PEUGEOT CONNECT APPS

PEUGEOT Connect Apps Atkarībā no valsts un apdares līmeņa šis pakalpojums var nebūt pieejams, var būt pieejams kā papildaprīkojums vai iekļauts standartaprīkojumā. Pakalpojums ir pieejams par papildu 199 EUR ar PVN PEUGEOT 208 un 2008 modeļa automašīnās, kas aprīkotas ar skārienekrānu.

Pakalpojums ir pieejams par papildu 379 EUR ar PVN PEUGEOT 208 un 2008 modeļa automašīnās, kas ražotas, sākot no 2014. gada jūlija, un jaunajā 308 un jaunajā 508 modelī, kas aprīkots ar skārienekrānu un navigācijas izvēles aprīkojumu. Šī cena ietver pirmā gada abonementu (sākotnējais abonementa komplekts ietver Peugeot Connect USB un 3G savienojuma atslēgu plus 1 gada piekļuves iespēju pakalpojumam – ieskaitot sakaru datus). Drošības nolūkos dažas lietojumprogrammas vai funkcijas ir pieejamas tikai tad, kad automašīna apstādināta. Piedāvājums ir pieejams tikai privātpersonām. Abonements ir pieejams pie PEUGEOT pārstāvniecību tīkla dalībniekiem, un to veido pieslēgtu lietojumprogrammu komplekts, kas izstrādāts, lai padarītu Jūsu braucienus vieglākus reāllaikā.

Šīs lietojumprogrammas ir viegli lietot, tās ir nemanāmi iekļautas Jūsu autovadīšanas pieredzē un ir redzamas Jūsu automašīnas skārienekrānā.

To ir daudz, tās ir dažādas un ļoti pielāgotiesspējīgas, sniedzot Jums arvien vairāk iespēju, pielāgot katru savu braucienu atbilstoši savām individuālajām vēlmēm.

 • “Coyote” (paskaidre: Pakalpojums ir pieejams PEUGEOT 208 un 2008 modeļos, kas ražoti, sākot no 2014. gada jūlija, un jaunajos 308 un jaunajos 508 modeļos, kas aprīkoti ar skārienekrānu) Jūs brīdina par bīstamām zonām, ļaujot Jums atbilstoši pielāgot savu braukšanas stilu.
 •  “Parking” norāda pieejamās autostāvvietas Jūsu tuvumā.
 •  “Guide Michelin” un “Trip Advisor” Jūs informē par restorāniem vai viesnīcām pa ceļam vai Jūsu izvēlētajā galamērķī. - “Carburant” Jums ļauj uzzināt par tuvējām degvielas uzpildes stacijām un informē, kuras ir lētākās
 •  “Michelin Voyage” aicina izmēģināt pievilcīgākos tūristu galamērķus Jūsu ceļā
 • Kad Jums nepieciešama profesionāļa palīdzība, “Yellow Pages” palīdz tādu atrast Jūsu apkārtnē
 • “Michelin Traffic” palīdz izvairīties no satiksmes sastrēgumiem, nodrošinot satiksmes atjauninājumus reāllaikā un piedāvājot alternatīvus maršrutus
 • Vai būs lietus vai saule, laika prognozes lietojumprogramma Jums dara zināmu, kādi laika apstākļi gaidāmi visā ceļa garumā
 • “ViaMichelin” droši vada līdz Jūsu galamērķim
 • “Tellmewhere” nodrošina vietējās kartes, informējot Jūs, kā atrast labākās vietas, kad vēlaties doties izklaidēties.
 • “MyPeugeot” Jums pastāsta visu, kas Jums jāzina par automašīnu un tās atbilstošu uzturēšanu.
 • Apmeklējiet veikalu “Store”, lai lejupielādētu jaunas lietojumprogrammas! Dažās valstīs ir pieejamas arī īpašas lietojumprogrammas šī pakalpojuma papildināšanai.

