SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

Expert Combi

Spēka un izteiksmības iezīmes, PEUGEOT Expert Combi plūdenās līnijas ļauj nojaust plašu un funkcionālu salona telpu.

ĀRĒJAIS DIZAINS

expert combi

Ar savu pārliecinošo dizainu PEUGEOT Expert izstaro stabilitāti un eleganci.
Proporcijas ir saskaņotas starp priekšējo bloku, vadītāja pozīciju un iekraušanas tilpumu. Tīrās līnijas uzsver plūstošo un mūsdienīgo siluetu, kamēr jaunais vertikālais režģis, kas novietots ļoti augstu, izceļ šī jau no pirmā acu skatiena atpazīstamā furgona izskatu.
Visbeidzot „Look“ aprīkojuma pakete un tā LED gaismas signatūra piešķir papildu elegances akcentu jūsu uzņēmumam.

SALONA KOMFORTS

/image/06/7/peugeot_expert_gallery4-2.492067.jpg

Salonā kravas furgons PEUGEOT Expert ir izspēlējis braukšanas komforta kārti. Ar pakāpienu ir vieglāk piekļūt paaugstinātajam sēdeklim, kas paceļas pāri ceļam. Funkcionālā un ergonomiskā vadītāja vieta piedāvā hečbeka tipa vadītāja pozīciju un piedāvā daudzus nodalījumus.
Satveriet stūri un piedzīvojiet jaunu autovadīšanas pieredzi ar rādījumiem acu augstumā un daudzajām autovadīšanas palīgsistēmām.
PEUGEOT Expert salonā Moduwork grozāmais plaukts atlokās kopā ar centrālo elkoņbalstu un ļauj pārveidot vadītāja vietu par īstenu mobilo biroju, kas ir vienlaikus gan ergonomisks, gan praktisks.
Viedtālruņa turētājs ar iebūvēto uzlādes vadu un planšetes turētājs uz priekšējā paneļa jums ļauj paturēt visus digitālos instrumentus acīs un rokas stiepiena attālumā.

SAVIENOJAMĪBA

/image/07/3/peugeot-travel-2016-006-fr.img.492073.jpg
/image/07/4/peugeot-travel-2016-190-fr.img.492074.jpg

Jūs ļoti viegli varat padarīt vienkāršākus savus brauciena maršrutus, izmantojot jaunās paaudzes savienoto 3D navigācijas sistēmu ar balss atpazīšanas funkcijui. Tā ir pieejama skārienekrānā un ietver savienotos pakalpojumus un TomTom Trafici satiksmes informāciju reāllaikā.
Ar Mirror Screen* funkciju jūs pieslēdzat savu viedtālruni USB pieslēgvietai uz priekšējā paneļa. Jūsu lietojumprogrammas parādās un tās var tiešā veidā lietot 7” skārienekrānā.

*Tikai MirrorLink® vai Apple CarPlayTM sertificētas lietojumprogrammas darbojas, automašīnai stāvot vai braucot atkarībā no gadījuma. Braucot dažas attiecīgo lietojumprogrammu funkcijas ir liegtas. Dažu veidu saturam, kas var būt pieejams jūsu viedtālrunī bez maksas, var būt nepieciešams MirrorLink® vai Apple CarPlayTM sertificētas ekvivalentas lietojumprogrammas maksas abonements. Funkcija „Mirror Screen“ darbojas, izmantojot „MirrorLink®“ tehnoloģiju tālruņiem ar Androïd, Blackberry un Windows Phone sistēmu, kas saderīgi ar „MirrorLink®“, un „Apple CarPlayTM“ tālruņiem ar iOs sistēmu, ar nosacījumu, ka tālruņa abonements ietver sava operatora nodrošinātu interneta piekļuvi. Jaunie viedtālruņi tiks pakāpeniski aprīkoti ar šīm tehnoloģijām.