ATRAKTĪVAIS

Piedzīvojumiem pilna un stimulējoša vadāmība, elegants dizains un bezkompromisu kvalitāte liecina par Peugeot uzticību saviem klientiem. Tieši šīs vērtības iemieso jaunais PEUGEOT 2008 kompaktais pilsētas krosovers. Ļaujieties, lai jūs apbur šī modeļa spēcīgais dizains, izturība un elegance!

KROSOVERA BURVĪBA

Jaunajam PEUGEOT 2008 krosoveram dinamiskumu piešķir arī tā elegantā lukturu
signatūra.

Kaķa acīm līdzīgos priekšējos lukturus rotā hromēti un melni elementi. PEUGEOT modeļiem raksturīgajiem aizmugurējiem lukturiem jaunajā 2008 ir trīs jauni LED “nagi” siltos toņos, kas rada iespaidīgu 3D efektu.Šie dizaina elementi ietver ietilpīgo un funkcionālo bagāžas nodalījuma lūku.

UNIKĀLUS PIEDZĪVOJUMUS

PEUGEOT i-Cockpit® piedāvā unikālus braukšanas piedzīvojumus. Vadītāja vieta ar dizainu minimālisma stilā ļauj vadītājam saglabāt vērību un koncentrēties uz braukšanu. Vadītāja vieta gluži vai aicina satvert stūri un iepazīt visu, ko šis modelis
piedāvā. Uz kompaktās stūres rokas atrodas zemāk un tuvāk viena otrai, līdz ar to automobiļa vadīšana ir vieglāka un mazāk nogurdinoša.
Vadītāja skatiens ir vērsts uz ceļu un būtiskā informācija, kas rādītājos tiek attēlota ar zilām LED gaismām, ir tieši acu priekšā, pateicoties augstāk izvietotajam indikatoru blokam. Rezultāts ir drošāks un ērtāks brauciens. 7-collu skārienjutīgais ekrāns* vēl vairāk pastiprina braukšanas piedzīvojumu, nodrošinot pilnīgu kontroli pār dažādajām sistēmām.

IETURĒTS DIZAINS

Pilsētas krosoveru segmentā unikālais salons apbur ar savu kvalitatīvo apdari, precīzajiem iestatījumiem, tehnoloģisko izskatu un krāšņajiem materiāliem. Ērti iekārtojieties vadītāja sēdeklī un izbaudiet PEUGEOT i-Cockpit* vadītāja vietu, kas ir īpaši gaismas bagāta, pateicoties lielajiem logiem. Instrumentu paneļa augšpusē esošos rādītājus ietver baltas LED gaismas un kā jumtu var izvēlēties panorāmas jumtu* ar LED gaismas apmalēm vai griestu paneļus ar LED gaismas slejām**

* Papildu aprīkojumā, sākot ar Active līmeni.
** Standarta aprīkojumā Allure līmeni.

LED

Jaunajam PEUGEOT 2008 krosoveram dinamiskumu piešķir arī tā elegantā lukturu
signatūra. Kaķa acīm līdzīgos priekšējos lukturus rotā hromēti un melni elementi.
PEUGEOT modeļiem raksturīgajiem aizmugurējiem lukturiem jaunajā 2008 ir trīs jauni LED “nagi” siltos toņos, kas rada iespaidīgu 3D efektu.Šie dizaina elementi ietver ietilpīgo un funkcionālo bagāžas nodalījuma lūku.

EKSKLUZĪVS MODELIS - PIRMĀ IEMAKSA 0 €!

Operatīvā līzinga nosacījumi: automašīnas speciālā cena sākot no 14 106 € ar PVN 21%, nomas termiņš 7 gadi, pirmā iemaksa 0€ (sedz Peugeot), nomas likme 4,5% + 3 mēn. Euribor, komisijas maksa par līguma noformēšanu 1,5% no pirkuma cenas, nobraukuma ierobežojums līzinga līguma darbības laikā 120 000 km, atlikusī vērtība 22%. Mēneša maksājums sākot no 164 € mēnesī. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu! Attēlam ir ilustratīva nozīme. Piedāvājums ir spēkā, kamēr ir pieejami automobiļi.