FAP

/image/14/9/peugeot-308-2014-066-fr.img.62149.jpg

Ar BlueHDI tehnoloģiju var uzlabot patēriņa rādītājus, izmantojot SCR un FAP tehnoloģijas. FAP papildpiedevas augštecē novietotais SCR ļauj:

 • samazināt NOx (slāpekļa oksīdi) līdz 90 %;
 • likvidēt 99,9 % no daļiņu daudzuma;
 • uzlabot CO₂ izmešu un patēriņa rādītājus (līdz -4 % salīdzinājumā ar Euro 5 dzinējiem); 
 • ātrāk veikt degvielas padevi – pēc automašīnas iedarbināšanas – izmantojot tā darbību zemā temperatūrā.

PEUGEOT CONNECT SOS

Ar vairāk nekā miljonu automašīnu, kas aprīkotas ar PEUGEOT Connect SOS sistēmu (paskaidre: Pieejamība ir atkarīga no valsts; pieejama bez maksas visām automašīnām, kas aprīkotas ar ģeolokalizētas komunikācijas bloku un kam nepieciešama piekrišana Vispārējiem noteikumiem, pasūtot automašīnu.), mūsu ģeolokalizēto ārkārtas pakalpojumu, Peugeot ir pilnībā apņēmies nodrošināt maksimālu drošību Jums un Jūsu pasažieriem.

PEUGEOT Connect SOS ir ģeolokalizēts ārkārtas izsaukuma pakalpojums, kas ir pieejams 24/7 (paskaidre: Saskaņā ar Vispārējiem noteikumiem, tas pieejams pārdošanas pārstāvniecībās un pakļauts tehniskiem un tehnoloģiskiem ierobežojumiem, īpaši, telefonsakaru tīkla pieejamībai. Peugeot Connect SOS pakalpojums pašreiz ir pieejams Francijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā, Apvienotajā Karalistē, Beļģijā un Luksemburgā, Nīderlandē, Portugālē, Austrijā, Šveicē, Polijā un Dānijā. Pārējās Eiropas valstīs arī ir iespējams veikt ārkārtas izsaukumus attiecīgās valsts ārkārtas dienestiem bez ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas un vietējā valodā.) bez jebkāda papildu abonementa. Jebkurā situācijā, kad nepieciešama steidzama rīcība, piemēram, negadījumos, reiboņu lēkmes gadījumā vai ja automašīnai uzbrūk, sistēma mums ļauj nosūtīt tieši tādu palīdzību, kāda Jums ir nepieciešama.

PEUGEOT Connect SOS var darboties vienā no diviem veidiem.

 • Automātiski: tiklīdz iedarbojas drošības spilveni vai pirotehniskās drošības jostas, Jūsu automašīna automātiski nosūta ārkārtas izsaukumu 
 • no Jūsu puses nav nepieciešama nekāda darbība. Jūsu atrašanās vieta tiek nekavējoties precīzi norādīta, un PEUGEOT Connect SOS operators ar Jums sazinās Jūsu valodā (paskaidre: atkarībā no PEUGEOT Connect SOS pieejamā ģeogrāfiskā pārklājuma un automašīnas īpašnieka izvēlētās oficiālās valsts valodas) un tūlīt pat nosūta piemērotu palīdzību.
 • Manuāli: ja esat liecinieks vai piedzīvojat reiboņa lēkmi, kritisku situāciju, kas var izraisīt negadījumu, vai uzbrukumu, kurā Jūs, Jūsu pasažieri vai jebkura ārēja trešā puse var gūt nopietnus miesas bojājumus, tikai aktivizējiet manuālo ārkārtas izsaukumu, nospiežot SOS pogu Jūsu automašīnas infopanelī, un Jūs nekavējoties savienos ar PEUGEOT Connect SOS zvanu centru.

