pārsegs ar kustīgu aizmugures daļu nodrošina pieeju bagāžas nodalījumiem no aizmugures sēdekļiem arī braukšanas laikā, neliekot piecelties no sēdekļiem.

ELEGANCE UN SPĒKS

2008, kurš jau pirmajā tikšanās reizē rada modernu iespaidu, veiksmīgi savieto Peugeot stilistikas pamatprincipus, modernā SUV drosmi un spēku, kā arī pilsētas automobiļa kompaktumu.

ESI SVEICINĀTS GAISMĀ

2008 salonu raksturo eleganta un harmoniska atmosfēra, kur ir prasmīgi savietotas smalki apstrādātas dekoratīvās detaļas un lielisks apgaismojums. Instrumentu panelis ar zīdainu pārklājumu un hromētajiem rotājumiem aicina sev pieskarties. Lielais stikla panorāmas jumts* automobiļa iekštelpu atver ārējai pasaulei, radot salonā brīvu un īpaši gaismas bagātu noskaņu. Paaugstināto indikatoru zilais LED fona apgaismojums,
stikla jumta LED gaismas*, kas sniedz maigi zilganu gaismu vai PEUGEOT LED TRACK griestu paneļa apgaismotais lāzera gravējums**rada īpašu gaismas vidi 2008 salonā.

*Standarta vai papildu aprīkojumā, vai nav pieejams- atkarībā no versijas.
**PEUGEOT LED TRACK jumta panelis ir pieejams tikai Allure līmenī.

PANORĀMAS JUMTS

Plašais panorāmas tipa stiklotais jumts * burtiski paver iekšējo telpu, tajā ļaujot izbaudīt brīvības sajūtu un vienreizēju apgaismojumu visā salonā. *Atkarībā no versijas sērijveidā, pēc izvēles vai nav pieejams

GRIP CONTROL

Pateicoties Grip Control®* (uzlabota vilktspēja), pilsētas krosovers Peugeot 2008 jums palīdzēs pārvarēt šķēršļus uz ceļa (smiltis, dubļi, sniegs). Ar Mud and Snow riepām, le Grip Control®* veicina šīs automašīnas pārvietošanos ar diviem velkošajiem riteņiem, atvieglojot braukšanu un izbraukšanu.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS UN MODULARITĀTE

Piekļūšana lielajam bagāžas nodalījumam ir pavisam vienkārša, pateicoties plašajam četrstūru atvērumam un tikai 60 cm augstajam kravas slieksnim. 2/3-1/3 modulējamais vienlaidu sēdeklis ļauj palielināt kravas telpas tilpumu no 360 dm3* zem plauktiņa līdz 1 194 dm3*. Lai vienkāršotu manipulēšanu ar priekšmetiem, Peugeot 2008 grīda ir aprīkota ar piecām sliedēm, kas no sliekšņa malas sniedzas līdz pat priekšējiem sēdekļiem.

NODALĪJUMI

Katrs pasažieris savā vietā atradīs virkni nodalījumu , kas ir gan pārdomāti, gan, pateicoties priekšējiem un aizmugurējiem plafoniem, viegli atrodami: nodalījums priekšējās durvīs, cimdu nodalījums, nodalījums un skārdeņu turētājs netālu no pārnesumu pārslēga, aizveramais konsoles nodalījums, kabatas priekšējos sēdekļos.

NEBIJUSI BRAUKŠANAS PIEREDZE

Peugeot ar 2008, apvienojot ar krosoveriem saistītu pieredzi un prasmes, piedāvā jaunu braukšanas pieredzi, pateicoties vadītāja vietai, kura ļauj ceļu redzēt pilnībā citādi. Tikko apsēdies pie 2008 stūres atklāsi, cik ergonomiska ir vadītāja vieta, cik ērti rokas

.

.