SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK
Apsveikuma kartīte 2022
Apsveikuma kartīte 2022

JAUNAIS PEUGEOT 9X8 HYPERCAR – RADĪTS SACĪKSTĒM

PEUGEOT iepazīstina ar jauno Hypercar 9X8, tā pilnīgi jaunās paaudzes sacensību auto, kā debija FIA Pasaules izturības čempionātā (FIA WEC – FIA World Endurance Championship) notiks 2022. gadā.
Hiperefektīvais, ar hibrīddzinēju aprīkotais un ar pilnpiedziņu pieejamais PEUGEOT 9X8 ir daļa no PEUGEOT izstrādātās Neo-Performance stratēģijas, kā mērķis ir piedāvāt produktīvāku un atbildīgāku veiktspēju gan sērijveidā ražotiem automobiļiem, gan sacīkstēm radītiem auto. Lai radītu 9X8, tika īstenots nepieredzēts PEUGEOT Sport inženieru un PEUGEOT Design komandu kopdarbs.

PEUGEOT 308 KOMPAKTAIS HEČBEKS

KĀ UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS VAI AR IEKŠDEDZES DZINĒJU

Izteikti augstākās klases jaunā PEUGEOT 308 intensīvā pievilcība aizrauj ar savu rakstura spēku un dinamiku.
Lai padarītu katru mirkli par savu mirkli, varat paļauties uz jaunā Peugeot i-Cockpit® novatoriskajām un praktiskajām tehnoloģijām, kas paplašinās Jūsu braukšanas pieredzi.
Lai nodrošinātu braukšanas komfortu, kas piedāvā vislabāko efektivitātes un veiktspējas kombināciju, atklājiet mūsu Power of Choice i un ļaujieties aicinājumam doties ceļā ar kādu no benzīna, dīzeļa vai uzlādējamā hibrīda dzinējiem ar autonomiju līdz 60 km.i

PEUGEOT 308 SW

UNIVERSĀLIS AR IEKŠDEDZES DZINĒJU VAI KĀ UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Atbrīvojieties no stereotipiem un izbaudiet katru mirkli pie jaunā PEUGEOT 308 SW stūres!
Ļaujiet sevi iedvesmot no tā izteiksmīgā, nekonformisma stila un jaunajām tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai uzlabotu Jūsu automobiļa salonā pavadītā laika pieredzi.
Atklājiet PEUGEOT Power of Choice apņemšanos i, sniedziet sev brīvību izvēlēties savu jauno PEUGEOT 308 SW, kas aprīkots ar efektīvu benzīna, dīzeļa vai uzlādējama hibrīda dzinēju.

ATKLĀJIET MŪSU UZLĀDĒJAMOS HIBRĪDUS

Atklājiet jaunu braukšanas pieredzi ar PEUGEOT uzlādējamiem hibrīdiem. Uzlādējamie hibrīdi ir daudzpusīgi un ļauj veikt garus pārbraucienus.

Vienkārši pārslēdzieties uz pilnībā elektrisku režīmu un nobrauciet līdz 59 km i WLTP.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir sedans, universālis vai krosovers, mūsu uzlādējamo hibrīda modeļu klāsts atbilst visām Jūsu vajadzībām, apvienojot inovatīvu dizainu ar izciliem vides aizsardzības rādītājiem un vismodernākajām tehnoloģijām, nepieļaujot nekādus kompromisus.

ATKLĀJIET MŪSU ELEKTROMOBIĻUS

Laipni lūgti nulles emisiju vadībā ar PEUGEOT elektromobiļiem!

Mūsu elektromobiļu klāsts atbilst visām Jūsu prasībām: īpaši kompakti pilsētas auto, ģimenes mini furgoni, funkcionāls vieglais komerctransports utt.

PEUGEOT 100% elektromobiļi apvieno inovatīvu dizainu ar izciliem vides aizsardzības rādītājiem un vismodernākajām tehnoloģijām.