Informācija neatkarīgajem auto servisiem

Informācija neatkarīgajem auto servisiem

Neatkarīgo remontdarbnīcu pieeja tehniskajai dokumentācijai

Saskaņā ar Francijas Konkurences Departamenta lēmumu (Nr. 07-D-31 2007. gada 9.oktobrī) neatkarīgo remontdarbnīcu pieeja tehniskajai dokumentācijai tiek nodrošināta pēc zemāk aprakstītās shēmas. Šis lēmums attiecas uz visām Peugeot oficiālā importētāja filiālēm un atbilst likumam 1400/2002 (Eiropas Ekonomikas Forums).

Likums ir juridisks dokuments, kas sastāv no sešiem punktiem un attiecas uz visiem autoražotājiem.

  1. Pieeja Info’Flash informācijai (tās personas kontaktinformācija, kas atbildīga par tehniskās dokumentācijas elektronisko formātu documentationtechniqueediteurs@mpsa.com).
  2. Pieeja Info'Flash informācijai caur Service Box.
  3. Pieeja informācijai no interneta saites uz tehniskās diagnostikas metodēm (kontaktinformācija documentationtechniqueediteurs@mpsa.com). Peugeot nodrošina pieeju bojājumu meklēšanas metožu elektroniskajam formātam atbilstoši grafikam.
  4. Pēc diagnostikas aprīkojama lietošanas apmācības kursa apgūšanas neatkarīgās remontdarbnīcas var lejupielādēt un atjaunot diagnostikas aprīkojuma programmnodrošinājumu saskaņā ar grafiku. 
  5. Sākot ar 2008.gada 10.janvāri, neatkarīgajām remontdarbnīcām, kas izmanto atvērto Service Box (Public Service Box) papildus pieejai tehniskajai dokumentācijai ir arī pieeja Info’Flash informācijai un bojājumu meklēšanas metodēm.
  6. Peugeot ir atbildīgs par to, lai neatkarīgās remontdarbnīcas saņemtu atbildes uz saviem pieprasījumiem mēneša laikā.

 Pieeja atklātajam Service Box (Public Service Box), kur iespējams saņemt visu tehnisko dokumentāciju: http://public.servicebox.peugeot.com 

 Tehniskas kļūmes gadījumā ziņojiet uz adresi contact-servicebox@mpsa.com

Par jautājumiem, kas attiecas uz tehniskās dokumentācijas saturu, ziņojiet uz adresi documentationtechniqueediteurs@mpsa.com