3D savienotā navigācija

/image/61/6/peugeot-3008-2016-226-fr.333616.jpg

ĻAUJIET SEVI VADĪT

Izgudrojiet no jauna veidu, kā pārvietojaties savā PEUGEOT. Ar navigācijas sistēmu ar 3D kartēm, balss atpazīšanu un reāllaika savienotajiem pakalpojumiem jūsu autovadīšanas iespējas iegūst jaunu dimensiju.

Lai autovadīšana būtu vienkāršāka katrā ceļa etapā, PEUGEOT ir integrējis TomTom pakalpojumus savā savienotajā multivides sistēmā.

/image/61/7/capture-cran-nav-v2.241888.333617.jpg
  • Sekojiet savam precīzajam maršrutam 3D kartes displejā atkarībā no Eiropas valsts, kuras satiksmē piedalāties. Jūsu kartes tiek atjauninātas četras reizes gadā visu mūžu, izmantojot USB pārnesi, lai jūs vienmēr būtu uz pareizā ceļa.
  • Lai jūsu brauciena laiks būtu optimāls, jūsu maršruti tiek automātiski pielāgoti, izmantojot reāllaika satiksmes informācijas atjauninājumus. Jūsu paredzamais ierašanās laiks ir uzticamāks un precīzāks, lai varat braukt ar mierīgu prātu.
  • Jūsu braucieni nekad nav bijuši tik vienkārši kā ar 3D savienoto navigāciju! Ir jāatrod uzpildes stacija ar labākajām cenām? Pieejamas stāvvietas tuvākajā apkārtnē? Laika apstākļi uz ceļa? Vai meklējat noderīgu adresi (restorāns, uzņēmums) vai interešu punktu, ko vēlaties apmeklēt? Tikai pavaicājiet 3D savienotās navigācijas sistēmai! Ar balss atpazīšanu jūs varat skaļā balsī vaicāt pēc tā, ko meklējat, vienlaikus paturot rokas uz stūres. Jūs varat turpināt runāt savā valodā pat ārzemēs!

Visu šo pakalpojumu abonements ir iekļauts 3 gadus, un pēc tam to var pagarināt vai atjaunot (par maksu). Izmantojot PEUGEOT Connect SOS un Assistance sistēmā integrētajai SIM kartei, sistēma ir autonoma bez papildu savienojuma maksas.

BRĪDINĀJUMA IESPĒJA PAR ĀTRUMA KAMERĀM

/image/61/8/capture-cran-nav-zone-de-danger.333618.jpg

Lai vēl vairāk palielinātu jūsu drošību pie stūres un vienmēr nodrošinātu mierpilnu autovadīšanu, PEUGEOT piedāvā papildu iespēju “SpeedCam Alerts”.

Saskaņā ar pašreizējo Francijas likumdošanu, tiek raidīti skaņas un vizuālie brīdinājumi aptuveni 400 metrus pirms iebraukšanas bīstamajā zonā, tostarp nelaimes gadījumu riska zonās.

Pārējās Eiropas valstīs, kur likums to atļauj, 3D savienotā navigācija norāda fiksēto vai mobilo ātruma radaru, radaru sadaļu un luksoforu radaru atrašanās vietas.

MIRROR SCREEN: JŪSU VIEDTĀLRUŅA SPOGUĻOŠANA

Ar Mirror Screen funkciju jūs varat izbaudīt jebkuru no sava viedtālruņa lietojumprogrammām, kuras ir saderīgas ar Android Auto, Apple Carplay™ vai MirrorLink®, tieši jūsu PEUGEOT skārienekrānā.