BlueHDi dzinēji

/image/27/2/peugeot-308sw-2014-155-fr.img.69272.jpg

Jaunā PEUGEOT 208 BlueHDi dzinēju paaudze atbilst Euro 6 standartam. BlueHDi apvieno paaugstinātu veiktspēju, kontrolētu degvielas patēriņu un ierobežotu izmešu daudzumu. Jaunajam PEUGEOT 208 CO₂ ir zem 95 g/km un degvielas patēriņš zem 3,6 l/100 km, un tas ir daļa no ekonomiskāko un efektīvāko tirgū pieejamo dīzeļdzinēju 1,6 l BlueHDi saimes ar jauktiem reģistrētiem CO₂ 79 g/km rādītājiem 75 un 100 zs versijām ar zemu patēriņu. Tie visi aprīkoti ar “Stop and Start” sistēmu ar lieljaudas starteri, izņemot versiju 1,6 l BlueHDi 75.

PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE

/image/91/5/508rxh_1407pc205.9915.jpg

PEUGEOT Connect Assistance (paskaidre: PEUGEOT Connect Assistance pakalpojumam nav nepieciešams abonements, un tas neietver nekādas papildu maksas, tas ir pieejams automašīnām, kas aprīkotas ar PEUGEOT Connect vai ar vienu no šādām iebūvētajām navigācijas sistēmām: WIP Com vai WIP Com 3D) ir GPS palīgsistēma, kas saistīta ar informāciju par Jūsu automašīnu un paredzēta, lai sniegtu palīdzību pēc iespējas ātrāk, kad tas nepieciešams.

Automašīnas sabojāšanās gadījumā jebkurā laikā un jebkurā vietā vienkārši nospiediet pogu ar lauvas attēlu infopanelī un Jūs savienos ar Peugeot tehniskās palīdzības dienesta platformu, kas ir pieejama 24/7. Operatoram, kas ar Jums runās, būs pieeja Jūsu atrašanās vietas informācijai reāllaikā un visai Jūsu automašīnas informācijai. Pēc vispārēja attālināta tehniskā novērtējuma operators nekavējoties nosūtīs atbilstošu mehāniķi tieši pie Jums (paskaidre: Saskaņā ar Vispārējiem noteikumiem, tas pieejams pārdošanas pārstāvniecībās, un tas pakļauts tehniskiem un tehnoloģiskiem ierobežojumiem, īpaši, telefonsakaru tīkla pieejamībai. Peugeot Connect SOS pakalpojums pašreiz ir pieejams Francijā, Itālijā, Spānijā, Beļģijā un Luksemburgā, Nīderlandē, Portugālē, Vācijā, Austrijā, Šveicē un Apvienotajā Karalistē. Pārējās valstīs ir iespējams izveidot savienojumu bez ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas.).

Link MyPeugeot

Tagad Jūs varat turpināt baudīt savu braukšanas pieredzi pat pēc izkāpšanas no automašīnas ar sava viedtālruņa lietojumprogrammu “Link MyPeugeot”.

Tā ir vienkārša, intuitīva saskarne, kas nodrošina piekļuvi veselai atjautīgu un praktisku funkciju virknei.

“Locate my car” (paskaidre: Nepieciešams viedtālrunis ar instalētu navigācijas lietojumprogrammu plus interneta pieslēgumu. ) Jums palīdz atrast savu automašīnu, kad tā novietota stāvvietā, bet “Continue to navigate” (paskaidre: Automašīnām, kas aprīkotas ar skārienekrānu un ietver Navigācijas izvēles aprīkojumu, un arī ir nepieciešams viedtālrunis ar instalētu navigācijas lietojumprogrammu plus interneta pieslēgumu. ) Jums rāda ceļu, ja izvēlaties pabeigt savu ceļojumu ar kājām. Pastāv arī izvēles iespēja izmantot ar iepriekšējiem braucieniem saistīto statistiku, lai uzlabotu degvielas patēriņa rādītājus, salīdzinot katra brauciena attiecīgās izmaksas. Papildus tam ir arī funkcija, kas atceras apkopes pārbaužu datumus, palīdzot Jums nodrošināt maksimālu drošību un saglabāt Jūsu automašīnas kapitāla vērtību (paskaidre: Šie atgādinājumi un brīdinājumi nekādā ziņā nav jāuzskata par tādiem, kas aizstāj Jūsu automašīnas apkopes žurnālu un lietošanas pamācību, kas Jums ir jāturpina ievērot.).

