SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

Tehnoloģija

Tehnoloģija

PEUGEOT Traveller modeļa inovatīvās funkcijas gādā, lai Jūs izbaudītu atslābinošu braukšanas pieredzi.

MIERĪGI BRAUCIENI AR SAVIENOJUMU

/image/71/4/peugeot_traveller_galerie-12-2.45714.jpg
/image/71/5/peugeot_traveller_galerie-26-2.45715.jpg

Padariet savus braucienus vieglākus, izmantojot jaunākās paaudzes pieslēgto 3D navigāciju ar balss vadību. Sistēmai ir arī PEUGEOT Connect pakalpojumi un tiešsaistes satiksmes atjauninājumi no TomTom Traffic. 7” ekrāns ietver funkciju “Mirror Screen”, lai Jūs varētu izbaudīt sava ar Apple CarPlayTM, MirrorLink® un Android Auto* saderīgā viedtālruņa lietojumprogrammas.

Darbosies tikai MirrorLink®, Apple CarPlayTM vai Android Auto sertificētas lietojumprogrammas, automašīnai stāvot vai esot kustībā atkarībā no gadījuma. Dažas attiecīgo lietojumprogrammu funkcijas, atrodoties kustībā, var būt aizliegtas. Noteikta veida saturam, kas var būt pieejams bez maksas Jūsu viedtālrunī, var būt nepieciešams līdzvērtīgas MirrorLink®, Apple CarPlayTM vai Android Auto sertificētas maksas lietojumprogrammas abonements. Funkcija “Mirror Screen” tiek pārvaldīta, izmantojot MirrorLink® tehnoloģiju Android, Blackberry un Windows Phone tālruņiem, kas ir saderīgi ar MirrorLink®, izmantojot Apple CarPlayTM tālruņiem, kas darbojas ar iOs, un izmantojot Android Auto tālruņiem, kas izmanto Android, ar nosacījumu, ka Jūsu tālruņa operatora abonements ietver Interneta piekļuvi. Jaunie viedtālruņi tiks pakāpeniski ražoti, lai ietvertu šīs tehnoloģijas. Vairāk informācijas vietnē http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

“HEAD-UP” DISPLEJS ACU AUGSTUMĀ

/image/79/5/peugeot_traveller_galerie-19-2.45795.jpg

Tāda būtiska informācija kā ātrums, kruīza kontrole vai ātruma ierobežotājs, laika atstatums starp automašīnām tiek parādīta krāsaina uz ievelkama displeja, kas atrodas vadītāja redzeslaukā, lai palīdzētu vadīt automašīnu.

JAUNA MODULĀRA UN EFEKTĪVA PLATFORMA

/image/70/4/peugeot_traveller_galerie-3-2.45704.jpg

Peugeot Traveller modeļa jaunā bāze, kas pielāgota no 2. efektīvās modulārās platformas (EMP2), sniedz augstākā līmeņa kvalitāti. Izbaudiet tirgus rekorda cienīgos degvielas patēriņa līmeņus, kā arī relaksējošo un komfortablo braukšanas pieredzi Jums un Jūsu pasažieriem. Mainīgas slodzes pašregulējošie amortizatori nodrošina maksimālu komfortu, pat ar 8 pasažieriem un bagāžu.

RAKSTURĪGAIS APGAISMOJUMS

/image/72/5/peugeot_traveller_galerie-20-2.45725.jpg
/image/92/6/peugeot-travel-2016-205-fr.img.73926.jpg

Ar savu jauno raksturīgo LED apgaismojumu un Ksenona priekšējiem lukturiem, kas iekļaujas virsbūvē, Peugeot Traveller modelis pauž stingru nostāju.