PEUGEOT PARTNER TEPEE

i

PEUGEOT PARTNER TEPEE

PEUGEOT PARTNER TEPEE

PEUGEOT Partner Tepee demonstrē dažādas ievērojamas izmaiņas gan stila, gan tehnoloģiju ziņā – ar jaunajām tehnikas līmeņa pieslēgtā aprīkojuma funkcijām un augsti efektīvo dzinēju klāstu, kas sniedz lielāku pielāgošanās spēju un brīvību.

3 IEMESLI, LAI IZVĒLĒTOS PEUGEOT PARTNER TEPEE

ROBUSTUMS

/image/53/1/peugeot_par_2015_150_fr.75531.jpg

NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

/image/55/8/peugeot_par_2015_530_fr.75558.jpg

PIELĀGOŠANĀS SPĒJA

/image/55/4/peugeot_par_2015_154_fr.75554.jpg

ROBUSTUMS

/image/55/1/peugeot_partnertepee_1502js011.75551.jpg

Tagad vairāk nekā jebkad jaunā Partner Tepee stils atklāj robustu un viscaur modernu personību. Priekšējā daļa ir pilnībā atjaunota: radiatora režģim ir vertikālāks dizains un ar pakaļkājās lepni izslējušos PEUGEOT lauvu centrā tas dominē stingro līniju buferī. Esam tam piešķīruši daiļrunīgāku izteiksmi ar priekšējiem lukturiem, kas labi iederas pārveidotajās silueta kontūrās, un LED dienasgaitas lukturiem, kas kārtīgi ieguļ virsbūvē. Īsāk sakot, Partner Tepee modelis ietver jaunos Peugeot zīmola stila kodus ar pārliecinošu eleganci.

NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

/image/55/7/peugeot_par_2015_394_fr.75557.jpg

Partner Tepee modelis ir pieejams ar uzstādītu jaunākās paaudzes tehnoloģiju: funkciju “MirrorScreen”, kas reproducē Jūsu viedtālruņa ekrānu un kam var piekļūt, izmantojot jauno 7” multivides skārienekrānu, “Active City Brake” (automātiska bremzēšana, ja pastāv sadursmes risks pilsētā), atpakaļskata kameru, palīgsistēmu automašīnas novietošanai stāvvietā, braucot uz priekšu, vai Grip Control®.

Vienlaikus jaunie BlueHDi dzinēji piedāvā uzlabotu braukšanas prieku apvienojumā ar optimāli uzlabotiem degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītājiem.

PIELĀGOŠANĀS SPĒJA

PEUGEOT Partner Tepee ir ārkārtīgi modulārs, piedāvājot lielu aizmugures bagāžas nodalījuma apakšējo vāku ar ekskluzīvu aizmugures logu, ko var atvērt, “Zenith” jumtu un 5 vietīgu vai 7 vietīgu versiju izvēles iespēju. 7 vietīgā versija ietver 3 izņemamas atsevišķas sēdvietas otrajā un trešajā rindā.

ĪSS KOPSAVILKUMS

ATRAST DĪLERI

Iespējams, ka radusies ielādes problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlāk vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar mums.