SKIP TO CONTENT
BUJ PAR PEUGEOT ELEKTROAUTO UN HIBRĪDIEM

 
 
BUJ PAR ELEKTROMOBIĻIEM

Vai Jums ir jautājumi par elektromobiļiem un uzlādējamiem hibrīdiem?
Atrodiet visas atbildes jau tagad sadaļā biežāk uzdotie jautājumi (BUJ) par Peugeot.
 
 
BUJ PAR ELEKTROMOBIĻIEM
Vai Jums ir jautājumi par elektromobiļiem un uzlādējamiem hibrīdiem? Atrodiet visas atbildes jau tagad sadaļā biežāk uzdotie jautājumi (BUJ) par Peugeot.

 
 
PRIEKŠROCĪBAS


Kāpēc pirkt elektromobili, nevis benzīna vai dīzeļdzinēja automobili?

Papildus nozīmīgajai ietekmei uz vidi, pateicoties CO2 emisiju samazināšanai, Peugeot elektromobilim ir vairākas priekšrocības:

 

- vienmērīga braukšana ar 0 trokšņa, 0 vibrāciju, 0 raustīšanās no pārnesumu pārslēgšanas, 0 degvielas, 0 CO2 izmešu, 0 smaku;

- ietaupījums uz degvielas un apkopes izmaksām;

- pieejams valsts atbalsts elektromobiļa iegādei;

- neierobežota piekļuve zemu emisiju zonām.


100% elektriskais automobilis vai uzlādējamais hibrīds. Kuru izvēlēties?

Elektromobilis neizmanto degvielu, jo tā darbību nodrošina viens vai vairāki akumulatori. Tas ir pilnīgi nepiesārņojošs, nulles emisiju automobilis (ZEV). Ja ikdienā nobraucat mazāk par 50 km, tā autonomija (vidēji modeļiem aptuveni 362 km) ļaus to izmantot ar pilnīgu sirdsmieru un nedēļas laikā būs nepieciešama tikai 1 pilna uzlāde.

 

Hibrīdautomobilis daļu jaudas iegūst no iekšdedzes dzinēja. Hibrīdautomobilis uzlādē akumulatoru izmantojot benzīna dzinēju braukšanas laikā, bet uzlādējamais hibrīdautomobilis var tikt pievienots elektrotīklam, lai uzlādētu tā akumulatoru un tam arī ir reāla elektriskā autonomija. Uzlādējamais hibrīdautomobilis var pārvietoties tālāk elektriskajā režīmā, nekā hibrīdautomobilis, un šo 100% elektrisko režīmu vadītājs var vienkārši aktivizēt. Elektriskais režīms arī ļauj pielāgot braukšanas režīmu atkarībā no izvēlētā ceļa veida.

 
 
IZMAKSAS


What support is available for the purchase of a 100% electric vehicle?

For the purchase of your electric PEUGEOT, you can benefit from several government and regional grants, which can be combined and personalised. 

 

1/ ECOLOGICAL BONUS

From 1 January 2022 and extended until 31 December 2022, the ecological bonus scheme reserved for 100% electric vehicles and plug-in hybrids for private individuals will be as follows:

 • 6,000 Euros bonus for the purchase of a 100% electric vehicle under 47,000 Euros;
 • 2,000 Euros bonus for the purchase of a 100% electric vehicle between 47,000 Euros and 60,000 Euros;
 • 1,000 Euros bonus for the purchase of a plug-in hybrid vehicle with a purchase price of less than 50 g/km and an electric range of over 50 km.

 

2/ CONVERSION BONUS

The conversion bonus is a scheme aimed at helping individuals to acquire a new or second-hand vehicle to replace their old diesel vehicle registered before 2011 and petrol vehicle registered before 2006.

This can be up to 5,000 Euros for the purchase of a vehicle from the PEUGEOT electric or plug-in hybrid range.


What support is available for the purchase of a plug-in hybrid vehicle?

For the purchase of your PEUGEOT plug-in hybrid, you can benefit from several government and regional grants, which can be combined and personalised. 

 

1/ ECOLOGICAL BONUS

From 1 January 2022 and extended until 31 December 2022, plug-in hybrid vehicles benefit from a bonus of 1,000 Euros for the purchase of a plug-in hybrid vehicle with a purchase price of less than 50 g/km and an electric range of more than 50 km.

