SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

308 GTi

i

PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT

Ar PEUGEOT i-Cockpit®, aprīkojuma paketi “Driver sport Pack”, atvienojamo ESP funkciju, savienojamību un autovadīšanas palīgsistēmām PEUGEOT SPORT radītais jaunais PEUGEOT 308 GTi ir izstrādāts tā.

PEUGEOT i-COCKPIT®

/image/03/2/peugeot-308gti-2017-449-fr.268032.jpg

ATMODINOT JŪSU INSTINKTU

Ieņemiet savu īpašo vietu automašīnā. Unikālais PEUGEOT SPORT radītā jaunā 308 GTi modeļa PEUGEOT i-Cockpit® izaicina jūs dizaina “Red Line” tematikā. Pie kompaktās stūres ar iebūvētajām vadības ierīcēm jums tikai jāļaujas savām sajūtām: kapacitatīvais skārienekrāns un mēraparātu panelis acu augstumā jums piedāvā arvien vairāk autovadīšanas sajūtu. Pieredze ir papildināta, emocijām bagāta ar aprīkojuma paketes “Driver Sport Pack” un atvienojamās ESP funkcijas piedāvāto dinamisko autovadīšanu un augstas precizitātes mūzikas pavadībā ar aprīkojuma paketes “Pack Hi-Fi Denon”i spēcīgo un precīzo skaņu.

/image/48/8/peugeot-308gti-2015-147-fr.260488.jpg

INTENSĪVAS SAJŪTAS

Aprīkojuma pakete “Driver Sport Pack” pastiprina sportisko noskaņu salonā: nospiežot pogu SPORT uz viduskonsoles, pārslēdz mēraparātu paneļu krāsu no baltas uz sarkanu, parāda centrālajā matricā papildu informāciju (jauda, griezes moments, papildu padeves spiediens, sānvirziena un garenvirziena akcelerācija), pastiprina dzinēja skanējumu (izmantojot audio sistēmu) un izmaina akseleratora pedāļa kartogrāfiju.

SAVIENOJAMĪBA

/image/48/4/peugeot-308gti-0905js-421.260484.jpg

PEUGEOT i-Cockpit® izcilā pasaule, būdama 100 % digitāla, jums piedāvā augstākā līmeņa savienojuma sniegumu. Ļaujiet sevi vadīt pievienotajai 3D navigācijai reāllaikā kapacitatīvajā ekrānā un izmantojiet Mirror Screen Triple Play* funkcijas sniegtās priekšrocības, kas jums paver veselu savienojamības pasauli.

*Tikai Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas lietojumprogrammas darbojas, automašīnai stāvot vai braucot atkarībā no gadījuma. Braucot dažas attiecīgo lietojumprogrammu funkcijas ir liegtas. Dažu veidu saturam, kas var būt pieejams jūsu viedtālrunī bez maksas, var būt nepieciešams Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas ekvivalentas lietojumprogrammas maksas abonements. “Mirror Screen” darbojas atkarībā no gadījuma, izmantojot Android Auto (viedtālruņiem ar Android), Apple CarPlay™ (viedtālruņiem ar iOS) vai arī MirrorLink® tehnoloģiju (viedtālruņiem ar Android, kas saderīgi ar MirrorLink®), ar nosacījumu, ka pieslēgts mobilo sakaru un interneta pakalpojums.

ATMODINOT VISAS MAŅAS

Būdams veikls gan garos pārbraucienos, gan pilsētā PEUGEOT SPORT radītais PEUGEOT 308 GTi neko neatstāj nejaušības ziņā un piedāvā dažādas autovadīšanas palīgsistēmasi apdraudējuma konstatēšanai un automašīnas novietošanai stāvvietā. - Aprīkojuma pakete “Pack Safety”: aktīvā joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēma, tālo gaismu automātiskā pārslēgšana, ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas un ieteikumu sistēma. - Aprīkojuma pakete “Pack Side Sécurité”: Park Assist (aktīvā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnām paralēli ietvei vai perpendikulāri ietvei), aklās zonas aktīvā uzraudzības sistēmai un VisioPark 1.

ĀTRUMA IEROBEŽOJUMA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS UN IETEIKUMU SISTĒMA

i

Daudzfunkcionālā kamera atpazīst ātruma ierobežojuma zīmes un jūs informē par šo ierobežojumu mēraparātu panelī. Jums tiek piedāvāts reģistrēt nolasīto ātrumu kā jūsu kruīza kontroles vai ātruma ierobežotāja jauno iestatīto vērtību, ja šīs sistēmas ir aktivizētas.

AKTĪVĀ JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

i

Šis brīdinājums ļauj konstatēt nejaušu baltās vai pārtrauktās līnijas šķērsošanu, ja pagrieziena rādītājs nav aktivizēts. Skaņas un vizuālais brīdinājums ir īpaši noderīgs vadītāja miegainības vai koncentrēšanās zuduma gadījumā. Aktīvā joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma papildus trajektorijas korekcijai pilda arī šādas funkcijas: tiklīdz sistēma konstatē nejaušu uz zemes konstatēto marķējuma līniju šķērsošanas risku, stūre pakāpeniski pagriežas pretējā virzienā, lai saglabātu automašīnas kustību tās sākotnējā virzienā.

AKLĀS ZONAS AKTĪVĀ UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

i

Izmantojot četrus sensorus, kas novietoti uz jūsu PEUGEOT SPORT radītā 308 GTi modeļa priekšējā un aizmugures bufera aizsarga, ar aklās zonas uzraudzības funkciju ir iespējams braucot saņemt informāciju par transportlīdzekļa atrašanos labās vai kreisās puses aklajā zonā. Lai jūs brīdinātu, vienā no ārējiem atpakaļskata spoguļiem vai paneļa ekrānā, parādās gaismas signāls. Tā aktivizējasi, tiklīdz tiek sajusta trajektorijas korekcija papildus fiksētam gaismas indikatoram attiecīgās puses atpakaļskata spogulī, ja līnija tiek šķērsota ar aktivizētu virzienrādītāja indikatoru, lai palīdzētu vadītājam izvairīties no sadursmes.