PEUGEOT „PLUG-IN” TEHNOLOĢIJAS HIBRĪDS

i neizdevās ielādēt

PEUGEOT iepazīstina ar savu jauno „plug-in” tehnoloģijas hibrīda benzīna dzinējiem.

#UNBORINGTHEFUTURE

Būdams galvenais spēlētājs katrā tehnoloģiskajā revolūcijā, PEUGEOT bez bažām un ar pārliecību pievēršas enerģijas pārnesei: tehnoloģijai, kas vienmēr un joprojām veltīta autopriekam.


Tā ir aizraujoša nākotne, kas ļauj izvēlēties siluetu, piedziņas vai vadības veidu. Jaunas teritorijas, ko atklāt, jauni izaicinājumi, ko pārvarēt, PEUGEOT zīmola piedzīvojumi turpinās!


Ar šo vienmēr turēto un atjaunoto apsolījumu, iekļaujot prasības, izskatu un emocijas katrā no mūsu automobiļiem.
Sagatavojieties atklāt mūsu redzējumu par automašīnu, kas ietverts PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT koncepcijā un īstenots ar jaunajiem PEUGEOT „PLUG-IN” TEHNOLOĢIJAS HIBRĪDA benzīna dzinējiem. #UnboringTheFuture

/image/54/1/peugeot-e-legend-1809heme100-small.464541.jpg

JAUNIE, ENERĢISKIE PEUGEOT „PLUG-IN” TEHNOLOĢIJAS HIBRĪDA

DZINĒJI!

/image/54/2/peugeot-gamme-phev-1809pb-001.464542.jpg

Šis jaunais piedāvājums papildina esošos PEUGEOT 3008 un jauno PEUGEOT 508 un 508 SW dzinējus. HYBRID dzinējs un HYBRID4 dzinējs (4 riteņu piedziņa) ir uzstādīts attiecīgi jaunajam PEUGEOT 508 un PEUGEOT 3008 modelim.


PEUGEOT autovadīšanas pieredze papildināta ar jauniem braukšanas veidiem lielākam priekam un jaunām sajūtām ar ZEV 100 % elektrorežīma maģisko efektu, 4 riteņu piedziņas režīma efektivitāti (HYBRID4), sporta režīma jaudu vai hibrīda režīma daudzpusību.


Tehnoloģija ir vienkārša un intuitīva absolūti brīvai vadībai: lietošanas brīvība transportlīdzekļos, kas pielāgoti braucieniem pa ceļu, pilsētā vai brīvdabā. Izvēles brīvība ar 2 vai 4 riteņu piedziņu, 225 zs vai 300 zs, hečbeka, SW vai krosovera modeli. Brīvība izmantot 4 braukšanas režīmus.


Šie abi jaunie dzinēji ir konkrēts PEUGEOT redzējuma pierādījums neierobežotai, interesantai un arvien efektīvākai mobilitātei. #UnboringTheFuture.