i

Šī tehnoloģija ir jaunākās paaudzes automātiskās avārijas bremzēšanas sistēma, kas iedarbojas, ja konstatē nenovēršamu sadursmi. Kamera un radars var konstatēt gan kustīgu, gan stāvošu šķērsli. Ja vadītājs neveic bremzēšanu, neveic to pietiekami vai vispār, sistēma iedarbina bremzēšanas sistēmu vadītāja vietā. Tādējādi “Active Brakei Safety” palīdz izvairīties no trieciena vai samazināt tā sekas, samazinot trieciena ātrumu.   

i

Izmantojot radara sensoru, sistēmai konstatē priekšā braucošo automašīnu un automātiski saglabā drošu, iepriekš iestatītu attālumu, izmantojot bremzes un akseleratoru. Šī funkcija ir pieejama ātruma diapazonā no 30 km stundā līdz 160 km stundā

RĪCĪBAS BRĪVĪBA

i

Atbrīvojieties no ierobežojumiem un koncentrējieties uz savu ceļu. Kā vēstījums no 4x4 auto pasaules, uzlabotās saķeres kontroles sistēmas “Advanced Grip Control”i aprīkojuma komplektā esošā, jaunā palīgsistēmas kustības uzsākšanai nogāzē uz leju “Hill Assist Descent Control” (HADC) funkcija automātiski pielāgo jūsu ātrumu un saglabā nevainojamu kontroli pār automašīnu stāvā slīpumāi .

i