Jaunais 508

Iepazīstiet jaunā Peugeot 508 dzinējus un iebūvētās tehnoloģijas: Night Vision, Park Assist, Park Drive Assist Plus, Pack Security, infrasarkanā kamera, sensori un radari, „full led“ priekšējie lukturi, tehnoloģiskās gaismas utt.

DZINĒJI UN PĀRNESUMKĀRBAS

/image/38/2/pc07-peugeot-essence-2018-002-fr.436382.jpg

PIEPRASIET EFEKTIVITĀTI.
Jaunais PEUGEOT 508 bauda jaunākās paaudzes Euro 6.c PureTech un BlueHDi dzinējuii sniegtās priekšrocības. Ir pieejami divi benzīna dzinēju piedāvājumi, kas izstrādāti, pamatojoties uz 1,6 l PureTech dzinēju. Ir pieejami četri dīzeļdzinēju piedāvājumi, kas izstrādāti, pamatojoties uz 1,5 l un 2,0 l BlueHDi dzinējiem.

/image/37/8/pc07-peugeot-508-2018-304-fr.436378.jpg

PIEDZĪVOJIET VIENMĒRĪBU.
Jaunā automātiskā pārnesumkārba EAT8i, būdama tikpat vienkārša kā manuālā, piedāvā ātru un plūdenu pārnesumu pārslēgšanu, izmantojot jauno monostabilo elektrisko pārnesumu maiņas vadību “Shift and Park by wire”iun pārslēgus pie stūres.

TEHNOLOĢISKĀS IEKĀRTAS

ĻAUJIET SEVI PAVADĪT.
Jaunais PEUGEOT 508 ir aprīkots ar daudzām tehnoloģiskām iekārtāmi, un tam ir uzstādītas zīmola jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmasi, lai palielinātu jūsu drošību, palīdzētu jums manevrējot un labāk saprast un prognozēt vidi un ceļa apstākļus.

AUTOVADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

i

IZZINIET NEATKLĀJAMO.

Naktīs, kad redzamība ir samazināta, optimāli drošai autovadīšanai sistēmas „Night Vision“i infrasarkanā kamera ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus automašīnas priekšā. Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.

508 assistace

PROGNOZĒJIET SAVU DROŠĪBU.

Ar aprīkojuma paketi „Pack Safety“i autovadīšanas palīgsistēmas jums palīdz, lai brauciens noritētu pilnīgā mierā.

Tā ietver automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu „Active Safety Brake“ ar sadursmes riska brīdinājuma sistēmu „Distant Alert“, aktīvo joslu un sānmalas šķērsošanas brīdinājuma sistēmu un ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšanas un ieteikumu sistēmu.

Aprīkojuma pakete „Pack Safety Plus“i piedāvā uzlabotu drošību, ietverot aklās zonas aktīvo uzraudzības sistēmu, vadītāja uzmanības brīdinājuma sistēmu, tālo gaismu automātisko pārslēgšanas sistēmu un paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu, lai labāk paredzētu ceļu.

i

IEPAZĪSTIET AUTONOMIJU.

Ar aprīkojuma paketi „Pack Drive Assist Plus“ i vadiet savu jauno PEUGEOT 508 daļēji autonomā veidā.

Ar priekšējā vējstikla vidusdaļā iestrādāto radaru un kameru, kas atrodas vējstikla augšējā daļā adaptīvā kruīza kontrole ar „Stop & Go“ funkciju ļauj automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, lai saglabātu nemainīgu atstatumu. Tā ir savienota ar sistēmu automašīnas saglabāšanai satiksmes joslā, kas uztur vadītāja izvēlēto automašīnas pozīciju.

i

FULL PARK ASSIST

FULL PARK ASSISTi tehnoloģija piedāvā palīdzību, veicot manevrus automašīnas novietošanai stāvvietā starp divām automašīnai paralēli ietvei un perpendikulāri ietvei pilnībā automātiski. Vadītājs iedarbina funkciju uz pārnesumu sviras un, neveicot nekādas darbības ar stūri vai pedāļiem, sistēma pārņem kontroli pār pietiekami lielas stāvvietas noteikšanu, akcelerāciju un bremzēšanu. Sistēma atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas.

ĪPAŠUMTIESĪBU KOPĒJĀS IZMAKSAS

/image/38/4/pc05-peugeot-508-2018-070-fr.436384.jpg

IEGULDIET ILGTERMIŅĀ.
Papildus savam radikālajam un drosmīgajam dizainam jaunais hečbeks PEUGEOT 508 ir paredzēts tam, lai atbilstu profesionāļu vajadzībām, īpaši, īpašumtiesību kopējo izmaksu optimizācijai.
Jaunā PEUGEOT 508 izcilā koncepcija, apdares kvalitāte un izturība ir paredzēta tam, lai uzturētu savu tālākpārdošanas vērtību. Tā iekārtas, materiāli un dzinēji tika stingri un rūpīgi atlasīti, lai samazinātu aktuālās apkopes un patēriņa izmaksas.
Visbeidzot zīmola jaunākās paaudzes palīgsistēmu tehnoloģijas palīdz vadītājam pārvaldīt savu automašīnas vadību.