3008

Jaunās saimes krosoveri

Stilīgie, bet praktiskie krosoveri piedāvā savam īpašniekam labāko no tā, kas raksturīgs automašīnām no divām dažādām klasēm. Tie ir vienlaikus kompakti un plaši. Skarbi, bet grezni. Patīkama izskata un efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk vizināties pa pilsētu vai braukt pa šoseju, Peugeot krosovers – tā ir automašīna Jums un Jūsu ģimenei.

Būdami jaudīgi, mūsu krosoveri ir arī eleganti. Jo tieši ar eleganci Peugeot zīmols ir slavens. Ar savu plašo kabīni un bagāžas nodalījumu, salonu “Multi-Flex”, kā arī ar inovatīvajiem glabāšanas nodalījumiem šajos krosoveros ir pietiekami daudz vietas, lai sasēdinātu pasažierus ar bērniem, iekrāmētu bagāžu un pat guļamkrēslus, kas ir tik neaizstājami atvaļinājumu sezonā.

Gan Peugeot 2008, gan 3008 modelim ir raksturīga ievērojami augstāka vadītāja pozīcija, kas nodrošina pilnīgi jaunu skatu uz ceļu.

Kaut arī izmērā kompakti, tomēr mūsu krosoveri ir aprīkoti ar daudzām augsto tehnoloģiju ierīcēm, piemēram, atpakaļskata kameru (3008) vai palīgsistēmu automašīnas novietošanai stāvvietā “Park Assist” (2008). Pateicoties uzlabotajiem dzinējiem ar HDi un PureTech dzinēju sistēmu “Start and Stop”, šie nelielie krosoveri nodrošina augstu degvielas patēriņa efektivitāti.

Iepazīstieties ar mūsu krosoveru izskatu tālāk.

ATRAST DĪLERI

Iespējams, ka radusies ielādes problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlāk vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar mums.