Partner un jaunais e-Expert

/image/54/5/peugeot-par-2018-019-fr.472545.jpg

10.11.2020

Peugeot Partner un jaunais Peugeot e-Expert  izcīna uzvaras 2021.gada Parkers jauno automobiļu balvu pasniegšanā

2021.gada Parkers jauno automobiļu balvu pasniegšanā jeb Parkers New Car Awards apbalvojumus Labākais mazais furgons un Labākais elektrificētais furgons ieguvis Peugeot. Peugeot Partner saņēma Labākā mazā furgona balvu zemo ekspluatācijas izdevumu un visaptverošā drošības tehnoloģiju klāsta dēļ, savukārt Peugeot e-Expert kļuva par uzvarētāju Labākā elektrificētā furgona kategorijā, jo tiesnešus pārliecināja elektromobiļa autonomija un kravnesība.

Balvu Labākais mazais furgons Peugeot zīmols saņēma jau otro gadu pēc kārtas. Par to jāpateicas Peugeot Partner teicamajiem degvielas ekonomijas rādītājiem un iespaidīgajam braukšanas atbalsta tehnoloģiju klāstam. 2019.gadā izlaistais Peugeot Partner jau iepriekš bija saņēmis virkni apbalvojumu, to skaitā arī titulu 2020.gada mazais furgons izdevuma Company Car and Van balvu pasniegšanā un komercauto iegādes ceļveža What Van? apbalvojumu kā 2020.gada labākais vieglais furgons.

Deivids Pīls, Peugeot UK direktors: “Ir milzīgs pagodinājums saņemt nevis vienu, bet divus apbalvojumus mūsu vieglo komercauto klāsta automobiļiem Parkers jauno auto balvu pasniegšanā. Peugeot Partner joprojām izceļas uz citu auto fona sīvajā vieglo komercauto tirgus konkurencē, kamēr pilnībā elektriskā, jaunā Peugeot e-Expert pievienošanās ir turpinājums gan mūsu Power of Choice filozofijai, gan mūsu vēlmei līdz 2023.gadam piedāvāt elektrificētu versiju katram mūsu klāsta modelim.”

Sīdžejs Habards, auto iegādes ceļveža Parkers.co.uk Furgonu un pikapu nodaļas redaktors: “Peugeot Partner nelielo izmēru kompensē ar iespaidīgiem kravnesības rādītājiem un tos kombinē ar zemiem ekspluatācijas izdevumiem, komfortablu braukšanu un pieejamo tehnoloģiju gūzmu, kas tad arī nodrošina Parkers apbalvojuma cienīgu pieredzi.”

Kīts Adamss, Parkers.co.uk redaktors: “Partner ir uzvaras cienīgs auto - stilīgs, spējīgs un priekšā citiem. Tas ir labākais mazais furgons, ko par naudu var iegādāties.”

Parkers ir galvenais informācijas resurss, kur Apvienotajā Karalistē auto pircējiem meklēt padomu. Ceturtā ikgadējā balvu pasniegšana sumina labākos automobiļus vairākos nozīmīgos sektoros. Šajā gadā Parkers nomināciju sarakstam pievienoja kategoriju Labākais elektrificētais furgons, tādējādi uzsverot elektrifikācijas nozīmi vieglo komercautomobiļu tirgū.

Pilnībā elektriskais Peugeot e-Expert, kas tika atklāts 2020.gada maijā, par labāko elektrificēto furgonu tika nosaukts daudzpusības, lielā kravas nodalījuma, izmantoto tehnoloģiju un nulles emisijas spēka agregāta dēļ.

Sīdžejs Habards: “Līdz šim nav bijis tāda vidēja izmēra elektriska furgona, kurš spētu pārvadāt tik daudz vai nobraukt tik lielu attālumu ar vienu uzlādes reizi. Peugeot e-Expert klientiem būtu jābūt pārliecinātiem, ka šis furgons var paveikt to, kas no tā tiek sagaidīts. Arī šī auto cena un vilktspēja ir iespaidīgas.”