 

2/ CONVERSION BONUS

The conversion bonus is a scheme aimed at helping individuals to acquire a new or second-hand vehicle to replace their old diesel vehicle registered before 2011 and petrol vehicle registered before 2006.

This can be up to 5,000 Euros for the purchase of a vehicle from the PEUGEOT electric or plug-in hybrid range.


Are used electric vehicles eligible for state aid?

Second hand vehicles are also eligible for the ecological bonus, the State grants a 1000 Euro aid for the purchase or lease (two years or more) of a second hand electric car or van with a C02 rate of 0g/km.

Cik maksā elektromobiļa uzlāde mājās?

Elektromobiļa uzlādes cena tiek aprēķināta, pamatojoties uz elektroenerģijas kilovatstundas (kWh) cenu. Elektromobiļa patēriņš atšķiras atkarībā no modeļa (vidējais patēriņš ~15 kWh/100 km) un var svārstīties atkarībā no veiktā brauciena veida un laikapstākļiem. Mājās uzlādētā elektromobiļa kilometra cena ir aptuveni 4 reizes zemāka nekā benzīna vai dīzeļdegvielas automobilim. Piemēram, elektromobiļa ar 50 kWh akumulatoru uzlādes izmaksas ir no 8 līdz 11 €.

What is the ecological bonus?

To facilitate the purchase of a more responsible vehicle, the State has set up a financial aid scheme with no income requirements.

The bonus is paid in the form of a grant for the purchase of a new or second-hand electrified vehicle and can amount to up to 6,000 Euros (depending on the amount of C02 emitted by the vehicle). This purchase bonus can also be combined with the conversion bonus for vehicles intended for destruction.


What is the conversion bonus?

The conversion bonus is a financial aid granted by the State for the purchase or lease of a more responsible new or second-hand vehicle in exchange for scrapping your old vehicle.

This conversion bonus can be combined with the ecological bonus and allows you to benefit from up to 5,000 Euros for the purchase of a new or used electric or plug-in hybrid vehicle.


Which vehicles will benefit from the ecological bonus in 2022?

View the list of vehicles eligible for the ecological bonus of 1,000 Euros for the purchase or lease of 2 years or more and according to the CO2 emission rate:

 • New electric vans or cars (CO2 emission rate = 0g/km);
 • New hydrogen-powered vehicles (CO2 emission rate = 0g/km);
 • Plug-in hybrid vehicles (CO2 emission rate between 21 and 50g/km);
 • As well as second-hand vehicles.

Second-hand electric vehicles and the ecological bonus?

Second-hand vehicles are also eligible for the ecological bonus, with the State granting a subsidy of 1000 Euros for the purchase or lease (two years or more) of a second-hand electric car or van with a C02 emission rate of 0g/km.

How to benefit from the conversion bonus in 2022?

To benefit from the conversion bonus, your scrapped vehicle must have been registered before 2006 for a petrol-engined vehicle and before 2011 for a diesel-engined vehicle. For this, you must have owned the scrapped vehicle for at least one year.

 
 
AKUMULATORS


Kāda ir garantija Peugeot elektromobiļa akumulatoram?

Jūsu Peugeot elektriskajam vai uzlādējamam hibrīdautomobilim ir pagarinātā garantija vilces akumulatoram, garantējot 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas. Visu darbu, kas tiek veikti šajā laika posmā, izmaksas sedz Peugeot.

Vai mana elektromobiļa akumulatoru var nomainīt?

Iegādājoties elektrisko vai uzlādējamā hibrīda automobili, mēs iesakām noslēgt servisa apkopes līgumu, jo tajā ir iekļauts viss, lai garantētu Jums mierīgu sava automobiļa lietošanu un tālākpārdošanu par labāko cenu.

 

Līgums ietver:

- akumulatora jaudas sertifikātu;

- bojātu detaļu (piemēram, akumulatora u.c.) nomaiņu vai remontu;

- dilstošo detaļu nomaiņu (piemēram, bremžu kluči, stiklu tīrītāju slotiņas u.tml.);

- periodisko apkopi;

- palīdzību uz ceļa (arī elektroenerģijas padeves pārtraukuma gadījumā).

 

Piezīme: mūsu akumulatoriem tiek garantēta 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēja, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.


