PEUGEOT ELEKTROMOBIĻI

/image/85/8/peugeot-208-1902hm101-newcrop.528858.jpg

Pāreja uz nulles oglekļa izmešiem ar Peugeot elektromobiļiem.
Peugeot 100 % elektromobiļi apvieno novatorisku dizainu, izcilu veikumu vides jomā un vismodernāko tehnoloģiju.

Peugeot elektromobiļi: kādi ir ieguvumi?

/image/85/7/peugeot-208-1902hm103-newcrop.528857.jpg

Atklājiet ekonomisko, viegli vadāmo un videi draudzīgo Peugeot 100 % elektromobiļu priekšrocības.

Jaunas braukšanas sajūtas

Izbaudiet jauna līmeņa braukšanas komfortu ar mūsu klusajiem dzinējiem un samazinātajām vibrācijām Peugeot elektromobilī. Turklāt iepazīstiet elektromobiļa vadīšanas prieku, kas ietver vieglu iedarbināšanu un tūlītēju motora griezes momentu, kas nodrošina tīru paātrinājumu bez pārnesumu pārslēgšanas.
Ar savu darbības režīmu Peugeot elektromobiļi nerada CO2. Tie nodrošina diapazonu līdz 340 km (WLTP).

Veiktie ietaupījumi

Lai novērtētu automobiļa kopējās izmaksas, jums vajadzētu apsvērt ne tikai iegādes cenu, bet arī enerģijas (elektrība vai degviela), apdrošināšanu un automašīnas uzturēšanas izmaksas. Peugeot elektromobiļa vidējā patēriņa ietaupījums ir 40 %, un uzturēšana ir līdz pat 30 % lētāka, salīdzinot ar iekšdedzes dzinēja automobili.

Vienkārša lietošana

Atvadieties no degvielas sūkņiem un padariet savu dzīvi vieglāku ar elektromobili un tā ātro un intuitīvo uzlādi. Ar dažādajiem uzlādes risinājumiem atrodiet uzlādes punktu, lai kur jūs kurā brīdī neatrastos.
Ar MyPeugeot App jūs varat arī pārvaldīt noteiktas sava automobiļa funkcijas attālināti.

/image/85/4/peugeot-208-1902hm003.528854.jpg

Iepazīstiet jauno pilsētas elektroautomobili e-208

Iepazīstiet jauno Peugeot elektromobiļu klāsta pilsētas modeli.  Ar savu pārsteidzošo un moderno siluetu jaunais Peugeot e-208 jums sekos, lai kurp jūs dotos. Aplūkojiet jauno i-Cockpit® 3D, kas jums nodrošina jaunu visaptverošu braukšanas pieredzi ar jūsu braukšanas informācijas hologrammas projekciju.

Elektromobiļi: ietaupījums, uzlāde un akumulators

Kas ir mūsu Peugeot elektromobiļu klāsts? Kāds ir mūsu akumulatoru kalpošanas mūža ilgums? Kā notiek elektromobiļa uzlāde? Šajā sadaļā jūs atradīsiet noderīgu informāciju par šīm tēmām:

Kāds ir mūsu Peugeot elektromobiļu klāsta ietaupījums?

/image/85/6/peugeot-208-2019-450-fr.528856.jpg

Litija jonu iOn akumulatori, ko izmanto Peugeot elektromobiļi, iegādājoties automobili, ir iekļauti. Tiem ir diapazons, kas var sasniegt 340 km WLTP un 140 Wh kapacitāti. Tie darbojas 160 000 km un 70 % no akumulatora uzlādes kapacitātes, un ir ar mazākiem uzlādes kapacitātes zudumiem laika gaitā.
Šis garantētais diapazons ir spēkā pat automobiļa atkārtotas pārdošanas gadījumā vai iegādājoties lietotu automobili.

Kā notiek Peugeot elektromobiļa uzlāde?

Peugeot elektromobiļi piedāvā vairākus veidus, kā uzlādēt akumulatoru, lai ietaupītu jūsu laiku. Turklāt, elektromobiļa uzlāde ir ērta un vienkārša un to var izdarīt ātri un intuitīvi.

/image/85/5/peugeot-208-1902hm002.528855.jpg

Privāta uzlāde

Privāta uzlāde nozīmē jūsu elektromobiļa uzlādi mājās vai darbavietā.
Šis uzlādes veids ir izdevīgs, jo piedāvā praktiskus un ekonomiskus risinājumus.
Ir iespējami divi uzlādes veidi:

  • Jūs varat uzlādēt savu elektromobili, izmantojot standarta spraudni (uzlādes ierīce 3,3 kW, 8 A)
  • Vai jūs varat izvēlēties veikt uzlādi ar Green'up® pastiprināto spraudni (uzlādes ierīce 3,3 kW, 14 A). Šis risinājums nodrošina ātrāku caurlaidspēju nekā standarta spraudnis.

Uzlāde ar Wallbox

Ja jūs vēlaties samazināt laiku, kas jāveltī uzlādei, jūs varat izvēlēties Wallbox savās mājās vai darbavietā.
Wallbox ir kaste, kas ir uzstādīta uz sienas, un, kas var uzlādēt jūsu elektromobili (uzlādes ierīce 6,6 kW, 32 A). Wallbox var novietot arī uz pilona, ja jūs vēlaties to novietot ārpusē. Šī iekārta nodrošina augstāku uzlādes jaudu, kas, savukārt, samazina uzlādes laiku.
Jūs varat pilnībā uzlādēt savu akumulatoru 8 h laikā. Šo laiku var samazināt līdz 5 h ar speciālu kabeli.

