SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS DZINĒJS

/image/90/1/308_r_hybrid.16901.16901.jpg
/image/90/1/308_r_hybrid.16901.16901.jpg

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS DZINĒJS

PEUGEOT SPORT RADĪTS

i

“PEUGEOT Sport” nodaļa automātiski vērsās pie savām tehniskajām zināšanām un veiksmīgajiem autosacīkšu trases rādītājiem, lai definētu katra komponenta specifikācijas, kā arī tā ideālo pozīciju. Tādējādi spēka piedziņas bloks apvieno trīs jaudas avotus, no kuriem katrs nodrošina automašīnu ar jaudu neatkarīgi no pārējiem: - 4 cilindru benzīna 1,6 l THP 270 S&S dzinējs ar augstāko īpašo jaudas novērtējumu pasaulē sava izmēra dzinējam; - elektromotors ar jaudu 85 kW/115 zs savienojumā ar 6 pakāpju pārnesumkārbu; - elektromotors ar tādiem pašiem raksturlielumiem uz aizmugures tilta.

Nevainojamai dinamiskai vadībai automašīnas svars ir pārcentrēts un novietots, cik zemu iespējams. Litija jonu 3 kW akumulatoram ir izcila jaudas un izmēra attiecība, un tas novietots zem aizmugures sēdekļiem degvielas tvertnes vietā. Savukārt 50 l degvielas tvertne ir novietota bagāžas nodalījumā virs aizmugures elektromotora un diviem transformatoriem. Savos meklējumos pēc pilnības “PEUGEOT Sport” inženieri ir pilnībā pārstrādājuši degvielas tvertnes pamatni tā, lai tā cieši piegultu tehniskajiem komponentiem. Tādējādi iegūtie daži milimetri automašīnas augstumā veicina tās veiktspēju.

Pateicoties visu riteņu piedziņas sistēmai, PEUGEOT 308 R Hybrid modeļa vadāmība ir diezgan iespaidīga, īpaši, izbraucot no līkumiem. Bremžu sistēma ir vienā līmenī ar automašīnas veiktspēju ar 380 mm ventilējamiem diskiem priekšējā daļā, kas aptverti ar četriem virzuļiem, un 290 mm diskiem aizmugurējā daļā. Tomēr tie netiek izmantoti katru reizi, kad tiek lietotas bremzes, jo “PEUGEOT Sport” nodaļa ir izstrādājusi spēka piedziņas bloku, lai samazinātu ātrumu, izmantojot elektromotorus visā pilna ātruma diapazonā , sākot no 250 km/h. Tad ne tikai pasargā diskus un uzlikas, bet šī reģeneratīvā bremzēšanas sistēma ir arī viens no trim akumulatora uzlādes veidiem.