Kā tiek pārstrādāti Peugeot elektromobiļu akumulatori?
Bateriju savākšanu un pārstrādi kopš 2015. gada veic uzņēmums SNAM. Pašlaik akumulatoru pārstrādes līmenis pārsniedz normatīvo aktos noteikto par līdz pat 70%. Mūsu nolietotie akumulatori tiek atkārtoti izmantoti privātmāju un daudzdzīvokļu māju enerģijas uzglabāšanas sistēmās.

 
 
AUTONOMIJA


Kāda ir mana elektromobiļa autonomija?

Aprīkots ar 50 kWh akumulatoru (Peugeot e-Traveller atkarībā no versijas pieejams arī 75 kWh akumulators), Peugeot elektromobiļi piedāvā maksimālo jaudu līdz 100 kW un ar pilnu uzlādi ļauj nobraukt līdz 362 km (i) Norādītās autonomijas un jaudas patēriņa vērtības atbilst WLTP testa procedūrai, uz kā pamata tiek apstiprināti jauni transportlīdzekļi kopš 2018. gada 1. septembra. Tās var atšķirties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem un dažādiem faktoriem, piemēram, kā: ātrums, apsildes līmenis, braukšanas stils un ārējā gaisa temperatūra.   (pēc WLTP).

Kā es varu optimizēt sava elektromobiļa autonomiju?

Jūsu elektromobiļa autonomija galvenokārt ir atkarīga no akumulatora uzlādes līmeņa, taču to var ietekmēt arī pārāk ātra braukšana, bieža paātrināšanās, pārvadājamās kravas un pasažieru daudzums un ceļa seguma kvalitāte. Mēs iesakām izvēlēties vienmērīgu vai videi draudzīgu braukšanas stilu, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu sava elektromobiļa maksimālo autonomiju.

Kāpēc aukstā laikā elektromobiļa autonomija samazinās?

Peugeot elektriskie un hibrīdautomobiļi ir aprīkoti ar litija-jonu akumulatoriem, kas jāuztur pozitīvā temperatūrā, lai saglabātu to efektivitāti. Akumulatoru uzsildīšanai nepieciešamo jaudu nodrošina dzinējs, kas savukārt ietekmē automobiļa autonomiju.

Kas sertificē elektromobiļa autonomiju?

Pasaules mēroga saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testa procedūra (WLTP – Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) ir testa procedūra, ko izmanto Eiropas Savienībā, lai mērītu degvielas patēriņu, emisiju līmeni un elektromobiļu autonomiju.

 
 
UZLĀDE


Kā es varu uzlādēt savu elektroauto?

Ir pieejami vairāki uzlādes risinājumi, kas var atvieglot Jūsu ikdienu ar elektromobili:

 

- mājas vai privāta uzlāde – Jūs varat uzlādēt savu automobili mājās, izvēloties sadzīves kontaktligzdu, pastiprināto kontaktligzdu vai WallBox uzlādes risinājumu;

- publiskā uzlāde – Jūs varat uzlādēt savu automobili kādā no 350 000 uzlādes punktiem visā Eiropā, kas ir saderīgi ar Peugeot elektromobiļiem.


Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai uzlādētu elektromobili?

Uzlādes laiku nevar precīzi noteikt, jo tas ir atkarīgs no vairākiem parametriem:

 

- uzlādes stacijas jaudas un izmantotā uzlādes kabeļa;

- laikapstākļiem;

- akumulatora uzlādes līmeņa. Jo zemāks ir akumulatora uzlādes līmenis, jo ilgāks laiks nepieciešams līdz pilnai uzlādei.

 

Lai optimizētu šo laiku, WallBox uzstādīšana Jūsu mājās ļauj ievērojami ietaupīt laiku.

Esot ceļā izmantojiet ātrās uzlādes stacijas un 30 minūšu laikā atgūstiet līdz pat 80% no autonomijas. Lietotne MyPeugeot palīdzēs Jums atrast piemērotās uzlādes stacijas vienā acumirklī.


Kā es varu attālināti uzraudzīt sava elektromobiļa uzlādi?

IOS un Android bezmaksas pieejamā lietotne MyPeugeot un tās attālinātās vadības e-Tālvadības pakalpojums ļauj attālināti sākt uzlādi vai ieplānot to sev vēlamajā laikā, piemēram, lai izmantotu izdevīgākos elektroenerģijas tarifus. Varat arī reāllaikā pārraudzīt automobiļa uzlādes ātrumu un atlikušo uzlādes laiku. Negaidīta uzlādes pārrāvuma gadījumā vai kad Jūsu automobilis būs pilnībā uzlādēts, Jūs lietotnē par to saņemsiet brīdinājumu.

