308

Jaunā PEUGEOT 308 tīrā salona telpa ir uzlabota ar ekskluzīvu vadītāja vietu – PEUGEOT i-Cockpit®.

PEUGEOT i-Cockpit®, VĒRTĪBU UZLABOJOŠS UN TĪRS

i

Jaunā PEUGEOT 308 salonā PEUGEOT i-Cockpit® un tā vienreizējais aprīkojums jums sola nepieredzētas autovadīšanas sajūtas. Kompaktā stūre piedāvā lielāku manevrētspēju, mēraparātu panelis acu augstumā – lielāku komfortu un kapacitatīvais skārienekrāns – vairāk intuitivitātes.

PIEVIENOTĀ 3D NAVIGĀCIJA

/image/40/2/peugeot-308-2017-443-fr.262402.jpg

Pievienotā 3D navigācija ar balss atpazīšanu, kas ietver TomTom pakalpojumus, jums parāda būtiskāko informāciju kapacitatīvajā skārienekrānāi (satiksme, laika apstākļi, uzpildes stacijas, tuvumā esošās autostāvvietas, interešu punkti). Izmantojot TomTom® kopienu un abonējot maksas izvēles iespējui, var tikt parādītas riska zonas vai īslaicīga apdraudējuma zonas.

MIRROR SCREEN

i

Ar Mirror Screen jūs varat izmantot to savu viedtālruņu lietojumprogrammas, kas ir saderīgi ar Android Auto*, Apple Carplay TM  *, vai MirrorLink®*, tieši kapacitatīvajā skārienekrānā.

* Tikai Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas lietojumprogrammas darbojas, automašīnai stāvot vai braucot, atkarībā no gadījuma. Braucot dažas attiecīgo lietojumprogrammu funkcijas ir liegtas. Dažu veidu saturam, kas var būt pieejams jūsu viedtālrunī bez maksas, var būt nepieciešams Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas ekvivalentas lietojumprogrammas maksas abonements. “Mirror Screen” darbojas atkarībā no gadījuma, izmantojot Android Auto (viedtālruņiem ar Android), Apple CarPlay™ (viedtālruņiem ar iOS) vai arī MirrorLink® tehnoloģiju (viedtālruņiem ar Android, kas saderīgi ar MirrorLink®), ar nosacījumu, ka pieslēgts mobilo sakaru un interneta pakalpojums.

NOTURĪBA UZ CEĻA

/image/78/6/peugeot-308-2017-206-fr.260786.jpg

Autovadīšanas prieka pamatā ir sajūta, ka viss tiek pārvaldīts, tādēļ jaunais PEUGEOT 308 iepazīstina ar augsta līmeņa tehnisko izpildījumu, lai nodrošinātu priekšzīmīgu noturību uz ceļa. Katram BlueHDi un PureTech dzinējam pielāgotas ritošās daļas optimālai efektivitātei un komfortam.

SAJŪTU PRIEKS

/image/78/8/peugeot-308-2014-137-fr.260788.jpg

DRIVER SPORT PACK

Ar aprīkojuma paketi “Driver Sport Pack”* noteikti parametri ir izmainīti, lai pastiprinātu jūsu autovadīšanas sajūtas. Šo sistēmu var aktivizēt vadītājs ar pogu “Sport”, kas atrodas uz viduskonsoles, un tā ļauj spēlēties ar sajūtu prieku: stūres pastiprinātājs un akseleratora pedāļa kartogrāfija kļūst atsaucīgāka,

/image/79/0/peugeot-308sw-2017-300-fr.260790.jpg

dzinēja skaņa tiek pastiprināta un kļūst sportiskāka, mēraparātu paneļa rādījuma krāsa izmainās no balta uz sarkanu un parāda ar automašīnas dinamisko darbību saistītos parametrus (jauda, papildu padeves spiediens, garenvirziena un šķērsvirziena akcelerācija).

/image/79/2/peugeot-308gti-1506js068.260792.jpg

HI-FI DENON

Ceļojiet augstas kvalitātes mūzikā ar aprīkojuma paketes “Pack Hi-Fi Denon”i precīzo un dabisko skaņu. Peugeot 308 HIFI Denon sistēma ir pielāgoto tehnoloģiju sasniegums, kas ietver 8 skaļruņus, basa skaļruni un digitālo pastiprinātāju. Iespējamā izvēle starp 2 skaņu sadalījumiem un 5 tonālo noskaņu režīmi nodrošina gan vadītājam, gan pasažieriem spēcīgu, precīzu un dabisku skaņu.