Uzlāde ar publiskajiem uzlādes punktiem

Tāpat kā uzpildes staciju tīkls iekšdedzes dzinēja automobiļiem, ir arī publiskais uzlādes tīkls elektromobiļiem. Šis svarīgais tīkls turpina strauji un nepārtraukti augt. Šodien ir vairāk nekā 235 uzlādes punkti Latvijā un gandrīz 225 000 visā Eiropā.
Lai paātrinātu uzlādi, jūs varat izvēlēties kādu no ātrās uzlādes punktiem, ar kuriem mūsu automobiļi ir saderīgi.
Publiskie ātrās uzlādes punkti spēj veikt akumulatora uzlādi par 80 % 30 minūtēs.

Ekobraukšanas padomi, kas jāievēro

Ekobraukšana ir izdevīgs braukšanas veids, kas jums ļaus palielināt jūsu elektromobiļa nobraukuma diapazonu.

/image/85/3/peugeot-208-1902hm102.528853.jpg

Vienmērīgas braukšanas piemērošana

Lai izvairītos no lielāka enerģijas patēriņa, pielāgojiet savu braukšanu, lai izvairītos no rāvieniem, bieža un liela paātrinājuma, kā arī bremzēšanas.
Uz automaģistrālēm samaziniet ātrumu līdz minimumam, jo liels ātrums ātri samazina jūsu automašīnas nobraukuma diapazonu.

/image/42/5/peugeot-e-208.521425.jpg

Bremzēšanas režīma izmantošana

Tā vietā, lai nepārtraukti izmantotu bremžu pedāli, izmantojiet dzinēja bremzēšanas sistēmu, kas ļauj enerģiju ģenerēt no jauna un tādējādi uzlādēt akumulatoru bremzēšanas un ātruma samazināšanas laikā.

/image/85/2/bonus-p21-inter-gtline-modele.528852.jpg

„Eco“ režīma izmantošana

Elektromobiļi ir aprīkoti ar „eco“ režīmu, kas ietaupa enerģiju, saprātīgi samazinot dzinēja jaudu. Šis režīms ir ieteicams pilsētā, jo mums ir nepieciešams mazāk enerģijas nekā uz šosejas.

/image/85/1/peugeot-p21-lifestlye-2-4331.528851.jpg

Pirmsapstrādes izmantošana

Kad jūsu automobilis ir uzlādēts, izmantojiet akumulatora pirmsapstrādes priekšrocības, lai samazinātu apsildes vai dzesēšanas sistēmu enerģiju braucot. Automobiļa apsilde vai dzesēšana uzlādes laikā nepatērē strāvas diapazonu

/image/45/4/peugeot-208-1902styp210.519454.jpg

Riepu uzturēšana

Ir svarīgi uzturēt jūsu riepas neatkarīgi no jūsu automobiļa dzinēja veida. Papildus drošībai elektromobiļiem arī tiek samazināts enerģijas patēriņš, kas palielinās, ja tiek izmantotas nepiemērotas vai nepietiekami piepumpētas riepas.

Vienmērīgas braukšanas piemērošana
Bremzēšanas režīma izmantošana
„Eco“ režīma izmantošana
Pirmsapstrādes izmantošana
Riepu uzturēšana

Citi jautājumi par elektromobiļiem

Vai elektromobiļi tiešām ir mazāk efektīvi nekā iekšdedzes dzinēja automobiļi?

Doma, ka elektromobilis, ir mazāk efektīvs nekā iekšdedzes dzinēja automobilis ir aplama. Lai gan tie ir klusi, elektromobiļi ir ne mazāk efektīvi. Tie sasniedz tādu pašu ātrumu, kā to iekšdedzes dzinēju līdzinieki, vienlaikus nodrošinot jaunu braukšanas komforta līmeni ar kluso dzinēju un samazinātajām vibrācijām. Turklāt, elektromobiļiem paātrinājums un palēninājums notiek tikpat ātri, kā to iekšdedzes dzinēju dubultniekiem.

Vai elektromobiļi tiešām ir dārgāki nekā iekšdedzes dzinēja automobiļi?

Iegādājoties elektromobiļi ir dārgāki nekā to iekšdedzes dzinēju līdzinieki. Tomēr kopējās automobiļa izmaksas ir kas daudz vairāk nekā tikai iegādes cena vien. Faktiski iegādes cenai ir jāpievieno automobiļa degviela, apdrošināšana un apkope. Ja tiek ņemti vērā visi šie faktori, tad elektromobiļi ir ekonomiskāki nekā iekšdedzes dzinēja automobiļi.

Vidēji elektromobiļi nodrošina ietaupījumu par 40 % attiecībā uz patēriņu un par 30 % no uzturēšanas izdevumiem, kas sasniegti salīdzinājumā ar iekšdedzes dzinēju līdziniekiem.

Vai elektromobiļi tiešām ir tīrāki nekā iekšdedzes dzinēja automobiļi?

Pirmais faktors par labu elektromobiļiem un tas nav mazsvarīgs: tie neizdala nekādus CO2. Vēl viens svarīgs faktors: ja ņem vērā tā ražošanu un, jo īpaši, tā akumulatora ražošanu, tiek lēsts, ka divi gadi ir laiks, kas nepieciešams, lai elektromobilis atlīdzinātu savu oglekļa parādu.
Turklāt, ar katru gadu tiek ieviesti risinājumi, kas paildzina akumulatora darbības laiku. Tas ļauj kompensēt oglekļa parādu, kas radies to ražošanā.
Visi šie faktori padara elektromobili par tīrāku automobili lietošanā nekā iekšdedzes automobilis.