ECOBONUS
ECOBONUS

PEUGEOT TRAVELLER

TRAVELLER

Tehniskā informācija

Atklājiet ar PEUGEOT klajā laisto PEUGEOT Traveller minivenu pieejamās tehniskās funkcijas un dzinēja specifikācijas.

BlueHDi DZINĒJI

/image/70/5/peugeot_traveller_galerie-4-2.45705.jpg

Jaunie BlueHDi dzinēji piedāvā lielāku braukšanas komfortu, vienlaikus ievērojami optimizējot degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītājus.

BlueHDi 180 zs EAT6 ir īpaši jaudīgs kopā ar 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas izmanto “Quickshift” tehnoloģiju. Jaunajiem BlueHDi dzinējiem patiesi tas viss piemīt ar ātrāku pārnesumu maiņu, izcilu vienmērību, fantastisku vadāmību un samazinātu CO₂ izmešu daudzumu!

GLABĀŠANAS VIETAS UN KONATKTLIGZDAS

Peugeot Traveller minivens piedāvā daudz atvērtu un slēgtu glabāšanas novietņu (līdz pat 49 litriem), kas izvietotas viscaur pasažieru nodalījumā, kā arī 12 V kontaktligzdas pie visām sēdvietām.

SCR UN DAĻIŅU FILTRS

BlueHDi tehnoloģija optimizē degvielas patēriņu, izmantojot SCR un FAP tehnoloģijas.

FAP papildpiedevas augštecē novietotais SCR ļauj:

 • samazināt līdz pat 90 % slāpekļa oksīdu;
 • samazināt daļiņu skaitu līdz pat 99,9 %;
 • optimizēt CO₂ izmešu daudzumu un degvielas patēriņu (līdz pat -4 % salīdzinājumā ar Euro 5 dzinējiem);
 • ātrāku aizdedzes darbību
 • pēc automašīnas iedarbināšanas
 • pateicoties tās darbībai zemā temperatūrā.

IZMĒRI

 • /image/93/2/dimensions-peugeot-travellera.73932.jpg

 • /image/94/0/dimensions-peugeot-traveller-b.73940.jpg

  L1 - COMPACT

 • traveller

  L2 - STANDARD

 • traveller

  L3 - LONG

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA PEUGEOT TRAVELLER

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 EMISIJAS

 • WLTP - datus tabulā

Norādītie degvielas patēriņa un CO₂ emisijas rādītāji atbilst WLTP standartam (ES Regula 2017/948). No 2018. gada 1. septembra tiek saņemti jauni transportlīdzekļi, pamatojoties uz globālo harmonizēto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (WLTP), kas ir jauna, reālistiskāka testēšanas procedūra degvielas patēriņa un CO₂ emisiju mērīšanai. Šī WLTP procedūra pilnībā aizstāj esošo Eiropas Braukšanas ciklu (NEDC), kas bija iepriekš izmantotā testa procedūra. Tā kā testa apstākļi ir reālāki, degvielas patēriņš un CO₂ emisijas, ko mēra ar WLTP procedūru, daudzos gadījumos ir lielāki nekā tie, ko izmēra, izmantojot NEDC procedūru. Degvielas patēriņa un CO₂ emisijas vērtības var atšķirties atkarībā no konkrētā transportlīdzekļa, papildaprīkojuma un riepu veidiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar savu tirdzniecības pārstāvniecību.
Vairāk informācijas https://www.peugeot.lv/lv/zimols-un-tehnologija/wltp.html

 • NEDC  - datus tabulā

Degvielas patēriņa un CO2 emisiju vērtības tiek noteiktas, pamatojoties uz jaunu WLTP regulu (ES Regula 2017/948), un iegūtās vērtības ir pārveidotas atpakaļ  NEDC, lai nodrošinātu salīdzināmību ar citiem transportlīdzekļiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar savu tirdzniecības pārstāvniecību. Vērtībām neņem vērā lietošanas apstākļus, braukšanas stilu, aprīkojumu vai papildaprīkojumu, un tās var atšķirties atkarībā no riepu veida.