SKIP TO CONTENT
 
 
 

 

1.2.2024

 

PEUGEOT klāstā jau šogad būs 12 pilnībā elektriski modeļi

 

PEUGEOT izmanto iespēju un savu komunikāciju 2024. gadā uzsāk ar nozīmīgu vēsti, kas apliecina uzņēmuma apņemšanos attīstīt ilgtspējību. Zīmols ir pabeidzis jauna elektromobiļu klāsta izveidi un jau šogad piedāvās 12 elektriskus modeļus, to skaitā deviņus vieglos pasažieru auto. Tas ir plašākais klāsts starp Eiropas plašpatēriņa automobiļu ražotājiem.

 

Francijas uzņēmums ir arī ieviesis PEUGEOT Allure Care – nebijušu garantijas programmu, kas paredzēta jaunā PEUGEOT E-3008 pircējiem, un aptver visus elektriskos un mehāniskos komponentus ekspluatācijas periodā līdz 8 gadiem vai 160 000 km nobraukumam. Tādējādi PEUGEOT ir kļuvis par pirmo Eiropas zīmolu, kas savam modelim piedāvā tik plašu segumu.

 

Sākumposmā Allure Care garantijas programma būs pieejama PEUGEOT klientiem Austrijā, Beļģijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Polijā, Portugālē, Spānijā un Vācijā.

 

Linda Džeksone, PEUGEOT izpilddirektore: “Ieviešot E-Lion projektu, PEUGEOT mobilizē visas tehnoloģiju zinātības un komandu radošumu, lai saviem klientiem nodrošinātu ilgtspējīgu mobilitāti. Mēs vēlamies bruģēt ceļu kā līderis. Tas ir uzdevums, kas sniedz neticamu gandarījumu.”

Garantija līdz 8 gadiem vai 160 000 km nobraukumam

 

PEUGEOT ir pārliecināts par savu produktu kvalitāti un jaunā E-3008 pircējiem piedāvā PEUGEOT Allure Care programmu, kas garantē sirdsmieru, jo nodrošinās līdz pat 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantiju elektromotoram, lādētājam, transmisijai un galvenajiem elektriskajiem un mehāniskajiem komponentiem.

 

Šī programma palīdz paātrināt jaunākās paaudzes elektromobiļu ieviešanu, jo piedāvā klientiem to mieru, kas nepieciešams pārejai uz cita veida transportlīdzekli. PEUGEOT Allure Care papildina PEUGEOT piedāvāto īpašo garantiju visiem elektromobiļu akumulatoriem, kas arī ir 8 gadi/160 000 km, un tagad attiecas uz visu transportlīdzekli.

 

Ieviešot jauno produktu lielākajos Eiropas tirgos, PEUGEOT ir pirmais Eiropas zīmols, kas piedāvā tik plašu garantijas segumu kādam no saviem modeļiem. Allure Care segums tiek automātiski aktivizēts uz 2 gadiem vai 25 000 km pēc katras tehniskās apkopes, kas veikta PEUGEOT tīklā.

12 elektriski modeļi

 

Pilnu jauno elektromobiļu klāstu tagad veido PEUGEOT E-208, E-2008, E-308, E-308 SW, E-3008, E-Rifter, E-Traveller, E-Partner, E-Expert un E-Boxer, bet 2024. gadā PEUGEOT 100% elektrisko automobiļu klāsts tiks papildināts ar diviem jauniem modeļiem – E-408 un E-5008.

 

Ar šiem deviņiem pasažieru automobiļiem un trīs vieglajiem komercauto zīmols piedāvā visplašāko elektrisko automobiļu klāstu starp visiem Eiropas vadošajiem pamatstraumes ražotājiem.

 

2023. gadā PEUGEOT ar E-208 un E-2008 ieņēma vadošo pozīciju Eiropas elektriskajā B segmentā. Francijas uzņēmums ir arī Eiropas līderis bezizmešu vieglo kravas automobiļu pārdošanā.

