Jaunais Rifter

i

JAUNAIS
PEUGEOT RIFTER

Jaunais PEUGEOT Rifter atklāj spēcīgu un atšķirīgu stilu. Tā modernais, augsto tehnoloģiju salons, kas var lepoties ar ievērojamu komforta un pielāgojamības līmeni, jūs aicina izbaudīt pilnīgi jaunu pieredzi automašīnas salonā.

STILĪGS, PILNĪGI JAUNS SILUETS

/image/17/0/peugeot-rifter-1802styp004.382170.jpg

STILS, KAS PIESTĀV PILSĒTAI UN BRĪVDABAS PLAŠUMIEM

Dizains bez kompromisiem. Elegants, spēcīgs, veikls un jaudīgs, jaunais PEUGEOT Rifter minivens pats par sevi ir īstena paruna par daudzpusību. Ar savu īso, augsto motora pārsegu un paaugstināto klīrensu tas drosmīgi aizņemas stila elementus no bezceļa automašīnām. Lukturi ar integrēto raksturīgo gaismas formu un vertikālo režģi akcentē tā līdzsvaroto, kompakto un dinamisko siluetu.

/image/17/1/peugeot-rifter-1802styp033.382171.jpg

ATŠĶIRĪGAIS PEUGEOT STILS

Ar lepnumu parādīts lielisks mantojums. Ar jaunāko PEUGEOT modeļu stila priekšējo daļu un to ikoniskajām aizmugurējām gaismām, jaunais PEUGEOT Rifter ir patiešām jauna zīmola ikona. Būdams vēl modernāks, šis minivens ir pieejams pārsteidzošā GT Line versijā, kas apvieno stilu ar eleganci.

GATAVS DARBĪBAI

/image/17/9/peugeot-rifter-1802styp028.382179.jpg

PEUGEOT i-COCKPIT®, AUTOVADĪŠANAS KĀRDINĀJUMS

Ar PEUGEOT i-Cockpit® atklājiet veiklāku un instinktīvāku autovadīšanas pieredzi, izmantojot kompakto stūri, displeju acu augstumā un lielo 8” skārienekrānu. Saglabājiet kontroli pār ceļu, izmantojot savu vadīšanas pozīciju un uzlaboto saķeres kontroles sistēmu „Advanced grip control“ uzlabotai vilcei.

/image/18/0/peugeot-rifter-1802styp056.382180.jpg

DZINĒJI, KAS SNIEDZ LIELĀKU BRĪVĪBU

Iepazīstiet vienu no vislabāk izbaudāmajām autovadīšanas pieredzēm, kas pieejamas. Ar saviem inovatīvajiem dīzeļa un benzīna dzinējiem un jauno automātisko 8 pakāpju EAT8 pārnesumkārbu jaunais PEUGEOT Rifter minivens nodrošina izcilu sniegumu kopā ar uzlabotu degvielas efektivitāti reālos braukšanas apstākļos.

INTELIĢENCE LIELĀKAI VIENKĀRŠĪBAI

GUDRA PIELĀGOJAMĪBA, LAI JUMS NODROŠINĀTU VAIRĀK VIETAS UN GLABĀŠANAS IESPĒJU

Minivens, kas pielāgojas visām jūsu vajadzībām. Atverams aizmugurējais aizsargs, 5 vai 7 sēdekļi, 3 individuāli nolokāmi aizmugurējie sēdekļii ar Magic Flati funkciju, bagāžas nodalījums no 775 līdz 3500 litriemi , Zénith® jumts ar vairākiem nodalījumiem: ar tā gudro pielāgojamību jaunajā PEUGEOT Rifter nekad netrūkst vietas un tajā var ātri un efektīvi visu iekraut.

/image/17/7/peugeot-rifter-1802styp030.382177.jpg

BRĪVA UN VIEGLA BRAUKŠANA

Inovācijas pasažiera nodalījuma centrā. Ar 3D savienoto navigāciju, Mirror Screenifunkciju PEUGEOT Connect pakalpojumiem un bezvadu induktīvo uzlādi jūsu viedtālrunim jaunais PEUGEOT Rifter lepojas ar uzlabotām savienojuma iespējām. Un drošākai braukšanai izmantojiet jaunākās paaudzes braukšanas palīgsistēmu sniegtās priekšrocības.

i

FOTOATTĒLU GALERIJA

ATRAST DĪLERI

Iespējams, ka radusies ielādes problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlāk vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar mums.

ATKLĀT VAIRĀK