SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

308 SW

Iekāpjot PEUGEOT 308 SW, piedzīvojiet ekskluzīvu pieredzi ar PEUGEOT i-Cockpit® un tā jaunākajām tehnoloģiju inovācijām, kas veltītas autovadīšanas komfortam.

PEUGEOT i-Cockpit®, PILNĪGI JAUNA AUTOVADĪŠANA

i

Jaunā PEUGEOT 308 SW salonā PEUGEOT i-Cockpit® un tā vienreizējais aprīkojums jums sola nepieredzētas autovadīšanas sajūtas. Iepazīstiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanu ar kompakto stūri, mēraparātu paneli acu augstumā un kapacitatīvoi skārienekrānu.

PIEVIENOTĀ 3D NAVIGĀCIJA

/image/40/4/peugeot-308-2017-443-fr.262404.jpg

Pievienotā 3D navigācija ar balss atpazīšanu, kas ietver TomTom pakalpojumus, jums parāda būtiskāko informāciju kapacitatīvajā skārienekrānāi (satiksme, laika apstākļi, uzpildes stacijas, tuvumā esošās autostāvvietas, interešu punkti). Izmantojot TomTom® kopienu un abonējot maksas izvēles iespējui, var tikt parādītas riska zonas vai īslaicīga apdraudējuma zonas.

MIRROR SCREEN

i

Ar Mirror Screen jūs varat izmantot to savu viedtālruņu lietojumprogrammas, kas ir saderīgi ar Android Auto*, Apple Carplay TM* vai MirrorLink®* tieši jūsu 308 SW kapacitatīvajā skārienekrānā.

* Tikai Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas lietojumprogrammas darbojas, automašīnai stāvot vai braucot atkarībā no gadījuma. Braucot dažas attiecīgo lietojumprogrammu funkcijas ir liegtas. Dažu veidu saturam, kas var būt pieejams jūsu viedtālrunī bez maksas, var būt nepieciešams Android Auto, Apple CarPlay™ vai MirrorLink® sertificētas ekvivalentas lietojumprogrammas maksas abonements. “Mirror Screen” darbojas atkarībā no gadījuma, izmantojot Android Auto (viedtālruņiem ar Android), Apple CarPlay™ (viedtālruņiem ar iOS) vai arī MirrorLink® tehnoloģiju (viedtālruņiem ar Android, kas saderīgi ar MirrorLink®), ar nosacījumu, ka pieslēgts mobilo sakaru un interneta pakalpojums

PRIEKŠZĪMĪGAS AUTOVADĪŠANAS MĒRĶIS

/image/36/1/peugeot-308sw-2017-213-fr.261361.jpg

Lai uzlabotu jūsu autovadīšanas pieredzi, augsta līmeņa tehnoloģijas nodrošina jaunajam 308 SW parauga cienīgu noturību uz ceļa. Katram BlueHDi un PureTech dzinējam pielāgotas ritošās daļas optimālai efektivitātei un komfortam. Izcilāko cienīga efektivitāte. Un, lai pastiprinātu jūsu autovadīšanas sajūtas, ar aprīkojuma paketi “Driver Sport Pack”inoteikti parametri ir izmainīti.

SAJŪTU PRIEKS

/image/36/3/peugeot-308-2014-137-fr.261363.jpg

DRIVER SPORT PACK

Aprīkojuma pakete “Driver Sport Pack”i tiek piedāvāta, lai iepriecinātu dinamiskas autovadīšanas entuziastu sajūtas. Nospiežot pogu “Sport”, kas atrodas uz viduskonsoles, sistēma iedarbojas uz dažādiem parametriem: stūres pastiprinātājs un akseleratora pedāļa kartogrāfija kļūst atsaucīgāka, dzinēja skaņa tiek pastiprināta un kļūst sportiskāka,

/image/36/5/peugeot-308sw-testdrive-021.261365.jpg

mēraparātu paneļa rādījuma krāsas maiņa notiek, pārejot no baltas uz sarkanu un parāda ar automašīnas dinamisko darbību saistītos parametrus (jauda, papildu padeves spiediens, garenvirziena un šķērsvirziena akcelerācija).

/image/36/7/peugeot-308gti-1506js068.261367.jpg

HI-FI DENON

Ceļojiet augstas kvalitātes mūzikā ar aprīkojuma paketes “Pack Hi-Fi Denon”i precīzo un dabisko skaņu. Peugeot 308 SW HIFI Denon sistēma ir pielāgoto tehnoloģiju sasniegums, kas ietver 8 skaļruņus, basa skaļruni un digitālo pastiprinātāju. Iespējamā izvēle starp 2 skaņu sadalījumiem un 5 tonālo noskaņu režīmi nodrošina gan vadītājam, gan pasažieriem spēcīgu, precīzu un dabisku skaņu.