508
508

Godātais, biznesa klient!

Gandrīz ikvienam uzņēmumam ikdienas darbā nepieciešami transporta risinājumi. Taču automobiļi ir tieši un lieli izdevumi. Tādēļ biznesa klientiem Peugeot piedāvā augsta līmeņa vienotu risinājumu gan automobiļu iegādei, gan pēcapkalpošanai, to padarot gan ērtu un ātru, gan rentablu.

Esam uzticams un ilgstošs sadarbības partneris Jums un Jūsu uzņēmumam, uz ko Jūs varat vienmēr paļauties, neatkarīgi no tā, cik liels ir Jūsu uzņēmuma autoparks.

BIZNESA KLIENTA MODEĻA IZVĒLE

LCV

PEUGEOT PĀRSTĀVJI

blue box

TOTAL COST OF OWNERSHIP

/image/62/0/peugeot-par-2018-039-fr.472620.jpg

Biznesa klienta modeļa izvēle

LCV

Izvēloties jaunu dienesta automobili, varat būt drošs, ka pastāvīgi atjauninātajā Peugeot modeļu klāstā atradīsit savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošo.

Peugeot modeļu uzlabojumi automobiļus ir padarījuši vēl kvalitatīvākus, dizainā modernākus un ļoti ekonomiskus, taču bez kompromisiem ar braukšanas baudījumu. Lielā ekonomija izpaužas gan zemajā degvielas patēriņā, gan zemajā CO2 līmenī. Varam droši solīt, ka Peugeot ir ekonomijas līderis.

Piemēram, tikko tirgū ievestā modernā 308 degvielas patēriņš ir tikai no 3,4 l/ 100km, CO2 izmeši no 79g/ km,  508 vidējais degvielas patēriņš ir no 4,0 l/100 km, CO2 izmeši 104 g/ km.

Peugeot modeļu klāsts joprojām ir bagātīgs un ņem vērā dažādas gaumes un vajadzības - gan attiecībā uz pasažieru automobiļiem, gan komercautomobiļiem. 

Mūsu piedāvājumā noteikti atradīsit savām vajadzībām atbilstošu modeli!

BLĪVAIS APKOPES TĪKLS UN GARAIS APKOPJU INTERVĀLS

Neviens automobilis nebrauks mūžīgi, ja par to nerūpēsies. Tieši tādēļ visas markas ir izdomājušas regulāras apkopes.

Peugeot priekšrocība ir visblīvākais apkopes tīkls Igaunijā un garais apkopju intervāls

Atkarībā no Peugeot modeļa un dzinēja tipa, Peugeot automobiļiem kārtējā apkope ir jāveic vai nu pēc 15000...30000 km, vai pēc 1 gada, atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

TCO – Total Cost of Ownership

/image/55/4/1280x400-expert-01.99554.jpg

Mūsdienās, kad komercdarbības vide un ekonomiskais mikroklimats ir zem liela spiediena, un mēs laikrakstos pat pārāk bieži varam lasīt jaunumus par negatīvajām tirgu tendencēm, ir ļoti svarīgi pārzināt reālās izmaksas, kas saistītas ar īpašumā esošo mantu. Automobiļi un milzīgi autoparki ir ikvienam uzņēmumam liela izdevumu pozīcija. Uzskatām, ka precīzam visu saistīto izmaksu pārskatam ir stratēģiska nozīme, pieņemot lēmumu par pirkumu. Pasaulē viens no izplatītākajiem veidiem, kā aprēķināt reālās izmaksas, kas saistītas ar īpašumā esošo mantu, ir TCO indeksa noteikšana. Automobiļu gadījumā tie pārsvarā ir izdevumi uz vienu kilometru periodā, kamēr automobilis ir jūsu īpašumā. Šeit centīsimies Jums palīdzēt noteikt dažādas saistītās izmaksas, lai jūs kā "drēbnieks" varētu atrast pareizos skaitļus atbilstoši sava uzņēmuma vajadzībām. Galvenokārt tas ir nepieciešams, plānojot uzņēmuma budžetu un izdevumus.

Aprēķinot TCO, ir jāņem vērā visi izdevumi, kas būs nepieciešami vai ir neizbēgami saistībā ar automobiļa lietošanu un tā uzturēšanu. Ļoti liela loma tajā, papildus parastajām izmaksām, ir arī automobiļa lietošanas īpatnībām un zināmiem ārējiem faktoriem, piemēram, smagi lietošanas apstākļi (jāparedz lielāks detaļu nodilums). Tādēļ Jums ir labi jāpārdomā, kādā vidē automobilis tiks lietots- svarīgi tas ir kaut vai vien tādēļ, lai izvēlētos vislabāko iespējamo transporta līdzekli pareizajiem apstākļiem.

Šīs nozares jaunākā prakse parāda, ka, ja lielākā daļa tiešo izdevumu ir maksimāli optimizēti, tad risinājums, kā vēl paaugstināt rentabilitāti, ir autovadītāju paradumu maiņa (mazāk neparedzētu izdevumu, kas radušies nepareizas lietošanas rezultātā, mazāk apdrošināšanas gadījumu, lielāks ekonomiskums utt.) - tādējādi vienmēr ir veidi un iemesli optimizēt TCO.

Kādas ir galvenās izdevumu pozīcijas, kas būtu jāņem visu izdevumu aprēķināšanas pamatā? Mūsu sniegtais pozīciju uzskaitījums noteikti nav pilnīgs un galīgs, taču ticam, ka tas sniegs Jums pamatu precīzākai analīzei. Visizplatītākie rādītāji, kuri jāņem vērā, aprēķinot TCO, ir šādi:

 • Automobiļa iegādes cena
 • Automobiļa amortizācija
 • Lietošanas periods (no automobiļa iegādes līdz tā pārdošanai)
 • Automobiļa atlikusī vērtība
 • Automobiļa degvielas patēriņš
 • Degvielas izmaksas
 • Izdevumi apdrošināšanai
 • Garantijas nosacījumi
 • Plānoto apkopju izmaksas
 • Neplānoto apkopju un remontu izmaksas
 • Riepu cena
 • Plānoto papildus ierīču un papildus aprīkojuma izmaksas
 • Automobiļa lietošanas praktiskums
 • Automobiļa piegādes laiks, to iegādājoties
 • Automobiļa mazgāšana un uzglabāšana garāžā
 • CO2 izmeši
 • Valsts nodokļu politika
 • Telemātika (pozicionēšanas iekārtas, degvielas patēriņa mērītāji)
 • Ar automobili saistītās īpašās atļaujas un licences (piemēram, saldēšanas iekārtu gadījumā)

Gadījumā, ja varam palīdzēt Jūsu uzņēmumam šajā jomā, lūdzam ar mums noteikti sazināties!