Kādi ir ieteikumi elektromobiļa uzlādei?

Ja Jūs uzlādējat automobili mājās, mēs iesakām to uzlādēt laikā, kad elektroenerģijas cena ir viszemākā (parasti tas ir laikā no plkst. 23.00 līdz 6.00 un no plkst. 13.00 līdz 16.00), lai optimizētu savas uzlādes izmaksas.

 

Lai optimizētu uzlādes laiku, WallBox uzstādīšana un lietošana mājās piedāvā ievērojamu laika ietaupījumu (nepieciešamas 4h, lai sasniegtu 80% autonomiju, salīdzinot ar 25h, ja izmantosiet sadzīves kontaktligzdu). 

Esot ceļā varat izmantot ātrās uzlādes stacijas, kur 30 minūšu laikā varēsiet atgūt 80% no sava automobiļa autonomijas.

 
 
UZTURĒŠANA


Kāda apkope ir nepieciešama elektromobilim?

Elektromobiļa dzinējs ir mazāk sarežģīts un tajā ir mazāk mehānisko detaļu nekā iekšdedzes dzinējam, tāpēc, braucot ar elektrību, vairākas apkopes darbības veikt vairs nav nepieciešamas, piemēram, eļļas maiņa, zobsiksna, aizdedzes sveces u.c.

 

Bremžu kluči un bremžu diski arī ļaus Jums ietaupīt, jo to nodilums ir samazināts, pateicoties reģeneratīvajai bremzēšanas sistēmai, garantējot tiem ilgāku kalpošanas laiku.


Kad man jāpiesakās sava Peugeot elektromobiļa apkopei?

Jūsu elektromobiļa uzturēšanai ir nepieciešama mazāka apkope nekā automobiļiem ar iekšdedzes dzinēju, jo vairs nav jāveic eļļas filtru maiņa, sajūga vai izplūdes sistēmas pārbaude u.tml. Tāpēc servisa apmeklējumi būs retāki.

 

Lai pārvaldītu apkopi, lietotne MyPeugeot piedāvā virtuālu apkopju e-grāmatiņu, kas palīdz ievērot ieteicamo Jūsu automobiļa apkopes grafiku atbilstoši ievadītajai informācijai:

 

- aktuālais nobraukums;

- vidējais nobraukums gadā un informācija automobiļa izmantošanu ikdienā (personīgai lietošanai vai uzņēmuma vajadzībām).

 

Šo informāciju ieteicams atjaunināt manuāli un regulāri (ja vien Jūsu automobilis nav savienots, izmantojot Bluetooth® vai ConnectPacks līgumu, jo šādā gadījumā nobraukuma atjaunināšana notiek automātiski), un atzīmēt veikto apkopi, lai informācija apkopju e-grāmatiņā būtu aktuāla.

 

Turklāt, ja abonējat mūsu digitālo apkopju e-grāmatiņas pakalpojumu, Jūs vienmēr būsiet informēts par autorizēto servisa centru veiktajām darbībām, jo informācija apkopju e-grāmatiņā parādīsies automātiski.

Un tas ir bezmaksas..

 

Lai aktivizētu šo pakalpojumu, piesakieties apmeklējumam kādā no Peugeot dīleru centriem.

 
 
BRAUCIENI


Vai es varu veikt garus braucienus ar elektromobili?

Viss Peugeot elektromobiļu modeļu klāsts ļauj izmanot ātrās uzlādes iespējas, kad būsiet ceļā.

Jau 30 minūtēs varat atgūt līdz pat 300 km (pēc WLTP) autonomijas. Lai optimizētu uzlādi, lietotne Free2move piedāvā optimizētu maršrutu sagatavošanu atbilstoši akumulatora jaudai, atlikušajam attālumam, ceļa reljefam un maršrutā pieejamajām uzlādes stacijām.


Kā es varu būt pārliecināts, ka akumulatora jaudas pietiks garam braucienam?

Jūs varat bezmaksas novērtēt sava elektriskā Peugeot autonomiju, pamatojoties uz Jūsu lietojumu, izmantojot mūsu īpašo simulatoru. <Modelēt autonomiju>

Turklāt Free2Move maršruta plānošanas funkcija ļauj pielāgot un aprēķināt maršrutu atbilstoši automobiļa patēriņam, atlikušajam attālumam un maršrutā pieejamajām uzlādes stacijām.