“Link MyPeugeot” izmanto Bluetooth® savienojumu apvienojumā ar 208 un 2008 modeļu un jauno 308 un 508 modeļu skārienekrānu, lai nodotu automašīnas datus brīdī, kad aizdedze tiek izslēgta (paskaidre: Pirmo reizi iedarbinot automašīnu, ir jāievada automašīnas identifikācijas numurs (VIN), kas atrodams uz reģistrācijas dokumenta, lai nodrošinātu drošu savienojumu starp Jūsu viedtālruni un Jūsu 208, 2008, jauno 308 vai jauno 508 modeli. Iesakām veikt šo darbību, automašīnai stāvot.). “Link MyPeugeot” ir saderīgs ar viedtālruņiem, kuros izmantota iOS 6 vai jaunāka vai Androïd 2.3 vai jaunāka programmatūra. Lai uzzinātu vairāk par “Link MyPeugeot”, lūdzu, skatiet mūsu tīmekļa vietni http://services.peugeot.fr/link-mypeugeot/.

MIRROR SCREEN

/image/87/0/peugeot-partner-design-08.jpg

“Mirror Screen” piekļūst saderīgām lietojumprogrammām no Jūsu tālruņa uz automašīnas skārienekrāna. Tas ir pieejams automašīnās, kas aprīkotas ar skārienekrānu un ar “Mirror Screen” funkciju, kas tiek piedāvāta kā papildaprīkojums vai standarta aprīkojums atkarībā no apdares līmeņa. Ar “Mirror Screen” saderīgas lietojumprogrammas ir paredzētas Jūsu priekam, esot ceļā.

“Mirror Screen” ir saderīgs ar Android un iOS operetājsistēmām, izmantojot MirrorLink® un Apple CarPlayTM. “Mirror Screen” funkcijai nav nepieciešams abonements vai abonēšanas maksa.

SCAN MYPEUGEOT

“Scan MyPeugeot” (paskaidre: Nepieciešams saderīgs viedtālrunis.) lietojumprogramma piedāvā interaktīvu Jūsu automašīnas lietošanas pamācību Jūsu viedtālrunī.

Ja Jums ir kādi jautājumi par kādu no Jūsu Peugeot ārpuses vai salona aprīkojuma funkcijām, noskenējiet šo elementu ar savu viedtālruni!

Izmantojot foto atpazīšanas sistēmu, “Scan MyPeugeot” lietojumprogramma atpazīs elementu, par kuru vaicājat, un automātiski piedāvās attiecīgo sadaļu no pamācības Jūsu mobilā tālruņa ekrānā.

Jūs varat skatīt arī “Brīdinājuma lampiņu” cilni, kurā būs norādīts uz jebkura sniegtā brīdinājuma veidu un ieteiktas sākotnējās darbības, kas jāizpilda.

Ieguvumi no “Scan MyPeugeot” lietojumprogrammas:

 • vizuāla atpazīšana;
 • lejupielādes, izmantojot WiFi pēc noklusējuma, bet ir iespējams veikt lejupielādes arī, izmantojot Jūsu tīkla operatoru (3G/4G);
 • var izmantot bezsaistē; - brīdinājuma lampiņu lietotāja rokasgrāmata;
 • pilnam funkciju klāstam var piekļūt un tajā naviģēt divos veidos: vai nu skenējot, vai izmantojot ilustrētu satura rādītāju;
 • saderīga ar iOS 6.1 vai jaunāku [Android 2.3 vai jaunāku] programmatūru. Pieejams arī iPad ierīcēm (uzlabota displejiem ar izšķirtspēju, kas zemāka nekā tīklenei).