SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

Iepazīstiet jauno PEUGEOT Expert - furgonu, kas padarīs jūsu darbu vieglāku.

/image/55/8/1280x400-expert-02.139558.jpg

Expert unikālais dizains ar harmonisku priekšpusi, kabīni un kravas nodalījumu izstaro praktiskumu un eleganci. Minimālistiskās līnijas izceļ plūstošās un modernās kontūras, bet jaunais vertikālais priekšējais režģis, kas novietots īpaši augstu, padara furgonu acumirklī atpazīstamu un pievilcīgu.

SALONA KOMFORTS

/image/55/9/1280x400-expert-03.139559.jpg

Expert furgona salonā uzsvars ir likts uz vadītāja komfortu. Pakāpiens atvieglo piekļuvi augstajam sēdeklim, no kura ir lieliski pārredzams ceļš, bet funkcionālā un ergonomiskā kabīne piedāvā sedanam līdzīgu pozīciju pie stūres un daudz uzglabāšanas nodalījumu. Sēdieties pie stūres un izbaudiet jaunu braukšanas pieredzi, ko sniedz attēla projicēšana uz vējstikla (1) un daudzās pieejamās vadītāja palīgsistēmas (1). Grozāmais Moduwork plaukts (1) ir pieejams, nolaižot centrālo roku balstu, un ļauj pārveidot salonu mobilajā birojā, kas ir gan ergonomisks, gan praktisks. Viedtālruņa turētājs (2) ar iebūvētu lādētāja vadu un planšetdatora turētāju (2) uz priekšējā paneļa ļauj turēt visus nepieciešamos elektroniskos saskatāmā un aizsniedzamā attālumā.

MODUWORK KONCEPCIJA

expert
/image/10/0/peugeot_expert_layout7-5.17100.jpg
/image/10/1/peugeot_expert_layout7-6.17101.jpg

Pateicoties Moduwork sola tipa sēdeklim, jaunais Expert furgons piedāvā izcilu modularitāti, kas ļauj maksimāli efektīvi izmantot visas brīvās sēdvietas. Sānu pasažiera sēdekli, piemēram, var paceltu, lai izveidotu telpu ar līdzenu grīdu.
Starpsienā integrēto lielo lūku var atvērt, lai iegūtu vietu līdz 4 m garu priekšmetu pārvadāšanai.
Visbeidzot, ja nepieciešams, varat pārveidot savu PEUGEOT Expert mobilā birojā, vienkārši nolaižot centrālo roku balstu un iegūstot ļoti praktisku grozāmo plauktu.

BRAUKŠANA PILSĒTĀ BEZ IEROBEŽOJUMIE

/image/12/6/peugeot_expert_gallery7-2.17126.jpg

4,60 m garā Compact versija padara braukšanu pilsētā neticami vieglu, un tās izmēri ir īpaši piemēroti manevrēšanai pilsētu ielās.

Varat paļauties arī uz tās spēku - PEUGEOT Expert Compact ir 1292 kg kravnesība, kravas ietilpība līdz 5,1 m3(1) un līdz 3 32 m lietderīgais garums(1).
PEUGEOT Expert ir arī ērti novietojams ierobežota izmēra stāvvietās: 1,90 m augstuma ierobežojums visiem modeļiem ļauj iebraukt visās autostāvvietās ar ierobežotu augstumu (2).

(1) ar Moduwork papildiespēju
(2) maks. 1940 kg ar paaugstinātas pilnas masas papildiespēju

DROŠĪBAS SPILVENI

/image/11/0/peugeot_expert_layout5-1.17110.jpg

PEUGEOT Expert ir aprīkots ar vairākām jaunākās paaudzes vadītāja palīgsistēmām, kas rūpējas par drošāku un komfortablāku braukšanu.

PEUGEOT Expert furgons ir aprīkots ar 4 drošības spilveniem:

  • 2 priekšējie drošības spilveni vadītāja un pasažiera galvas un krūškurvja aizsardzībai frontālas sadursmes gadījumā
  • 2 sānu drošības spilveni (1) vadītāja un priekšējā pasažiera aizsardzībai sānu trieciena gadījumā

(1) Papildaprīkojums atkarībā no modeļa

ĪSS KOPSAVILKUMS

CITAS VERSIJAS