Anglijā par gada labāko auto atzīts jaunais Peugeot 3008

Anglijā par gada labāko auto atzīts jaunais Peugeot 3008

/image/86/8/peugeot_3008gt_galerie-5-1.68868.jpg

Anglijā Carbuyer Car of the Year 2017 labākā auto tituls ir piešķirts Peugeot jaunajam krosoveram 3008.

Pirmkārt, jaunais Peugeot 3008 saņēma atzinību par savu stilīgo izskatu, efektīvo dzinēju, praktisko un pirmklasīgo interjeru.  

Papildus tika slavēta vadītāja vieta jeb Peugeot i-Cockpit, kas ir mūsdienīga un vispusīgi funkcionāla, jau pamataprīkojumā piedāvājot personalizējamu 12,3“ digitālo paneli, kā arī papildus skārienjutīgu ekrānu dažādu vadīšanas palīdzības sistēmu iestatīšanai.

Par īpaši praktisku tika atzīts Peugeot 3008 ietilpīgais bagāžas nodalījums, kā arī efektīvais un ļoti ekonomiskais dzinējs. Lai celtu krosovera spējīgumu, modelim ir augstākais klīrenss savā segmentā un tas ir pieejams ar pilnveidotu Grip Control saķeres kontroles sistēmu, kas padara šo modeli par īstenu krosoveru.

Lai būtiski atšķirtos konkurences blīvajā pilsētas krosoveru segmentā, vienam modelim jāpiedāvā kaut kas nebijis. Tieši tādēļ Peugeot 3008 arī ieguva Carbuyer Car of the Year 2017 titulu.

Carbuyer Car apbalvojums ļoti precīzi ataino mūsdienu pircēju vēlmes un prasības, jo atlase tiek veidota, balstoties uz patērētāju pirkumu vēlmēm un novērtējumiem.