/image/78/2/peugeot-308-2021-046-fr.789782.jpg

Hečbeku modeļu klāsts

Ja jūs ikdienā braucat uz darbu no piepilsētas, uz supermārketiem vai uz tikšanos ar draugiem, mūsu pilsētas automašīnas padarīs jūsu dzīvi ievērojami vieglāku un patīkamāku pilsētas apstākļos. Visi mūsu pilsētas automašīnu modeļi tiek izstrādāti, pilnībā izprotot mūsdienu pilsētas būtību.

Katrā no šīm mazgabarīta automašīnām ir viegli pamanāma Peugeot personalizācija un stils. Protams, tie ir arī ļoti ekonomiski. Mūsu pilsētas automašīnas uzrāda īpaši zemu CO2 izmešu līmeni un turklāt ievērojami pārspēj mūsdienu autovadītāja nobraukuma vajadzības. Iespējams, šīs ir mazgabarīta automašīnas, bet tās ir aprīkotas ar lielu tehnisko jaunievedumu daudzumu. Apsveriet tādas tehnoloģijas kā palīgsistēma automašīnas novietošanai stāvvietā “Park Assist” un inovatīvā e-HDi “Stop and Start” sistēma, kas palielina degvielas patēriņa efektivitāti pārslogoto pilsētas ceļu apstākļos.

Ar savu stilu un inovācijām šīs automašīnas pārvērš braukšanu pa pilsētu piedzīvojumā. Peugeot nodrošina praktiski universālu pilsētas automašīnas modeļu izvēli. Modeļu klāstu veido 3 un 5 durvju versijas modeļi. Aplūkojiet mūsu hečbeku modeļu klāstu un atklājiet mūsu jaunumus.