SKIP TO CONTENT
INOVĀCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS

INOVĀCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS

#Unboring TheFuture

Automobiļu nākotnes veidošana. Nākotnes automobiļi ir šeit un tagad, solot vienkārši braukt bez nekāda prieka, vien ar tehnoloģijām... Tomēr Peugeot nākotne ir bagāta un aizraujoša. Tehnoloģijai ir tikai viens mērķis: uzlabot Jūsu sajūtas un braukšanas prieku. Sagatavojieties atklāt mūsu automobiļu vīziju, kas iekļauta Peugeot e-Legend konceptauto un materializējas jaunajos uzlādējamā hibrīda benzīna dzinējos. #UnboringTheFuture.
UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA


Uzlādējamā hibrīda tehnoloģija apvieno divus enerģijas avotus: elektrisko un termisko. Uzlādējamie hibrīdautomobiļi samazina CO2 izmešus, jo 100% elektriskais režīms piedāvā 4 braukšanas režīmus, kā arī ātru un vienkāršu uzlādi Jūsu braucieniem.
ELEKTRISKĀ TEHNOLOĢIJA


Peugeot elektriskie dzinēji ļauj braukt bez izmešiem un to maksimālā jauda ir 100 kW/110 ZS. Pateicoties to augstas veiktspējas litija-jonu tipa akumulatoram (400 V), mūsu elektromobiļi spēj nobraukt līdz 340 km (pēc WLTP).
PEUGEOT I-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit® pamatīgi maina Jūsu braukšanas pieredzi. Ar tā kompakto stūri, uz augšu vērsto displeju un lielo skārienekrānu Jums ir intuitīva un ērta piekļuve visām vadības ierīcēm, kas viss kopumā nodrošina uzlabotu braukšanas pieredzi.
BRAUKŠANAS PIEREDZE


Savā Peugeot Jūs intuitīvi varat izmantojat visas tehnoloģijas, lai gūtu braukšanas prieku. Uzlabojot saķeri, vadāmību un drošību uz ceļa, atvieglojot iedarbināšanu, manevrus nogāzēs un novietojot stāvvietā, Peugeot piedāvā Jums jaunu automobiļa vadīšanas pieredzi.
SAVIENOJAMĪBA


Atklājiet Peugeot izstrādātās funkcijas un lietotnes, kas ir lieliski integrētas un nodrošina lielāku braukšanas prieku un drošību. Šie savienotie rīki, kas ir vērsti uz atpūtu, informāciju vai drošību, pielāgojas visām Jūsu vajadzībām arvien personalizētākiem braucieniem.
EFEKTIVITĀTE

Peugeot aprīko savus automobiļus ar Hybrid, Hybrid4, PureTech vai BlueHDi dzinējiem, piedāvājot augstu veiktspēju un zemas emisijas. Atklājiet arī EAT6*, EAT8** un e-EAT8*** automātiskās pārnesumkārbas, kas optimizē degvielas patēriņu un uzlabo braukšanas sajūtas.