SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

PEUGEOT Expert kravas furgons iepazīstina ar ļoti viegli lietojamu aprīkojumu, lai jūs varētu būt vēl produktīvāki.

MODUWORK KONCEPCIJA

/image/09/9/peugeot_expert_layout7-4.17099.jpg
/image/10/0/peugeot_expert_layout7-5.17100.jpg
/image/10/1/peugeot_expert_layout7-6.17101.jpg

Ar savu Moduwork vienlaidu sēdekli jaunais Expert furgons piedāvā izcilu modularitāti, lai izmantotu neaizpildītās vietas. Arī sānu pasažiera sēdeklis ir paceļams uz augšu, atbrīvojot vietu ar līdzenu grīdu.
Lielo, praktisko lūku starpsienā var atvērt un tādējādi palielināt garumu līdz 4 m garu priekšmetu transportēšanai.
Visbeidzot jūsu PEUGEOT Expert var pārveidot par mobilo biroju, kad vien vēlaties: centrālais elkoņbalsts nolaižas un atklāj parocīgu grozāmo plauktu.


 

BĪDĀMĀS DURVIS AR BRĪVROKU SISTĒMU

i

Ar brīvroku sistēmas bīdāmajām sānu durvīm, veicot vienkāršu kustību ar kāju zem aizmugurējā bufera stūra, PEUGEOT Expert tiek atslēgts un atveras bīdāmās durvis tajā pusē, kur atrodaties. Veicot tādu pašu kustību, durvis tiek aizvērtas un automobilis aizslēgts, tiklīdz attālināties. Ja rokas ir aizņemtas, nav savs nesamais jāliek uz zemes: jūsu kabatā ir tikai jābūt elektroniskajai atslēgai.

SALONA TELPA

i

PEUGEOT Expert kravas furgons apvieno kompaktus ārējos izmērus ar maksimālu kravas tilpumu, kas ir neatņemams elements šajā segmentā.
Aizmugurējā daļā furgoni un padziļinātās kabīnes ir aprīkotas ar 50/50 veramām durvīm, kuras var būt stiklotas ar apsildāmiem logiem un logu tīrītājiem. Kā alternatīvs izvēles aprīkojums ir pieejams aizvirtnis.
Par 250° atveramas viru durvis neaizņem vietu uz ceļa iekraušanas un izkraušanas laikā. Tās tiek piedāvātas garajai versijai „Long“, netraucējot sānu bīdāmo durvju atvēršanu.

IEKĀRTOJUMS PROFESIONĀĻIEM

/image/10/4/peugeot_expert_layout6-4.17104.jpg
/image/10/5/peugeot_expert_layout6-2.17105.jpg

Kravas zonā ir pieejams koka apšuvums tikai grīdai vai arī papildus sānu atlokiem. Tas tiek piedāvāts no neapstrādāta koka un no koka ar neslīdošu pārklājumu ar alumīnija sliekšņa stieņiem.
PEUGEOT Expert furgons ir aprīkots arī ar kravas aizturiem.
Stiklota izolējošā starpsiena kā alternatīva standarta starpsienai sniedz lielāku akustisko un termisko komfortu papildus pasažieru drošības nodrošināšanai. Ergonomijai un vadītāja komfortam šī starpsiena sniedz lielākas regulēšanas iespējas vadītāja sēdekļa atzveltnei.