JAUNAIS RIFTER – DIZAINS


i

/image/44/7/peugeot-rifter-1802styp033.436447.jpg

BEZKOMPROMISA DIZAINS

Būdams elegants, spēcīgs, veikls un jaudīgs, jaunais PEUGEOT RIFTER ir daudzpusības simbols. Ar savu īso un augsto motora pārsegu un paaugstināto klīrensu tas ir spīdoši aizguvis noteiktus krosovera kodus. Lukturi ar integrēto raksturīgo DRL LEDi apgaismojuma formu un vertikālo radiatora režģi izceļ tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.

/image/43/4/peugeot-rifter-2018-127-fr.436434.jpg

SPĒCĪGA PERSONĪBA

Ar savu izsmalcināto siluetu un rūpīgajām līnijām jaunais minivens PEUGEOT RIFTER nepaliek nepamanīts. Pelēkā alumīnija pamatnei, 17’’ dimanta efekta alumīnija diski, jumta stieņi, spārnu paplatinātāji un melni sānu aizsargi pastiprina jaunā RIFTER ievērojamo stilu.

/image/43/5/peugeot-rifter-1802styp006.436435.jpg

PARĀDIET LAUVAS ĶETNU.

Daudz kas vairāk nekā vienkārši ķetna. Ar krāšņo aizmugurējo gaismu raksturīgo 3 nagu formas apgaismojumu jaunais PEUGEOT RIFTER sevi apliecina kā jauna zīmola ikona. Tā izvēles aprīkojumā pieejamais sakabes āķis piedāvā vēl vairāk brīvības, bet 2 bīdāmās sānu durvis ar paplatināto piekļuvi un tonētiei nolaižamiei logi jums atver durvis uz interjeru, kurā neapšaubāmi nav nekā slēpjama.

MODERNA DIZAINA SALONS

/image/43/6/peugeot-rifter-2018-093-fr.436436.jpg

Nepārspējams komforts. Iekārtojieties pie jaunā PEUGEOT RIFTER stūres un izbaudiet pielāgoto pozīciju un kvalitatīvos ergonomiskos sēdekļus, kas iepriecinās pat visraženākos pasažierus. Pievienojiet tam neticamu akustisko komfortu, un tas viss ir salons, kas pārtop par īstenu miera ostu.

SĒDEKĻU UN BAGĀŽAS NODALĪJUMA MODULARITĀTE

i

Minivens, kas pielāgojas visām jūsu vēlmēm. Būdams pieejams ar 5 vai 7 sēdvietām un divām garuma versijām (standarta „Standard“ un garā „Long“), jaunais PEUGEOT RIFTER ir apveltīts ar izcilu pielāgošanās spēju. Priekšējā pasažiera sēdeklis un 2/3–1/3i dalījuma aizmugurējais vienlaidu sēdeklis vai 3 atsevišķi sēdekļii ar sistēmu „Magic Flat“i, 3 rinda ar 2 izņemamiem atsevišķiem sēdekļiem – tā konfigurāciju izvēlaties jūs. Tā bagāžas nodalījums piedāvā iespaidīgu tilpumu no 775 l līdz 3500 l un līdz pat 4000 l garajā 5 vietīgajā „Long“ versijā. Visbeidzot iekraušanu un izkraušanu padara vieglāku atveramais logsi, zemais bagāžas nodalījuma slieksnis un līdzenā grīdai.

ZÉNITH® JUMTS

Zénith® jumtsi ar savu elektrisko pārsegu un LEDi vides apgaismojumu nodrošina vairāk gaismas un piedāvā reālu papildu glabāšanas vietu centrālajā arkā, jumta nodalījumā un arī augšējā papildu nodalījumā automašīnas priekšējā daļā.

NODALĪJUMI

Paveriet sev nodalījumu iespējas. Priekšējo un aizmugurējo durvju paneļi, viduskonsole, nodalījums zem kājām u.c. Jaunajam PEUGEOT RIFTER pieder glabāšanas tilpumai rekords savā kategorijā. Vienmēr vairāk, bagātīgāk un pieejamāk – to ergonomija ir pārdomāta tā, lai uzņemtu ikdienas priekšmetus.