/image/17/5/peugeot308sw-2015-01.9175.jpg

Atklājiet ieguvumus

Ietaupiet laiku un naudu

Ar funkcijām “Turpināt navigāciju” un “Atrast manu automašīnu” ir vieglāk atrast ceļu atpakaļ uz savu autostāvvietu un turpināt ceļu uz savu galamērķi ar kājām (1) (2). Jūs varat izmantot brauciena statistiku, lai optimizētu degvielas patēriņu ceļojot, salīdzinot braucienus.

Viegli aktivizējama

Lietojot to pirmo reizi, palaidiet “Link MyPeugeot” savā viedtālrunī un ievadiet sava PEUGEOT šasijas numuru (VIN). Iekāpjot automašīnā, izveidojiet viedtālruņa savienojumu, izmantojot Bluetooth, un lietotne saņems automašīnas sniegto informāciju.

Brauciena noslēgumā Jūsu automašīna nosūta lietotnei tehnisko datu virkni: degvielas patēriņš, visi tehniskie brīdinājumi un apkopes termiņi un navigācijas galamērķis. Tā saglabā arī automašīnas atrašanās vietu.

Vispārējie lietošanas noteikumi (skatīt http://services.peugeot.fr/link-mypeugeot-cgu/ tīmekļa vietni) NB 1: nepieciešama viedtālrunī instalēta navigācijas lietojumprogramma un interneta pieslēgums. Funkcija “Locate my car” (Atrast manu automašīnu) var patērēt daļu no Jums pieejamiem datiem. Atkarībā no Jūsu līguma noteikumiem ar Jūsu mobilā tīkla operatoru papildu maksa var tikt iekļauta Jūsu rēķinā. Papildu informāciju vaicājiet operatoram. NB 2: automašīnām, kas aprīkotas ar skārienekrānu ar pārlūkošanas izvēles iespēju. Nepieciešama arī viedtālrunī instalēta pārlūkošanas lietojumprogramma un interneta pieslēgums. Funkcija “Continue browsing” (Turpināt pārlūkošanu) var patērēt daļu no Jums pieejamiem datiem. Atkarībā no Jūsu līguma noteikumiem ar Jūsu mobilā tīkla operatoru papildu maksa var tikt iekļauta Jūsu rēķinā. Papildu informāciju vaicājiet operatoram.