Esiet drošībā

Peugeot tiešsaistes pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai palīdzētu Jums būt drošībā uz ceļa neatkarīgi no tā, vai tie glabājas kādā Jūsu automašīnas iekārtā vai ir pieejami viedtālrunī, planšetē vai datorā.

Kad nedrīkst zaudēt ne sekundi...

/image/59/6/peugeot-508rxh-2014-052-fr.15596.jpg

Kad nedrīkst zaudēt ne sekundi, Jūs varat paļauties uz “PEUGEOT Connect SOS”! Pēc negadījuma automātiskā avārijas izsaukuma funkcija, pēc kuras atrašanās vietu nosaka glābšanas centrs, ātri nosūta Jums nepieciešamo palīdzību.(1). Tikai nospiediet Jūsu automašīnā uzstādīto pogu, lai saņemtu palīdzību negadījuma vietā vai lai par to paziņotu.

2 izsaukumu veidi

Automātisks izsaukums:

ja notikusi sadursme, Jūsu automašīna automātiski veic ārkārtas izsaukumu. Jums nekas nav jādara. “PEUGEOT Connect SOS” nekavējoties nosaka Jūsu automašīnas atrašanās vietu, sazinās ar Jums Jūsu valodā (2) un, ja nepieciešams, pieprasa palīdzību no atbilstošiem neatliekamās palīdzības dienestiem.

Manuāls izsaukums:

vai esat bijis liecinieks vai piedzīvojis ārkārtas situāciju?  Tikai paturiet nospiestu divas sekundes SOS pogu infopanelī, lai nekavējoties sazinātos ar “Peugeot Connect SOS” zvanu centru.

NB 1: * ģeogrāfiskais pārklājums ir saistīts ar pakalpojuma vispārējiem lietošanas noteikumiem, kas pieejami visās tirdzniecības vietās, un uz to attiecas tehnoloģiskie un tehniskie ierobežojumi, īpaši tālruņa tīkla pieejamība. “Peugeot Connect SOS” pašreiz ir pieejams Francijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Portugālē, Austrijā, Šveicē, Polijā un Dānijā. Pārējās Eiropas valstīs ārkārtas izsaukumus var veikt uz valsts glābšanas dienestiem bez ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas funkcijas, izmantojot vietējo valodu. NB 2: saskaņā ar “Peugeot Connect SOS” pakalpojuma ģeogrāfisko pārklājumu un automašīnas īpašnieka izvēlēto oficiālo valsts valodu. NB 3: Automašīnas ārkārtas izsaukuma platformu, ko izmanto “Peugeot Automobiles”, ir sertificējusi Francijā atbilstoši Francijas valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu konferencei (CNSIS) Francijas civilās aizsardzības un drošības departaments.

Saglabājiet visu uzmanību pievērstu ceļam

/image/08/4/peugeot208-conducteur-2015-01.9084.jpg

PEUGEOT tiešsaistes pakalpojumi ir īpaši izstrādāti lietošanai automašīnā. Tie ir lietotājam draudzīgi un pilnībā iestrādāti, lai tos būtu ļoti droši lietot. Jūs varat saglabāt uzmanību pievērstu ceļam, izmantojot automašīnas lielo skārienekrānu (7”) un īpašo veidu, kā atlasītās lietojumprogrammas ir izstrādātas.  

Ar “PEUGEOT Connect Apps” palieciet tiešsaistē braucot

“PEUGEOT Connect Apps” ir īpaši izstrādāts izmantošanai Jūsu PEUGEOT 7” skārienekrānā. Katrā lietojumprogrammā, nospiežot pogu, Jūs varat sākt navigāciju uz galamērķi vai veikt tālruņa zvanu.

Ar “Mirror Screen” Jūs varat braukt ar vieglu prātu

Braucot Jūs varat lietot ar savu viedtālruni saderīgās lietojumprogrammas*, tam pat nepieskaroties. Automašīnai gan braucot, gan stāvot darbosies tikai MirrorLink™ sertificētās lietojumprogrammas. Kad viedtālrunis ir pieslēgts Jūsu automašīnai, lietojumprogrammu izskats tiek pielāgots, lai tās varētu lietot braucot.

Ar Jums vienmēr varēs sazināties braucot, izmantojot Bluetoo

Lai savienotu savu mobilo tālruni ar savu PEUGEOT, izmantojiet Bluetooth® tehnoloģiju. Tam pat nepieskaroties, Bluetooth® brīvroku sistēma to automātiski atpazīst un Jums ļauj to pārvaldīt, izmantojot pogas uz infopaneļa. Tad zvani tiek atskaņoti, izmantojot Jūsu PEUGEOT audio sistēmu.

(*): lai “Mirror Screen” sistēma atbilstoši darbotos, viedtālrunim un lietojumprogrammām ir jābūt sederīgām. PEUGEOT nevar saukt pie atbildības par jebkādām problēmām, kas radušās no viedtālruņu vai instalētās programmatūras nesaderības, nepareizas darbības vai atjaunināšanas.

Paredziet iespējamās briesmas un izvairieties no tām

PEUGEOT tiešsaistes pakalpojumi ļauj Jums būt drošībā un būt pasargātiem vai nu zādzības vai briesmu gadījumā uz ceļa.

“Peugeot Connect”

aprīkojuma komplekti:  gatavi palīdzēt zādzības gadījumā.

Ar izsekošanas aprīkojuma komplektu “Tracking Pack” Jūs varat palielināt izredzes atrast Jūsu automašīnu pēc tam, kad tā nozagta: kad paziņojat par zādzību, Jūsu automašīnas atrašanās vieta tiek pārraidīta policijai.

Izmantojiet lietojumprogrammu “Coyote”

Vai izmantojat lietojumprogrammu “Coyote” savā viedtālrunī? Izmantojot “Mirror Screen”, Jūs varat saņemt visu informāciju un brīdinājumus no pakalpojuma “Coyote” Jūsu PEUGEOT 7” skārienekrānā. Vienkārši pieskaroties ekrānam, Jūs varat paziņot par sastrēgumiem vai apdraudējumu. Jūs varat izmantot savu esošo abonementu, nepieskaroties vai nepārbaudot viedtālruni, esot pie stūres.

“Peugeot Connect Packs”

Virtuālajā žurnālā, kas iekļauts uzraudzības aprīkojuma komplektā “Monitoring Pack”, Jūs saņemat informāciju: par laiku vai nobraukumu, kas atlicis līdz nākamajai tehniskajai apkopei, kas nepieciešama atkarībā no automašīnas lietošanas, infopaneļa datiem (degvielas līmenis, atlikušais diapazons utt.) un par jebkuriem brīdinājumiem, kas sarindoti atbilstoši pakāpei (drošība, avārija), ar saistīto ieteikumu.

Saglabājiet pašpārliecību pie stūres

Pateicoties pakalpojumiem “PEUGEOT Connect”, Jūs varat braukt pilnīgi mierīgi, vienmēr zinot savas automašīnas tehnisko stāvokli un atrašanās vietu.