/image/63/7/peugeot-e-legend-1809heme311-small.464637.jpg
/image/63/7/peugeot-e-legend-1809heme311-small.464637.jpg
PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA

Viens vienīgs mērķis: justies labi automašīnā, lai kāda piedziņa to darbina, tik ērti, kā jūs gribētu justies mājās. Smalks augsto tehnoloģiju komponenšu un izsmalcinātu materiālu salīdzinājums.

AIZRAUJOŠAS, SILTAS EMOCIJAS

Pasažiera nodalījumā ir izplatītas divas galvenās digitālo materiālu tēmas (vai īstu materiālu digitālās interpretācijas): melnu un bronzas līniju tīkli vai skapju koka izskata „paneļu“ sērijas. Šīs tēmas ir attēlotas 16 dažādu izmēru ekrānos, tostarp 49 collu izliektā ekrānā zem skaņu sistēmas, kas pavērsts pret automobilī sēdošajiem, 29 collu ekrānos durvīs un 12 collu ekrānā katrā saulessargā. Digitālās virsmas ir rūpīgi izstrādātas, lai tas būtu nemanāmi integrētas un saplūstu ar pasažieru nodalījuma fonu. Viduskonsole nodrošina piekļuvi galvenajām autovadīšanas vadības ierīcēm ar grozāmo pārslēgu un 6 collu skārienekrānu. Pa kreisi no stūres digitālais tumblers piedāvā konteksta izvēlnes slēdžus, kuru var konfigurēt atbilstoši braukšanas režīmam.

/image/63/6/peugeot-e-legend-1809heme304-small.464636.jpg

H formas sēdekļu un vertikālo sēdekļu spilvenu dizainam iedvesma gūta no PEUGEOT 504 Coupé modeļa: svara ietaupījums, izmantojot iespējami kompaktāko izmēru, „komforta atbilstība“, kas apvieno komfortu un stimulējošu atbalstu, izmantojot putas ar atmiņas funkciju (gluži kā atbilstoši piegriezts kostīms). Galvas balsti ir šķērseniski, regulējami, un tos var pilnībā ielocīt sēdeklī.

Atsaucīgais i-COCKPIT® izveidots uz i-COCKPIT® bāzes, kas raksturo PEUGEOT zīmola modeļus. To veido austiņas ar 3 ciparnīcu displeju acu augstumā un ārkārtīgi kompakta stūre.

/image/63/5/peugeot-e-legend-1809heme453-small.464635.jpg

Kā noslēgums, iegrimstot un individuāli pielāgojot salonu, automobili piepilda aromātiskā difuzora smarža.
EX-NIHILO® ir radījis divus aromātus īpaši PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAI.