Instinct

PADZIĻINĀTA APGUVE

PEUGEOT CONCEPT modeļa izveidē esam iedvesmojušies no dabas un jo īpaši no cilvēka. Cilvēks iegūst neatkarību tad, kad ir apguvis vidi sev apkārt. Tieši tāpat PEUGEOT INSTINCT CONCEPT ir balstīta uz padziļinātu apguvi jeb mācīšanos, lai savam lietotājam izveidotu individuālu profilu. Lai to izdarītu, I.o.T Samsung ARTIKTM Cloud platforma savieno vadītāja ikdienā lietotās ierīces un apkopo datus no tām. Šie dati tiek iegūti no piesaistītajiem pulksteņiem, viedtālruņiem, sociālajiem tīkliem. Savukārt informācija no mājokļa tiek piesaistīta caur mājas vadības ierīcēm – savienoto TV, audio straumēšanu, mājas palīgierīci – datoru u. c. Tādējādi automašīna top par nesalīdzināmu datu avotu. Tā mums kalpo ikdienas gaitās: ierastajos maršrutos, iecienītākajās pieturvietās, braukšanas ieradumos...

Peugeot un Sentiance, ko apkalpo Data Science, apstrādā datus, tos padarot skaidri saprotamus un individuālus katra lietotāja profilam. Šāda analīze ir dinamiska un nepārtraukti papildinās. Tādā veidā, lai pilnībā nodrošinātu sava lietotāja vajadzības un vēlmes, PEUGEOT INSTINCT CONCEPT jau no paša lietošanas sākuma var konfigurēt vai pielāgot savu datu sistēmas arhitektūru lietotāja vajadzībām.

PIEMĒRI

/image/49/6/peugeot-instinctconcept-2702pb208.232496.jpg

Pirmdien, plkst. 7.45

Jūs esat izbraukuši uz savu tikšanos, kas paredzēta plkst. 8.30, piecpadsmit minūtes agrāk nekā ierasts. Lai ņemtu vērā ceļu satiksmi un laika apstākļus, automašīnas navigācijas sistēma savienojas ar jūsu kalendāru. Lai ierastos precīzi laikā, tā jums piedāvā izbraukt piecpadsmit minūtes ātrāk. Augstas uzticamības FOCAL sistēma, kas instalēta jūsu automašīnā, pārņem tieši tās mūziku atskaņošanu, kas nupat bija skanējusi jūsu viesistabā. Iedarbinot dzinēju, aktivizējas jūsu mājokļa ārdurvju aizslēgšanās.

/image/49/7/25p-autonomous-sharp-domotic.232497.png

Otrdien, plkst. 21.00

Pēc treniņa esat samērā noguruši. Nolasot informāciju no jūsu rokas pulksteņa, PEUGEOT INSTINCT CONCEPT veic konfigurāciju Autonomous Soft režīmā. Atgriežoties mājup, varat izbaudīt mierīgu braucienu. Tuvojoties mājai, iedegas āra apgaismojums, lai apgaismotu vietu, kur novietosiet automašīnu.

/image/49/8/peugeot-instinctconcept-2702pb216-v2.232498.jpg

Ceturtdien, plkst. 8.00

Jūsu iepriekšējās dienas fiziskās aktivitātes nav bijušas pietiekamas, tāpēc automašīna jums piedāvā doties ar kājām, un no stāvvietas līdz savam birojam nokļūsiet desmit minūšu laikā.

/image/49/9/peugeot-instinctconcept-2702pb221-v2.232499.jpg

Piektdien, plkst. 14.00

Lai nokļūtu savā tikšanās vietas galamērķī, jums jābrauc pa šoseju, pēc tam pa līkumotu vietējas nozīmes ceļu. Pirmajā maršruta daļā darbojas Autonomous Sharp režīms. Pēc tam, zinot to, cik daudz prieka jums sagādā dinamiskā braukšana, vietējas nozīmes ceļa sākumā automašīna pārslēdzas Drive Boost režīmā.

4 REŽĪMI

Četri režīmi piedāvā īpaši niansētu brauciena pārvaldību. Piemēram, Drive Boost ir paredzēts dinamiskam braucienam. Lai palīdzētu vadītājam, Drive Relax aktivizē ADAS (progresīvā autovadītāja palīdzības sistēma jeb Advanced Driving Assistance Systems) darbību. Piemēram, tā izpaužas ar lukturu automātisku pārslēgšanos vai aktīvā ātruma regulētāja darbību.

Autonomajā Autonomous Soft režīmā priekšroka ir komfortam. Šajā gadījumā braucieni varētu būt nedaudz garāki, tomēr šo laiku var izbaudīt, skatoties filmas, lasot vai atpūšoties. Savukārt Autonomous Sharp režīms saīsina ceļojuma laiku un ceļam pielāgo precīzu un efektīvu braucienu.

PLUS DE PHOTOS & VIDÉOS