Jaunais elektriskais PEUGEOT e-Expert furgons

/image/57/9/peugeot-exp-2019-060-fr.669579.jpg

Jaunais elektriskais PEUGEOT e-Expert furgons

ir klāt un pieejams testa braucienam!

Portāls Parkers (Parkers.co.uk) tikko atzinis Peugeot e-Expert elektrisko furgonu par labāko transportlīdzekli, pateicoties tā autonomijai, kravnesībai un augsto tehnoloģiju daudzpusībai.

Jaunā elektriskā furgona integrētais akumulatoru izvietojums nav ietekmējis pasažieru salona praktiskumu un kravas telpas ietilpību. e-Expert kravnesība ir identiska versijai ar iekšdedzes dzinēju (1275 kg), un furgonam varat pievienot piekabi ar kravu līdz 1000 kg. PEUGEOT e-Expert ir pieejams 3 dažādās garuma versijās un vairākās virsbūves versijās.

Peugeot e-Expert L3 Business modelis testa braucieniem ir aprīkots ar 75 kWh akumulatoru, kas ar vienu uzlādi ļauj nobraukt līdz 330 km (WLTP), sasniedzot maksimālo ātrumu 130 km/h, kur elektriskā furgona paātrinājums no 0 līdz 100 km/h tiek sasniegts 13,1 sekundē.

E-Expert furgons piedāvā 3 braukšanas režīmus:

  • Eco – enerģijas patēriņa optimizēšanai un šajā režīmā iespējams veikt maksimālo braukšanas autonomiju;
  • Normal – vislabākais kompromiss starp autonomiju un dinamiku ikdienas lietošanai;
  • Power – enerģijas novirzīšanai galvenokārt jaudas un griezes momenta palielināšanai, piemēram, brīžos kad pārvadājat smagu kravu.

Tehnoloģiskā daudzpusība un komforts

/image/52/4/vu-d02-3-4-arriere-conducteur.669524.jpg

Furgons ir aprīkots ar Serenity package, kas ietver joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēmu, ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu ar ieteikumiem, automātisko tālo gaismu funkciju un brīdinājumus vadītāja uzmanībai.

Lielākam braukšanas praktiskumam aprīkojumā ietverta arī elektroniskās stabilitātes programma, vilces kontroles sistēma un palīgsistēma braukšanai slīpumā.

Aprīkojums ietver pielāgotu kravas nodalījuma grīdas apdari ar 9 mm saplāksni un pretslīdes pārklājumu, un Comfort starpsienu ar stiklu, kas garantē optimālu trokšņa un siltuma izolāciju.

Jūs noteikti novērtēsiet arī ērtības, ko sniegs bīdāmās sānu durvis abās pusēs, brīvroku režīmā vadāmās sānu bīdāmās durvis, kas ļauj atvērt tās ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bampera, kā arī brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēmu.

Salona modularitāte un pielāgojamība piedāvā priekšējos sēdekļus 1+2 dalījumā, Moduwork nolokāmu priekšējo pasažiera sēdekli, regulējamu vadītāja sēdekļa augstumu un pielāgojamu jostas balstu, vadītāja sēdekļa roku balstu, glabāšanas nodalījumu zem priekšējā sēdekļa, vidējā sēdekļa atzveltnē integrētu darba virsmu un lūku starpsienā īpaši garu priekšmetu pārvadāšanai.

Braucienu laikā vienmēr ir aktīva "aklo" zonu uzraudzības sistēma, bet manevru ērtībai noderēs priekšējie un aizmugurējie distances sensori.

Komfortu papildinās sēdekļu apsildes funkcija, automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma, multifunkcionāla stūre ar ādas apdari, elektriski regulējami atpakaļskata spoguļi, stikla tīrītāji ar lietus sensoru, dienas gaitas lukturi ar gaismas intensitātes sensoru, radio ar 7” skārienekrānu, 4 skaļruņi, USB ligzda, Bluetooth un audio savienotājs.

Izskatu izceļ 17” Phoenix vieglmetāla diski, salons ar ādas un auduma kombinēto apdari, ksenona lukturi un Look package, kas ietver LED dienas gaismas un miglas lukturu ietvarus, sānu paneļus, priekšējo buferi un spoguļu korpusus virsbūves krāsā.

Jaunais 3,5” krāsainais mērinstrumentu panelis PEUGEOT e-Expert vadības panelī sniedz visu braukšanai nepieciešamo informāciju, piemēram, atlikušo autonomiju, jaudas skaitītāja un izmantojamā režīma (Charge / Eco / Power) attēlošanu.

Uzlāde mājās vai darba vietā

/image/87/8/e-k0-trappe-chargement-vp2.792878.jpg

Lai sasniegtu 80% uzlādi, izmantojot 100 kW ātrās uzlādes iespēju, pietiks vien ar 45 minūtēm, bet ar 50 kW ātro lādētāju – 1,5 h.

Ar 11 kW WallBox lādētāju, akumulatora pilnīgai uzlādei būs nepieciešamas aptuveni 7 h.

Izmantojot automašīnas standarta aprīkojumā iekļauto uzlādes kabeli (1,8 kW jaudai), PEUGEOT e-Expert akumulatoru varēsiet uzlādēt arī no sadzīves kontaktligzdas mājās vai darba vietā. Tāpat uzlādei varat izmantot modernizēto standarta uzlādi (Green'Up®), kas ļauj samazināt uzlādes laiku līdz 22 h (izmantojot speciālu uzlādes kabeli).