 

Vienmērīga braukšanas stila izvēle un Eco režīma aktivizēšana garu braucienu laikā palīdzēs izvairīties no pārmērīga enerģijas patēriņa. Vienmērīgs paātrinājums un reģeneratīvās bremzēšanas izmantošana var ietaupīt līdz pat 15% no Jūsu automobiļa autonomijas. Visbeidzot, atcerieties ievērot ātruma ierobežojumu, jo, braucot ar lielu ātrumu, Jūsu elektromobiļa autonomija samazināsies.


Kā darbojas Mobility Pass?

Plānojat doties garā ceļojumā? Mobility Pass jeb mobilitātes karte, kas ir tieši pieejama MyPeugeot lietotnē, ļauj nodrošināt mobilitāti jebkuros apstākļos, nomājot benzīna vai dīzeļdegvielas automobili par izdevīgu cenu. Mobility Pass pakalpojumu varat abonēt jau pasūtot savu automobili.

Vai es varu braukt ar elektromobili lietū vai sniegā?

Automašīnas dzinēja pārsegs un uzlādes pieslēgvietas lūka nodrošina elektrisko komponentu ūdensnecaurlaidību, lai Jūs varētu izbaudīt unikālo elektriskās braukšanas sajūtu lietū vai sniegā. Skatiet mūsu padomus, kā bez raizēm izmantot savu elektromobili ikdienas dzīvē!

 

- Pirms automobiļa mazgāšanas uzlādes pieslēgvietas lūkai jābūt pareizi aizvērtai.

- Aizliegts mazgāt savu automobili uzlādes laikā. Tāpat aizliegts mazgāt dzinēja nodalījumu vai šasiju, izmantojot augstspiediena mazgāšanas ierīces.

- Neļaujiet ūdenim vai putekļiem iekļūt savienotājā vai uzlādes kontaktdakšā (pastāv elektriskās strāvas trieciena vai aizdegšanās risks).

- Nepievienojiet un neatvienojiet uzlādes spraudni, ja Jūsu rokas ir mitras (pastāv elektriskā trieciena risks).

 

 
 
ELEKTROMOBILIS


Kā darbojas elektromobilis?

Elektromobilis ir automobilis, kā dzinēju darbina elektrība no litija-jonu akumulatoriem. Peugeot 100% elektrisko automobiļu akumulatori ir izvietoti automobiļa šasijā, t.i., zem grīdas, lai tie neietekmētu vietu salonā vai bagāžas nodalījuma tilpumu.

Kā darbojas 100% elektromobiļa dzinējs?

Elektromobilim nav benzīna vai dīzeļdzinēja, bet gan dzinējs, kas izmanto elektrību kā enerģiju. Dzinējs šo akumulatorā uzkrāto enerģiju pārvērš mehāniskā enerģijā, lai elektromobilis varētu kustēties, tiklīdz nospiežat akseleratora pedāli.

 
 
HIBRĪDAUTOMOBILIS


Kas ir uzlādējamais hibrīdautomobilis?

Uzlādējamā hibrīda automobilis jeb uzlādējamā hibrīda elektriskais automobilis (PHEV – Plug-In Hybrid Electric Vehicle) ir automobilis, kas aprīkots ar 2 dzinējiem: benzīna vai dīzeļdegvielas un elektrodzinēju, ko darbina uzlādējams akumulators. Termins "hibrīds" atbilst divu dzinēju kombinācijai, un "uzlādējams" norāda uz iespēju uzlādēt akumulatoru no sadzīves kontaktligzdas vai publiskās uzlādes stacijā.

Kāda ir atšķirība starp elektromobili un uzlādējamo hibrīdu?

Elektromobilis (EV – electric vehicle) ir automobilis ar vienu dzinēju, ko darbina ar elektrību, atšķirībā no uzlādējamā hibrīda automobiļa, kam ir elektrodzinējs un iekšdedzes dzinējs.

Kā darbojas uzlādējamais hibrīda automobilis?

