SKIP TO CONTENT
Peugeot i-Cockpit®

PEUGEOT I-COCKPIT®

INOVATĪVA VADĪTĀJA VIETA

PASTIPRINOT EMOCIJAS

 

 

Peugeot misija vienmēr ir bijusi unikālas braukšanas pieredzes radīšana.

 

Lai piedāvātu Jums vislabāko automobiļa vadīšanas pieredzi, Peugeot ir padziļināti pētījis visu, kas saistīts ar braukšanas pozīciju, lai Jūs varētu izbaudīt vēl vairāk prieka, automobiļa atsaucības un drošību.

 

Šī pētījuma rezultātā ir izstrādāta novatoriska vadītājas vietas koncepcija: Peugeot i-Cockpit®.

 


Piedzīvojiet pilnīgi jaunas sajūtas uz ceļa ar savu Peugeot!

IL SE COMPOSE D’ÉLÉMENTS ESSENTIELS :

IZCILA ERGONOMIKA

Samazināts kustību diapazons, plaša vieta kājām, sēdekļi ar masāžas funkciju, optimizēta sēdpozīcija... Peugeot i-Cockpit® ir rūpīgi izstrādāts, lai ievērojami uzlabotu vadītāja un pasažieru labsajūtu.
 
RACIONALIZĒTA VIDUSKONSOLE

Viduskonsolē ir 8-pakāpju automātiskās pārnesumkārbas (EAT8) pārslēgs (i) Atkarībā no dzinēja veida.  .


Bez redzamas pārnesumkārbas sviras (i) Ar dzinējiem, kas aprīkoti ar automātiskās pārnesumkārbas pārslēgu.   konsole piedāvā papildu vietu uzglabāšanas nodalījumiem, kā arī īpašu vietu viedtālruņa uzlādei.

 
KOMPAKTA STŪRE AR INTEGRĒTĀM VADĪBAS IERĪCĒM
Izstrādāta, lai visos veidos uzlabotu Jūsu braukšanas instinktus. Kompaktā, īpaši jūtīgā stūre ļauj braukt veikli, ar precizitāti un entuziasmu.
 

SAVIENOTS SKĀRIENEKRĀNS

 

Savienotais centrālais ekrāns ļauj izmantot visas komforta un navigācijas funkcijas (GPS, mediji, klimata kontrole u.tml.), un to vadība iespējama ar balss atpazīšanas funkciju, uz stūres izvietotām vadības ierīcēm vai vienkārši ar i-Toggles taustiņiem.

VISI MŪSU MODEĻI IR APRĪKOTI AR PEUGEOT i-COCKPIT®
 

Atklājiet 100% digitālo pasauli, kas veltīta braukšanas priekam pie mūsu automobiļu stūres, un kas visi aprīkoti ar Peugeot i-Cockpit®.
Le nouveau PEUGEOT i-Cockpit® va plus loin dans tous les domaines. Plus qualitatif dans sa présentation, plus technologique dans sa conception, plus connecté, plus intuitif, mais jouant aussi encore plus loin sur le registre de l‘émotion et de la personnalisation, il concrétise l’intérieur PEUGEOT d'aujourd'hui et de demain.