SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

PEUGEOT TRAVELLER

PEUGEOT TRAVELLER

Izbaudiet svaigu pieeju ceļošanai ar luksusu un plaši atvērtās telpas ar PEUGEOT Traveller minivenu.

IELŪGUMS DOTIES CEĻOJUMĀ

/image/84/5/peugeot_traveller_galerie-2-2.45845.jpg

PEUGEOT Traveller ir ideāls ielūgums doties ceļā jautrai brīvā laika pavadīšanai, kā arī garos braucienos. Tā modernais un elegantais siluets piedāvā plašu un greznu salonu, kur viss ir izstrādāts Jūsu ērtībām. Komfortablais un jautrais minivens zina, kā radīt savu preču zīmi. Ar savu jauno vertikālo režģi, raksturīgo LED gaismu formu un ksenona priekšējiem lukturiem, kas iestrādāti automašīnas virsbūvē, PEUGEOT Traveller modeļa pārliecinošais dizains izstaro spēku un eleganci.

Padariet savus braucienus vieglākus, izmantojot jaunākās paaudzes pieslēgto 3D navigāciju ar balss vadību. Tam ir arī PEUGEOT Connect pakalpojumi un tiešsaistes satiksmes atjauninājumi no TomTom Traffic.

LIELĀKA MODULARITĀTE UN LIELĀKA FLEKSIBILITĀTE

PEUGEOT Traveller modelim ir pieejami 3 garumi un samazināts augstums ar tikai 1,9 m bezrūpīgai ikdienas lietošanai. Ar plašu funkciju klāstu un sēdvietu konfigurācijām 5, 7 un 8 pasažieriem pat PEUGEOT Traveller Compact modelis ir neticami draudzīgs lietotājam un pielāgojas visām Jūsu vajadzībām. Jūs varat pilnībā izbaudīt plašuma sniegtās priekšrocības ar sēdekļiem, kas bīdāmi atpakaļ un uz priekšu pa inovatīvu sliedi.

Stikla jumta paneļi var būt pārklāti vai nepārklāti atsevišķi, lai Jūs varētu izbaudīt dabīgo gaismu, cik daudz vai maz vēlaties. PEUGEOT Traveller minivenam ir viss, lai padarītu Jūsu dzīvi vieglāku. Ar inovatīvo brīvroku bīdāmo sānu durvju funkciju Jūs varat atslēgt, atvērt un aizvērt elektroniskās bīdāmās durvis, vienkārši pakustinot savu kāju zem automašīnas aizmugures bufera. Viss, kas Jums ir nepieciešams – elektroniskā atslēga kopā ar Jums.

JAUNS ETALONS MINIVENU TIRGŪ

/image/84/6/peugeot_traveller_galerie-3-2.45846.jpg
/image/84/7/peugeot_traveller_galerie-4-2.45847.jpg

PEUGEOT Traveller modeļa jaunā bāze, kas pielāgota no 2. efektīvās modulārās platformas (EMP2), sniedz augstākā līmeņa kvalitāti un komfortu, kā arī rekorda cienīgus degvielas patēriņa līmeņus. Jaunā platforma nodrošina neticamu plašumu un komfortu braucot, padarot minivenu par lielisku PEUGEOT zināšanu un pieredzes paraugu.

BlueHDi 95 līdz 180 zs dzinēji un jaunā automātiskā EAT6 pārnesumkārba sniedz ļoti patīkamu braukšanas pieredzi apvienojumā ar patēriņu un izmešiem, kas ir vieni no zemākajiem tirgus segmentā.

ĪSS KOPSAVILKUMS