SKIP TO CONTENT
Peugeot riepu serviss

Peugeot Service – Riepas

Ir ļoti svarīgi braukt ar riepām, kas ir labā stāvoklī: vienkārši sakot, nodilušas riepas apdraud vadāmību, pagarina bremzēšanas ceļu un rada akvaplanēšanas risku. Tāpēc ir svarīgi vienmēr sekot līdzi riepu nodiluma indikatoram.

 

Peugeot piedāvā plašu riepu klāstu: daudz zīmolu, dažādas cenu kategorijas un piemērotas tiešu Jūsu automobiļa vecumam un Jūsu ikdienas lietošanas vajadzībām.

Peugeot riepas

Riepu maiņa atbilstoši sezonai

 

Āra gaisa temperatūrai pazeminoties zem +7°C, vasaras riepas vairs negarantē pietiekamu saķeri, jo riepu gumija sacietē un samazinās tās veiktspēja. Tāpēc ir jāveic riepu maiņa uz ziemas riepām. Ziemas riepu komplekta uzstādīšana ir visekonomiskākais risinājums ilgtermiņā. Ikvienā Peugeot servisa centrā ir pieejams plašs ziemas riepu klāsts, kas būs atbilstošs Jūsu automobilim.

 

Riepu sezonas uzglabāšana 

 

Starp sezonām riepas atbilstoši jāuzglabā, lai saglabātu to efektivitāti.

Peugeot ir izveidojis sezonas Peugeot riepu uzglabāšanas risinājumu, piedāvājot Jums 2 uzglabāšanas iespējas:

• vienu sezonu jeb 6 mēneši pēc Jūsu izvēles, vai

• visu gadu (ilgums 12 mēneši)

 

Mēs nodrošinām Jūsu riepu tīrīšanu, nodiluma uzraudzību un uzglabāšanu optimālos apstākļos, kas saistīti ar temperatūru, mitrumu un gaismu. Mēs Jums atgādināsim, kad būs pienācis laiks veikt riepu maiņu.

 

Lai uzzinātu vairāk par riepu uzglabāšanu: pieejamību, cenām un nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar Jūsu ierasto Peugeot servisa centru.

Nous vous garantissons le nettoyage, le contrôle d’usure et le stockage de ces derniers dans des conditions optimales de température, d'hydrométrie et de luminosité et nous vous  prévenons lorsqu'il est nécessaire d’inter-changer vos roues.

Pour connaître les disponibilités, les tarifs et les conditions du service Hôtel du Pneu, renseignez-vous auprès de votre atelier PEUGEOT participant.

Peugeot ziemas riepas

Rezerves ritenis tagad pieejams kā aksesuārs!

 

Lai to iegādātos sevi ar tādu, Peugeot piedāvā rezerves riteņa komplektu, kas ir iekļaut visas daļas un darba cenu.

Dažos automobiļos* tos konfigurējot, Jums ir jāizvēlas daži priekšnoteikumi, lai varētu rezerves ritenis būtu pieejams.

KĀDAS RIEPAS IZVĒLĒTIES?

Riepu tehnoloģija pastāvīgi pilnveidojas un piedāvā dažādus risinājumus, lai samazinātu neērtības, ko rada situācijas ar pārdurtu riepu. Mūsdienās ir pieejamas riepas ar RUNFLAT un SEALANT tehnoloģijām, kas nodrošina drošību un mieru vadītājiem.

 

Vairāk informācijas jautājiet savā servisa centrā.