/image/98/8/peugeot_fractal.44988.jpg

PILNĪGA SKAŅAS SLĀPĒŠANA

i

PEUGEOT FRACTAL modelim ir salona un ārpuses identitāte, kas izveidota pirmo reizi sadarbībā ar skaņas dizaineri Eimonu Tobinu /Amon Tobin/. Pilsētā automašīna ir sinhrona ar vidi. Šis perspektīvais PEUGEOT i-Cockpit® dizains atvēl dzirdei tās vietu līdzās redzei un taustei, jo cilvēki paļaujas uz šīm visām trim maņām, lai mijiedarbotos ar savi apkārtējo vidi. 

100 % PILSĒTNIECISKS

i

PEUGEOT FRACTAL modelis pilsētā jūtas kā mājās. Jau tā zemos trokšņu līmeņus, kas panākti ar elektropiedziņas sistēmu, vēl vairāk uzlabo riepas “Tall&Narrow” ar savu šauro protektoru. 

MAŅAS PASTIPRINOŠS

/image/07/7/fractal-amplificacion-sensorial.187077.jpg

Pirmo reizi atklājoties SR1 konceptautomobilī 2010. gadā, PEUGEOT i-Cockpit® jau ir ieguvis vairāk par 1,8 miljoniem klientu kopš savas debijas autotirgū kopā ar 208 modeli 2012. gadā. PEUGEOT i-Cockpit® vadības kabīne piedāvā nepārspējamu pieredzi, apvienojot instinktīvu ergonomiku un nepieredzētu vidi.

IDEJU INKUBATORS

i

PEUGEOT FRACTAL modelis ir ideju inkubators, kas izpēta jaunu dizainu un ražošanas procesus. 3D drukā izgatavotās detaļas aizņem vairāk par 80 % salona apdares virsmu. Skaņnecaurlaidīgie materiāli ir izgatavoti, izmantojot radošu dizainu – procesu, kas tiek izmantots, lai panāktu nevainojamu komponenti.