Reakcija uz klientu vajadzībām un bažām

 
Lai apmierinātu klientu vajadzības, PEUGEOT ir apņēmies piedāvāt tirgū labāko nobraukuma rezervi. Piemēram, jaunais E-3008 nosaka jaunu standartu savā segmentā, piesakot nobraukuma rezervi līdz pat 700 km, savukārt jaunais E-208 garantē autobraucēju sirdsmieru ar 566 km sniedzamību pilsētā. Ātrās uzlādes iespēja savukārt nozīmē, ka nobraukuma rezervi par 100 km var palielināt tikai 10 minūtēs.

i-Cockpit kabīnē ienāk ChatGPT

 

PEUGEOT turpina paplašināt klientu pieredzi – vienu no zīmola elektrifikācijas un ilgtspējas projekta E-Lion pieciem pīlāriem – un visā pasažieru un vieglo kravas auto klāstā piedāvā ChatGPT tehnoloģiju (sākotnēji Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Spānijā un Vācijā, bet no 2024. gada vidus arī citās Eiropas valstīs). Viszināmākais mākslīgā intelekta modelis ir integrēts PEUGEOT i-Cockpit un ar balss asistenta OK PEUGEOT palīdzību kļūst par īstu partneri, kas spēj atbildēt uz neskaitāmiem jautājumiem un pieprasījumiem par jebkādām tēmām.

 

Kad OK PEUGEOT balss asistents ir aktivizēts, jums vienkārši jāuzdod jautājums, uz kuru ChatGPT sniegs detalizētu atbildi. Mākslīgais intelekts var atbildēt uz virkni specifisku jautājumu, piemēram, ieteikt apskates objektus pilsētā, iepazīstināt ar tiem un, saskaņojot ar navigācijas sistēmu, aizvest jūs līdz tiem. Tāpat tas var arī bagātināt braucienu vai ceļojumu, mijiedarbībā ar pasažieriem ļaujot vaļu jūsu radošumam.

 

ChatGPT pilootprojektiga alustatakse Prantsusmaal, Suurbritannias, Hispaanias, Saksamaal ja Itaalias.

Būtiska loma aprites ekonomikā

 

Pilnīga ekosistēma, kuras pamatā ir STELLANTIS risinājumi, ir vēl viens E-Lion projekta pīlārs. STELLANTIS grupa attīsta aprites ekonomikas uzņēmējdarbību, kas balstīta uz 4R – Remanufacture, Repair, Reuse, and Recycle jeb atjaunošana, remonts, atkārtota izmantošana un pārstrāde.

 

PEUGEOT ir daļa no šīs pieejas. Tā izmanto mazāk materiālu un kāpina ilgtspējīgo materiālu īpatsvaru, kas palielina ilgmūžību un nodrošina materiālu pārstrādi ekspluatācijas beigās. Piemēram, jaunajā PEUGEOT E-3008 ir līdz pat 23% pārstrādātu materiālu, tostarp pārstrādāts tērauds un polimēri.

 

Lai nodrošinātu nolietotu transportlīdzekļu pārstrādi Eiropā, STELLANTIS un Galloo, kas ir Eiropas līderis pārstrādes jomā, ir izveidojuši kopuzņēmumu Sustainera Valorauto. Tas profesionāļiem un privātpersonām piedāvā pilnīgu risinājumu, kas ietver transportlīdzekļu savākšanu un izjaukšanu, derīgo detaļu atgūšanu, atjaunošanu un pārdošanu, kā arī materiālu pārstrādi.

 

Vēl vienu kopuzņēmumu, kas Eiropā un Ziemeļamerikā nodarbosies tikai ar elektromobiļu akumulatoru pārstrādi, STELLANTIS ir nodibinājis ar Orano, globāla mēroga līderi pārstrādes jomā. Sadarbība dos iespēju izmantot Orano inovatīvo zemas oglekļa dioksīda emisijas tehnoloģiju, kas nodrošina augstu materiālu atgūšanas pakāpi no nolietotajiem litija jonu akumulatoriem.

 

Vienlaikus jāpiebilst, ka akumulatoru remonts paša STEALLANTIS centros, kā arī darbs pie izejvielu atgūšanu norisinās jau daudzus gadus.

VISI JAUNUMI