EXPERT TEAM

ELEGANCE

/image/50/4/peugeot-exp-team-2016-023-fr.339504.jpg

Jaunais PEUGEOT Expert ar spēcīgo dizainu atstāj izturīgu un elegantu iespaidu. Jaunais paaugstinātais vertikālais priekšējais režģis izceļ Expert izskatu, padarot šo modeli uzreiz pamanāmu. Pack Looki un LED gaismu signatūra piešķirs jūsu uzņēmuma tēlam eleganci. PEUGEOT Expert spēcīgā, izteiksmīgā un plūdlīniju virsbūve ļauj nojaust par ietilpīgo un funkcionālo iekštelpu.

BlueHDi

PEUGEOT Expert Team ir pieejams ar jaunām, efektīvām tehnoloģijām, tostarp ar četru cilindru BlueHDi Euro 6i dīzeļa dzinēju. Ekskluzīvi savstarpēji apvienojot pēc izvēles katalīzes redukciju (SCR) un kvēpu daļiņu filtru ar papildvielu, BlueHDi tehnoloģija ļauj samazināt slāpekļa oksīda un CO2 izmešui daudzumu līdz 90%. PEUGEOT Expert ekspluatēšanas izmaksas ir zemas galvenokārt, pateicoties optimizētajam degvielas patēriņam unapkopes intervālam, kas ir 40 000 km vai 2 gadi.

ĒRTS SALONS

expert int

PEUGEOT Expert ir ērti vadīt. Pakāpiens atvieglo iekāpšanu un apsēšanos augstajā vadītāja sēdeklī. Funkcionālā un ergonomiskā vadītāja vieta ir līdzīga sedanam, un piedāvā daudzas novietnes. 

MIRROR SCREEN

3D navi
mirror screen

Jaunās paaudzes 3D navigācijas sistēma ar balss atpazīšanui vēl vairāk atvieglo braucienus. Sistēmā ietilpst interneta pakalpojumi un TomTom Traffici informācija par reālā laika satiksmi. Mirror Screen funkcija ļauj pievienot viedtālruni USB ligzdai, kas atrodas instrumentu panelī: lietojumprogrammas tiek attēlotas uz 7 collu skārienjutīga ekrāna, kur tos var arī pārvaldīt.

VisioPark 1

camera

Atpakaļskata kamera* tiek aktivizēta automātiski, ieslēdzot atpakaļgaitu. Kamera piedāvā aizmugurējās daļas un tās apkārtnes 180° skatu. Uz ekrāna tiek attēlotas arī vadlīnijas, kas kustās līdz ar stūri. Ja automobiļa aizmugurē ir šķēršļi, sistēma veic tālummaiņu un pievieno arī citus skatus.

Drošības spilveni

air bag

PEUGEPT Expert ir aprīkots ar 4 drošības spilveniem:

  • 2 priekšējie drošības spilveni, kas aizsargā vadītāja un pasažiera galvu un krūškurvi tiešas sadursmes gadījumā.
  • 2 sānu drošības spilveni, kas aizsargā vadītāju un pasažieri sānu sadursmes gadījumā.