Gaisa kondicionētājs

Gaisa kondicionētājs un salona filtrs

Ja gaisa kondicionētāja sistēma darbojas nepareizi, Jūsu automašīna var piesūkties ar mikrobiem un nepatīkamām smakām. PEUGEOT gaisa kondicionētāja plāns saglabā sistēmu nevainojamā darba kārtībā. Nomainiet salona filtru reizi gadā vai ik pēc 15 000 kilometriem un reizi gadā veiciet Jūsu gaisa kondicionētāja sistēmas pārbaudes. 

Oriģinālās peugeot detaļas

RAŽOTĀJA KVALITĀTES PRASĪBA
Oriģinālās rezerves daļas atbilst tiem pašiem standartiem un testēšanas specifikācijām, kādām atbilst detaļas, kas uzstādītas Jūsu automašīnai, tai izbraucot no rūpnīcas. Peugeot oriģinālās detaļas izmanto pareizos augstas kvalitātes materiālus. Tās saglabā Jūsu automašīnu uzticamu un drošu ilgāku laiku. Tās garantē, ka Jūsu PEUGEOT ir uzstādītas tikai augstākās kvalitātes detaļas.

/image/45/9/wrx-208-640x480.407459.jpg

ORIĢINĀLĀS PEUGEOT DETAĻAS

Katra Peugeot oriģinālā rezerves daļa ir izveidota, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Tiek izmantoti tikai ļoti kvalitatīvi materiāli, kuru īpašības tiek stingri pārbaudītas visa ražošanas procesa laikā.

/image/07/7/peugeot-208-2015-617-fr.10077.jpg

NEKĀDU NEVAJADZĪGU IZMAKSU

PEUGEOT tehniķi veic nepieciešamos remontdarbus un katru no tiem Jums izskaidro. Tā ir precīza, profesionāla atbalsta garantija no mūsu PEUGEOT pārstāvniecību tīkla speciālistiem.

/image/07/9/peugeot-308-2014-126-fr.10079.jpg

KVALITĀTE

Uzticot PEUGEOT pārstāvniecību tīklam pārbaužu un remontdarbu veikšanu, Jūs varat izbaudīt virkni priekšrocību. Plāniem ir noteiktas konkurētspējīgas cenas, un pārbaudes un remontdarbus veic PEUGEOT speciālisti.

ATRAST DĪLERI

Iespējams, ka radusies ielādes problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlāk vēlreiz. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar mums.