Uzlādējamais hibrīda automobilis darbojas ar elektrodzinēju, iekšdedzes dzinēju vai abu jaudas avotu kombināciju. Automobilis tiek darbināts ar elektrodzinēju iedarbināšanai un zemam ātrumam, un pēc tam paātrinājuma laikā no abu enerģijas avotu kombinācijas, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Ja automobiļa akumulators nav pietiekami uzlādēts, automobiļa kustībai tiks izmantota iekšdedzes dzinēja jauda.

Kāda ir atšķirība starp hibrīdautomobili un ārēji uzlādējama hibrīda automobili?

Hibrīdautomobilis atgūst enerģiju tikai reģeneratīvās bremzēšanas laikā, lai uzlādētu akumulatoru ar elektrību, savukārt, lai uzlādētu ārēji uzlādējama hibrīda akumulatoru, to var gan pieslēgt sadzīves kontaktligzdai vai publiskās uzlādes punktam, gan izmantot reģeneratīvo bremzēšanu.

Kas ir EV, BEV, HEV, PHEV un FCEV automobiļi?

Pastāv vairāki saīsinājumi, lai apzīmētu dažādus elektriskus un no elektrotīkla lādējamus automobiļu veidus:

 

- EV (Electric Vehicle) un BEV (Battery Electric Vehicle) ir 100% elektromobiļi;

- HEV (Hybrid Electric Vehicle) ir hibrīda elektroautomobiļi, kas aprīkoti ar elektrodzinēju un iekšdedzes dzinēju;

- PHEV (Plug-in Hybrid Vehicle) ir automobiļi, kas aprīkoti ar iekšdedzes dzinēju un ārēji uzlādējama akumulatora elektrodzinēju;

- FCEV (Fuel Cell Electric Vehicle) ir elektroautomobiļi, kuros elektrība tiek ražota no ūdeņraža degvielas šūnām, nevis tiek saņemta no akumulatora.

 

 
 
BUSINESS VEHICLES 

What support is available for the purchase of a 100% electric vehicle?

For the purchase of your electric PEUGEOT, you can benefit from several government and regional grants, which can be combined and personalised. 

 

1/ ECOLOGICAL BONUS

From 1 January 2022 and extended until 31 December 2022, the ecological bonus scheme reserved for 100% electric vehicles and plug-in hybrids for business users is as follows:

 • 4,000 Euros bonus for the purchase of a 100% electric vehicle under 47,000 Euros;
 • 2,000 Euros bonus for the purchase of a 100% electric vehicle between 47,000 Euros and 60,000 Euros;
 • 1,000 Euros bonus for the purchase of a plug-in hybrid vehicle with a purchase price of less than 50,000€, CO2 emissions less than 50 g/km and an electric range of over 50 km.

 

2/ CONVERSION BONUS

The conversion bonus is a scheme aimed at helping business users to acquire a new or second-hand vehicle to replace their old diesel vehicle registered before 2011 or petrol vehicle registered before 2006.

This can be between 2,500 Euros and 5,000 Euros for the purchase of a vehicle from the PEUGEOT electric or plug-in hybrid range.


Is electric the best choice for my business?

For both the company and the driver, electric vehicles offer many advantages: 

 

 • the same dimensions and load space as a petrol or diesel version;
 • purchase subsidies, state exemptions and savings in use;
 • less maintenance and servicing;
 • a more comfortable drive: less noise, less vibration;
 • zero CO2 emissions: access to low emission zones. 
 • up to 400 km of range.

What happens to the range when I drive with a load?

The weight of your load affects the range of your electric vehicle and the number of kilometres you can drive.

 

Would you like to switch to electric? Our simulator will show you the models that will meet your mobility needs and estimate the range you need for your activity. 

 
 
MŪSU ELEKTRIZĒTAIS MODEĻU KLĀSTS IR PIEEJAMS IKVIENAM

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pilsētas vai ģimenes auto, sedans, universālis vai krosovers – atrodiet savu ideālo Peugeot un izmantojiet labākos piedāvājumus no plašā un uzreiz pieejamā 100% elektriskā vai uzlādējamā hibrīda modeļu klāsta!
 
 
MŪSU ELEKTRIZĒTAIS MODEĻU KLĀSTS IR PIEEJAMS IKVIENAM
Neatkarīgi no tā, vai tas ir pilsētas vai ģimenes auto, sedans, universālis vai krosovers – atrodiet savu ideālo Peugeot un izmantojiet labākos piedāvājumus no plašā un uzreiz pieejamā 100% elektriskā vai uzlādējamā hibrīda modeļu klāsta!