/image/63/0/peugeot-2008-2016-323-fr.16630.jpg

Baudiet dzīvi!

PEUGEOT tiešsaistes pakalpojumi Jums palīdz pilnībā izbaudīt katru braucienu. Brīvā laika pavadīšanas lietojumprogrammas padara katru apstāšanās reizi par iespēju baudīt dzīvi! Un automašīnā iebūvētās multivides lietojumprogrammas braucot liks laikam palidot nemanot.

Gūstiet visu iespējamo no katra sava brauciena

/image/63/2/peugeot-308-2013-249-fr.16632.jpg

Pateicoties “PEUGEOT Connect Apps”, Jūs varat gūt visu iespējamo no katra sava brauciena.

Izmantojiet 7” skārienekrānu, lai noteiktu labākos restorānus un viesnīcas savā maršrutā ar lietotnēm “Michelin Guide” un “TripAdvisor”

Un izpētiet vēsturiskās vietas savā tuvumā, izmantojot lietotnes “Michelin Guide” un “TripAdvisor”.

Lai brauciens šķistu īsāks.

/image/63/4/peugeot-2008-2016-206-fr.16634.jpg

Pievienojiet viedtālruni savam PEUGEOT, lai katru braucienu padarītu par izpriecu!

Ar “Mirror Screen”

Izmantojiet “Mirror Screen”, lai pārvaldītu saderīgās multivides lietojumprogrammas savā viedtālrunī, izmantojot 7” skārienekrānu.

Ar MiRoamer un AUPEO! Ar personīgajām radio lietojumprogrammām klausieties mūziku un tīmekļa radiostacijas no visas pasaules.

Un ja Jums braucot patīk klausīties audio grāmatas, “Audioteka” lepojas ar katalogu ar vairākiem tūkstošiem nosaukumu dažādās valodās.

Atklājiet jaunus talantus ar “Peugeot Music”

PEUGEOT MUSIC ir unikāla muzikāla pieredze ar starptautiski pazīstamu mākslinieku izlasi kopā ar jaunu talantu atklājumiem. Jūs varat izbaudīt arī tīmekļa radio staciju ar vairāk nekā 200 nosaukumiem, kas sakārtoti pēc kategorijas un tiek pārraidīti bez reklāmas. Pateicoties “Mirror Screen” tehnoloģijai, Jūs varat pārvaldīt to tieši savā 7” skārienekrānā.

Maksimāli izbaudiet savu mūziku, izmantojot Bluetooth!

Bluetooth® savienojums nozīmē, ka varat klausīties savu iecienītāko mūziku, kas saglabāta Jūsu tālrunī (kas aprīkots ar Bluetooth® audio straumēšanas funkciju), savas automašīnas audio sistēmā. Jūs varat iestatīt skaņas stiprumu un izvēlēties ierakstus savas automašīnas skārienekrānā.