TEHNOLOĢIJA

Jaunā PEUGEOT 208 tehnoloģiskā aprīkojuma funkcijas ir izstrādātas, lai uzlabotu un palīdzētu Jums, gūstot savu autovadīšanas pieredzi, maksimāli palielinot prieku un komfortu, vienlaikus nodrošinot maksimālu efektivitāti un drošību.

KOMPAKTS UN ULTRA MANEVRĒJAMS

/image/45/0/peugeot-208-2015-316-fr.img.55450.jpg

PEUGEOT 208 modelis jūtas kā mājās gan pilsētas ielās, gan uz atvērta ceļa, tādējādi būdams ideāli piemērots ikdienas lietošanai – un ar atpakaļskata kameru un radariem (konstatē slēptus šķēršļus, veicot manevrus atpakaļgaitā), plus Park Assist (aktīvā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā paralēli ietvei vai slīpi ar ātrumu, kas mazāks par 7 km/h) sistēmu ir arī viegli veikt automašīnas novietošanu stāvvietā.

/image/44/6/peugeot-208-2015-471-fr.img.55446.jpg

Jaunā PEUGEOT 208  modeļa kompaktie izmēri (kopējais garums mazāks par 4 metriem) kopā ar kompakto stūri šī automašīna ir veikla un ārkārtīgi viegli vadāma – ideāls salikums patiesai braukšanas baudai un pieredzei, kas ir vienlaikus uzmundrinoša un patīkama.

AUTOMAŠĪNU UN ZEMI SAVIENOJOŠIE KOMPONENTI

PEUGEOT 208 modelis tika izstrādāts, lai piedāvātu izcilas braukšanas īpašības ar ļoti efektīvajiem PureTech un BlueHDi dzinējiem, kas apvieno daudzpusību un ekonomiju, nezaudējot ne piliena prieka. Apvienojumā ar PEUGEOT i-Cockpit un kompakto stūri un dažādiem dzinējiem atbilstošajiem automašīnu ar zemi savienojošajiem komponentiem un optimizēto svaru, lai nodrošinātu lielāku atsaucību, jaunā PEUGEOT 208 garenbāze piedāvā ideālu komforta un lieliskas noturības uz ceļa sintēzi. Rezultāts: patiess braukšanas prieks.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

/image/67/9/peugeot_208_2015_166_fr.10679.jpg

Ar melnajām un hroma maskām, kas veido šo lukturu formu, un to augsto tehnoloģiju raksturīgo LED apgaismojumu jaunajam PEUGEOT 208 modelim piemīt asāks, elegantāks un atšķirīgāks izskats, vienlaikus nodrošinot lielisku redzamību, īpaši ceļmalās un veicot pagriezienus.

AUGSTO TEHNOLOĢIJU GAISMAS

/image/68/0/peugeot_208_2015_168_fr.10680.jpg

PEUGEOT 208 modeļa gaismas un to hipnotiskie jaunie lāsmojošie sarkanie 3D LED nagi ir uzreiz uzkrītoši un uzmanību piesaistoši. Šie jaunie augsto tehnoloģiju meistardarbi ar saviem nagiem ir skaidras PEUGEOT stila raksturīgās iezīmes un ir uzstādītas visā PEUGEOT 208 modeļu klāstā.

MIRROR SCREEN

i

Funkcija “Mirror Screen” Jums ļauj lietot viedtālruņa, kas ir saderīgs ar Mirrorlink® vai Carplay®, lietojumprogrammas, izmantojot automašīnas 7” skārienekrānu. Lai optimizētu nolasāmību un pilnīgai drošībai, lietojot automašīnā, saderīgās lietojumprogrammas tiek atainotas ar īpaši izmantošanai braukšanas laikā pielāgotu saskarni.

MIRROR SCREEN