TEHNOLOĢIJA

Pateicoties vieglākam svaram (sākot no 1045 kg), jaunais kompaktais pilsētas krosovers 2008 ar plūdlīniju virsbūvi ir arī dinamiskāks un pieejams ar četriem šasijas iestatījumiem. Atsperes, amortizatori, šķērsstabilizators, priekšējais tilts un aizmugurējais spraislis ir specifiski veidoti, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo dinamiku ar jebkuru dzinēju. Līdzsvars ir pirmklasīgs un stūres darbs ir piemērots katram šasijas iestatījumam, lai kompaktajai stūrei nodotu pareizu informāciju par ceļu.

EAT6 automātiskā pārnesumu kārba
PEUGEOT 2008 ar 1,2L PureTech 110 Zs S&S dzinēju ir pieejams ar degvielas patēriņu
optimizējošo un braukšanas piedzīvojumu pastiprinošo 6 pārnesumu EAT6 automātisko pārnesumu kārbu.

GRIP CONTROL®

Daudzpusīgais Grip Control®*, kas darbojas tik līgani, uzlabo vilktspēju un saķeri uz jebkādām virsmām, iedarbojoties uz priekšējiem riteņiem caur ESP elektronisko vadību. Modeļos sākot ar 100 zirgspēku dzinēju Grip Control ir pieejams gan ar manuālo, gan ar automātisko pārnesumu kārbu.

Park Assist

Jauno 2008 var pasūtīt ar atpakaļskata kameru, kas tiek aktivizēta automātiski, ieslēdzot atpakaļgaitu. Attēls tiek rādīts uz skārienjutīgā ekrāna, lai vadītājs atpakaļgaitas laikā redzētu automobilim aizmugurē esošos šķēršļus. Papildus atpakaļskata kamerai jaunajam 2008 Allure līmenī kā papildu aprīkojums ir pieejama aklās zonas novērošanas sistēma, kā arī inteliģentā
Park Assist parkošanās palīdzības sistēma. Park Assist sistēma identificē brīvu stāvvietu un automātiski veic automobiļa paralēlās parkošanās iebraukšanas un izbraukšanas manevrus. Sistēma ar ultraskaņas sensoriem automātiski vada stūres darbu, vadītājs darbojas tikai ar gāzes un bremzes pedāļiem, manuālās pārnesumu
kārbas gadījumā - arī ar pārnesumu maiņu.

Active City Brake

Active City Brake tehnoloģija ir automātiska bremzēšana, lai izvairītos no sadursmes pilsētā, kas jaunajam 2008 ir pieejams papildu aprīkojumā sākot ar Active aprīkojuma līmeni. Šī tehnoloģija palīdz novērst avāriju vai mazināt tās sekas, ja vadītājs pats neiejaucas un transportlīdzeklis pārvietojas ar ātrumu zem 30 km/h. Sensors (LIDAR), kas atrodas priekšējā stikla augšdaļā, identificē tajā pašā virzienā braucošu vai stāvošu automobili. Active City Brake automātiski bremzē automobili, bremzējot līdz 10 km/h, vai apstādina automobili pilnībā, ja ātrums pirms automātiskās bremzēšanas
aktivizēšanas ir zem 15 km/h. Active City Brake nespēj identificēt automobiļa priekšā esošos gājējus un velosipēdistus.Automātiskās bremzēšanas mērķis ir izvairīties vai mazināt sadursmes ar citiem automobiļiem sekas.

i-Cockpit

Unikālus piedzīvojumus piedāvā PEUGEOT i-Cockpit*, tehnoloģiskais aprīkojums un pirmklasīgā vadāmība. No intuitīvās, veiklās un drošās jaunā PEUGEOT 2008 vadīšanas var kļūt atkarīgs!

Drošības spilveni

Sadursmes gadījumā pasažierus aizsargā 6 drošības spilveni: 2 priekšējie, 2 sānu drošības spilveni un 2 drošības aizkari priekšā un aizmugurē.