SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

Dizains

PEUGEOT Traveller minivens ir ideāls ielūgums doties ceļā jautrai brīvā laika pavadīšanai, kā arī garos braucienos. Tā modernais un elegantais siluets piedāvā plašu un greznu salonu, kur viss ir izstrādāts Jūsu ērtībām.

SPĒCĪGS DIZAINS

/image/91/0/peugeot-travel-2016-015-fr.img.73910.jpg
/image/72/5/peugeot_traveller_galerie-20-2.45725.jpg

Komfortablais un jautrais PEUGEOT Traveller minivens zina, kā radīt savu preču zīmi. Ar savu jauno vertikālo režģi, raksturīgo LED gaismu formu un ksenona priekšējiem lukturiem, kas iestrādāti automašīnas virsbūvē, PEUGEOT Traveller modeļa pārliecinošais dizains izstaro spēku un eleganci.

FLEKSIBLS, LAI ATBILSTU JŪSU VAJADZĪBĀM

/image/70/6/peugeot_traveller_galerie-5-1.45706.jpg

PEUGEOT Traveller minivens ir pieejams ar 3 garumiem. Katrā no mūsu plašajiem modeļiem var ērti ceļot astoņi pasažieri.

Ar samazināto 1,90 m augstumu Jūs varat viegli iebraukt daudzstāvu un pazemes autostāvvietās pārpildītos tirdzniecības centros un tūristu vietās.

VIEGLA PIEKĻUVE AUTOMAŠĪNAI

/image/70/7/peugeot_traveller_galerie-6-2.45707.jpg

Ar brīvroku bīdāmo sānu durvju funkciju Jūs varat viegli atvērt un aizvērt PEUGEOT Traveller modeļa durvis, pat ja Jums ir aizņemtas rokas. Šī unikālā tehnoloģija aizslēdz un atver bīdāmās sānu durvis, Jums vienkārši pakustinot kāju zem automašīnas aizmugures bufera. Viss, kas Jums ir nepieciešams – elektroniskā atslēga kopā ar Jums.

/image/70/9/peugeot_traveller_galerie-7-2.45709.jpg

Aizmugures vējstikls ērti atveras, lai Jūs varētu piekļūt bagāžas nodalījumam, ja šaurā stāvvietā apakšējā vāka atvēršana nav iespējama.

BRĪVĪBAS SAJŪTA

/image/71/0/peugeot_traveller_galerie-8-2.45710.jpg
/image/71/1/peugeot_traveller_galerie-9-2.45711.jpg

PEUGEOT Traveller minivens ir aprīkots ar jaunās paaudzes Grip Control® tehnoloģiju, kas uzlabo stabilitāti, izmantojot vilces kontroles sistēmu. Pagriežot ciparnīcu uz infopaneļa, Jūs varat atlasīt segumam piemērotāko saķeres pakāpi, izvēloties no turpmāk minētajiem režīmiem. Snow (sniegs), Off-Road (bezceļš), Sand (smiltis), Standard ESP (standarta ESP) un Off (izslēgts). Tagad Jūs varat atslābināties un izbaudīt savu braucienu, zinot, ka Jums vienmēr būs pilna kontrole pār Jūsu automašīnu.

SALONA DIZAINS

Traveller

VADĪTĀJA KOMFORTS

Salonā kompaktais PEUGEOT Traveller minivens ir paredzēts vadītāja komfortam. Ar vienu soli var piekļūt paaugstinātajai sēdvietai, kas paceļas virs ceļa un piedāvā sedana stila braukšanas pozīciju. Ieņemiet vietu: kabīnē ir vienkāršs un moderns dizains ar elegantiem materiāliem un inovatīvu aprīkojumu.

LIELĀKA MODULARITĀTE UN LIELĀKA FLEKSIBILITĀTE

Traveller
Traveller

PEUGEOT Traveller modelis ir pieejams ar 5, 7 un 8 sēdvietu konfigurāciju visos 3 garumos. Tas ir izstrādāts, lai atbilstu visām Jūsu prasībām. Otro un trešo rindu veido atdalīti sēdekļi 2/3 - 1/3, kur 2 sekcijas ir pilnībā atsevišķas un tās var bīdīt atpakaļ un uz priekšu pa sliedēm. Tas nozīmē, ka aizmugures telpa ir fleksibla un praktiska. Lielākai daudzpusībai sēdekļi ir ne tikai bīdāmi, bet arī izņemami.

Visbeidzot Peugeot Traveller minivenā Jūs varat nolocīt priekšējā pasažiera sēdekli, lai pārvadātu līdz pat 3,5 m garus priekšmetus.

IERAUDZĪT PLAŠĀKU SKATĪJUMU

Divi slēpti stikla jumta paneļi, kurus var pārsegt un atsegt atsevišķi, pasažieru nodalījumā ļauj iekļūt lielam daudzumam dabisks gaismas un piedāvā panorāmas skatu uz debesīm.

Daudzfunkcionālais jumts ietver LED noskaņas apgaismojumu, bet atsevišķs lasīšanas apgaismojums nodrošina, ka katrs pasažieris ceļo komfortabli. Lielākai greznībai Peugeot Traveller minivenam ir atsevišķi gaisa ventilatori un liega gaisa kondicionēšana aizmugures sēdekļiem, kas pašreiz tirgū ir ekskluzīva funkcija.

Traveller

UZLABOTI CEĻOŠANAS APSTĀKĻI

Traveller
Traveller
Traveller

Ceļošanai kopā ar ģimeni vai draugiem spogulis bērnu uzraudzībai, paplātes galdi pirmās sēdekļu rindas aizmugurē, saules aizsargi otrajā sēdekļu rindā, kā arī bagāžas plaukts, ir pieejams standarta aprīkojumā.

MAKSIMĀLI PALIELINĀTS KRAVAS TILPUMS

Traveller
Traveller

PEUGEOT Traveller minivens der visām Jūsu kravām. Vienkārši nolokiet trešo sēdekļu rindu un izbaudiet 1350 litru bagāžas nodalījuma telpas. Ja izņemat trešās rindas sēdekļus pilnībā, bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1978 litriem, un Jūs varat izņemt arī otrās rindas sēdekļus, lai iegūtu neticamus 3397 litrus bagāžas nodalījuma tilpuma.

Visbeidzot, nolokot priekšējā pasažiera sēdekli, Peugeot Traveller minivens var pārvadāt līdz pat 3,5 m garus priekšmetus.