2008

i

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Peugeot 2008 tehniskā informācija un dzinēji

EAT6 PĀRNESUMKĀRBA

/image/68/4/peugeot_208_2015_159_fr.10684.jpg

Tagad krosovers PEUGEOT 2008 ir aprīkots ar EAT6 automātisko pārnesumkārbu ar sešpakāpju konverteru 1,2 l PureTech 110 S&S versijā, optimizējot degvielas patēriņu, vienlaikus pastiprinot Jūsu braukšanas sajūtas. Tajā ietverta arī “Quickshift” tehnoloģija, kas nodrošina biežu, ātru un veiklu pārnesumu pārslēgšanu.

Savukārt tā produktivitāte (energoefektivitāte) ir praktiski vienāda ar manuālo pārnesumkārbu, pateicoties iekšējās berzes samazinājumam un konverteru pievienošanai, kas nobloķējas, kad vien nepieciešams, lai novērstu slīdēšanu.

PureTech DZINĒJI

/image/44/8/peugeot_suv2008_layout4-7.15448.jpg

Būdams modulārs un kompakts, kombinējot lielisku kvalitāti ar izcilu veiktspēju, šis 3 cilindru dzinējs sapludina efektivitāti ar modernākajām tehnoloģijām. Tā piedāvātais braukšanas baudījums ir viens no labākajiem, kādi pieejami, pat pie ļoti zema apgriezienu skaita, un tas piedāvā pirmšķirīgu zema griezes momenta/augstas jaudas līdzsvaru. Tādējādi, nezaudējot ne nieka no jaudas vai prieka, šis tehnoloģiskais izrāviens nodrošina līdz 25 % mazāku degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.

BlueHDi DZINĒJI

/image/44/9/peugeot_suv2008_layout4-6.15449.jpg

PEUGEOT 2008 kompaktajam krosoveram uzstādītie 1,6 l BlueHDi dzinēji ir unikāli, apvienojot selektīvās katalītiskās redukcijas tehnoloģiju (SCR) ar FAP (papildpiedevas daļiņu filtrs) sistēmu. Tie visi atbilst Euro 6 standartam (i:  Eiropā), sasniedzot augstākos veiktspējas līmeņus kopā ar kontrolētu degvielas patēriņu un samazinātu izmešu daudzumu, un piedāvā CO2 izmešu. Tas padara 1,6 l BlueHDi saimi par ekonomiskāko, degvielas patēriņa ziņā efektīvāko dīzeļdzinēju klāstu autotirgū.

DAĻIŅU FILTRS UN SCR

BlueHDi tehnoloģija nodrošina optimizētu degvielas patēriņu, izmantojot SCR un FAP tehnoloģijas.

Uzstādot SCR sistēmu FAP (papildpiedevas daļiņu filtrs) sistēmas augštecē, esam varējuši:

 • samazināt slāpekļa oksīda izmešu daudzumu (NOx) pat par 90 %;
 • optimizēt CO2 izmešu daudzumu un degvielas patēriņu (līdz pat 4 % salīdzinājumā ar Euro 5 standartam atbilstošajiem dzinējiem);
 • panākt ātrāku aizdedzes darbību
 • pēc automašīnas iedarbināšanas
 • pateicoties tās spējai darboties zemā temperatūrā.


 

STOP & START

/image/45/1/peugeot_suv2008_layout4-5.15451.jpg

Būdama ātra, efektīva un klusa, “Stop & Start” tehnoloģija ļauj dzinēju pārslēgt “gaidstāves” režīmā tieši pirms un pēc stāvēšanas perioda. Rezultātā ir panākta uzlabota degvielas patēriņa kontrole un CO2 izmešu daudzuma samazinājums.

Ja bremžu pedālis ir atlaists, uzreiz notiek iedarbošanās no jauna, neradot ne troksni ne vibrācijas.

IZMĒRI

 • /image/45/3/peugeot_suv2008_layout14-1.15453.jpg

  IZMĒRI

 • /image/45/5/peugeot_suv2008_layout14-3.15455.jpg

  SALONA

 • 2008

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA PEUGEOT 2008

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 EMISIJAS

 • WLTP - datus tabulā

Norādītie degvielas patēriņa un CO₂ emisijas rādītāji atbilst WLTP standartam (ES Regula 2017/948). No 2018. gada 1. septembra tiek saņemti jauni transportlīdzekļi, pamatojoties uz globālo harmonizēto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (WLTP), kas ir jauna, reālistiskāka testēšanas procedūra degvielas patēriņa un CO₂ emisiju mērīšanai. Šī WLTP procedūra pilnībā aizstāj esošo Eiropas Braukšanas ciklu (NEDC), kas bija iepriekš izmantotā testa procedūra. Tā kā testa apstākļi ir reālāki, degvielas patēriņš un CO₂ emisijas, ko mēra ar WLTP procedūru, daudzos gadījumos ir lielāki nekā tie, ko izmēra, izmantojot NEDC procedūru. Degvielas patēriņa un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties atkarībā no konkrētā transportlīdzekļa, papildaprīkojuma un riepu veidiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar savu tirdzniecības pārstāvniecību. Vairāk informācijas https://www.peugeot.lv/lv/zimols-un-tehnologija/wltp.html

 • NEDC  - datus tabulā

Degvielas patēriņa un CO2 emisiju vērtības tiek noteiktas, pamatojoties uz jaunu WLTP regulu (ES Regula 2017/948), un iegūtās vērtības ir pārveidotas atpakaļ  NEDC, lai nodrošinātu salīdzināmību ar citiem transportlīdzekļiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar savu tirdzniecības pārstāvniecību. Vērtībām neņem vērā lietošanas apstākļus, braukšanas stilu, aprīkojumu vai papildaprīkojumu, un tās var atšķirties atkarībā no riepu veida.