/image/57/3/peugeot-308sw-2015-007-de.16573.jpg

Pēc iespējas labāk izmantojiet savas automašīnas budžetu!

/image/57/5/peugeot-2008-2016-228-fr.16575.jpg

PEUGEOT tiešsaistes pakalpojumi nodrošinās Jums reālu ietaupījumu, izmantojot stāvvietas un degvielas lietojumprogrammām, un ilgtermiņā – izmantojot ekoloģiskas braukšanas ieteikumus.

/image/57/7/peugeot-pcapps-009-uk.16577.jpg

“PEUGEOT Connect Apps” sāk ietaupīt Jūsu naudu uzreiz.

Ar “Fuel” (Degviela) ietaupiet naudu katrā degvielas uzpildes reizē. Izmantojiet 7” skārienekrānu, lai pavisam viegli atrastu lētāko tuvumā atrodamo uzpildes staciju neatkarīgi no Jūsu automašīnā izmantotā degvielas veida. Tad sekojiet Jūsu PEUGEOT iebūvētās navigācijas sistēmas norādēm.

Tāpat “Parking” (Stāvvieta) nosaka lētāko autostāvvietu atrašanās vietas tuvākajā apkārtnē un Jūs viegli turp pavada.

/image/57/9/peugeot-ndp-1506pb-simulationfinancement-02.16579.jpg

Atklājiet ekoloģisku braukšanu ar “PEUGEOT Connect Apps”

Funkcija “EcoDriving” ir daļa no aprīkojuma komplekta “Monitoring Pack” un Jums piedāvā pielāgotus ekoloģiskas braukšanas ieteikumus, lai Jums palīdzētu samazināt CO2 izmešus un vidējo degvielas patēriņu.

Tā analizē Jūsu braukšanu atbilstoši četriem kritērijiem, kas saistīti ar Jūsu uzvedību pie stūres un Jūsu izmantotajiem ceļiem, lai Jums sniegtu pielāgotus ieteikumus.

/image/58/1/peugeot-308sw-2014-215-fr.16581.jpg

Ar “Link My Peugeot” var optimizēt degvielas patēriņu

Ar Bluetooth savienojumu Jūsu 7” skārienekrānam lietojumprogrammai “Link MyPeugeot” ir pieeja Jūsu automašīnas degvielas patēriņa vēsturei, un tā saglabā to atmiņā. Jūs jebkurā brīdī varat aplūkot degvielas patēriņa datus par visiem Jūsu braucieniem savā viedtālrunī un noteikt braucienus, kur visvieglāk iespējams veikt ietaupījumus.

Vispārējie lietošanas noteikumi (skatiet http://services.peugeot.fr/link-mypeugeot-cgu/ tīmekļa vietni) NB 1: nepieciešama viedtālrunī instalēta navigācijas lietojumprogramma un interneta pieslēgums. Funkcija “Locate my car” (Atrast manu automašīnu) var patērēt daļu no Jums pieejamiem datiem. Atkarībā no Jūsu līguma noteikumiem ar Jūsu mobilā tīkla operatoru papildu maksa var tikt iekļauta Jūsu rēķinā. Papildu informāciju vaicājiet operatoram. NB 2: ja automašīna ir aprīkota ar skārienekrānu ar “Pārlūkošanas” izvēles iespēju, pārlūkošanas lietojumprogrammai ir jābūt instalētai arī viedtālrunī un ir jābūt Interneta pieslēgumam. Funkcija “Continue browsing” (Turpināt pārlūkošanu) var patērēt daļu no Jums pieejamiem datiem. Atkarībā no Jūsu līguma noteikumiem ar Jūsu mobilā tīkla operatoru papildu maksa var tikt iekļauta Jūsu rēķinā. Papildu informāciju vaicājiet operatoram.

Ietaupiet laiku un vienkāršojiet savu dzīvi!

/image/53/1/308-1306jbl501.9531.jpg

PEUGEOT tiešsaistes pakalpojumi ietaupa Jūsu laiku katru dienu un padara apkārt braukāšanu vienkāršāku

“PEUGEOT Connect Apps” palīdzēs ietaupīt Jūsu dārgo laiku.

Izvairieties no satiksmes sastrēgumiem, izmantojot “Michelin Traffic” Visu sava brauciena laiku paredziet apkārtējos satiksmes apstākļus. Lietojumprogramma iesaka vairākus maršrutus, pamatojoties uz satiksmes apstākļiem.

“Link My Peugeot” pievieno Jūs automašīnai

Funkcija “Continue browsing” (Turpināt pārlūkošanu) (1) un “Locate my car” (Atrast manu automašīnu) (2) Jums ļauj vieglāk turpināt savu ceļojumu ar kājām līdz savam galamērķim un atrast atpakaļceļu uz savu stāvvietu (1) (2).

Ietaupiet laiku, saglabājot savas kartes aktuālas

Regulāri atjaunojot kartes savā PEUGEOT iebūvētajā navigācijas sistēmā, Jūs varat sekot labākajiem maršrutiem, kas ņem vērā izmaiņas ceļu tīklā.

Vispārējie lietošanas noteikumi (skatiet http://services.peugeot.fr/link-mypeugeot-cgu/ tīmekļa vietni)

NB 1: nepieciešama viedtālrunī instalēta navigācijas lietojumprogramma un interneta pieslēgums. Funkcija “Locate my car” (Atrast manu automašīnu) var patērēt daļu no Jums pieejamiem datiem. Atkarībā no Jūsu līguma noteikumiem ar Jūsu mobilā tīkla operatoru papildu maksa var tikt iekļauta Jūsu rēķinā. Papildu informāciju vaicājiet operatoram.

NB 2: ja automašīna ir aprīkota ar skārienekrānu ar “Pārlūkošanas” izvēles iespēju, pārlūkošanas lietojumprogrammai ir jābūt instalētai arī viedtālrunī un ir jābūt Interneta pieslēgumam. Funkcija “Continue browsing” (Turpināt pārlūkošanu) var patērēt daļu no Jums pieejamiem datiem. Atkarībā no Jūsu līguma noteikumiem ar Jūsu mobilā tīkla operatoru papildu maksa var tikt iekļauta Jūsu rēķinā. Papildu informāciju vaicājiet operatoram.

Esiet informēts, lai kur Jūs atrastos!

/image/58/7/peugeot-2008-2016-318-fr.16587.jpg

Saglabājiet sakarus ar savas automašīnas datiem, pat attālināti. Jūsu viedtālrunis Jums palīdz saņemt vairāk no savas automašīnas un izmantot to labāk katru dienu.

“PEUGEOT Connect Packs”, Jūsu tālvadības infopanelis.

Virtuālajā žurnālā aprīkojuma komplektā “Monitoring Pack”, ko Jūs varat aplūkot savā personīgajā vietnē, Jums tiek paziņots: par laiku vai nobraukumu, kas atlicis līdz nākamajai tehniskajai apkopei, kas nepieciešama atkarībā no automašīnas lietošanas, infopaneļa datiem (degvielas līmenis, atlikušais diapazons utt.) un par jebkuriem brīdinājumiem, kas sarindoti atbilstoši pakāpei (drošība, avārija), ar saistīto ieteikumu. Tas Jums ļauj plānot savas darbnīcas apmeklējuma reizes.