SKIP TO CONTENT
Peugeot E Legend Concept

Peugeot e-Legend konceptauto: autonoms elektromobilis no Peugeot

AUTONOMAIS MANIFESTS

Tā kā autonoms nenozīmē monotons un enerģijas pāreja neizdzēsīs 120 gadus no autobūves vēstures, Peugeot ar lepnumu atklāj e-Legend konceptauto.

#UnboringTheFuture

 

 

Peugeot e-Legend konceptauto nav tikai tehnoloģisks manifests. Tā ir Peugeot zīmola vīzija, kas aktīvi vērsta uz optimistisku un īpaši pievilcīgu nākotni. Peugeot zīmolam elektrisks un autonoms ir sinonīmi ar vēl spēcīgākām izjūtām, un garlaicība pilnīgi noteikti nav daļa no Peugeot zīmola DNS.

NEIEGROŽOTS GT

Visa projekta laikā Peugeot Style komandu vadīja vēlme piedāvāt bagātīgu, estētisku, tehnoloģisku un visaptverošu pieredzi kompaktajā kupejā. Tieši šis telpas plašuma un proporciju reālisms, kas padara Peugeot e-Legend konceptauto tik dinamisku un ļauj tam ietvert Peugeot zīmola ambīcijas ar tik daudz mūsdienīguma un enerģijas.

AIZRAUJOŠA PIEREDZE

Mūsu vienīgais mērķis: ļaut Jums justies savā automobilī tikpat ērti kā Jūs justos savās mājās. Ir radīta smalka augsto tehnoloģiju komponentu un izsmalcinātu materiālu kombinācija.

IETAUPIET LAIKU

Ar Peugeot e-Legend konceptauto Peugeot zīmola mērķis ir padziļināt un pilnveidot 100% autonomā, elektriskā, savienotā automobiļa sniegto braukšanas pieredzi.

 

Adaptīvajam i-Cockpit® ir pievienotas vēl vairāk funkcijas, lai piedāvātu lietotājiem īpaši pielāgotu un aizraujošu braukšanas pieredzi katrā no 4 pieejamajiem režīmiem.

Mūsdienu drudžainajā un tehnoloģiski piesātinātajā pasaulē brīdis pašiem sev droši vien ir viena no visdārgākajām precēm, kāda pieejama.

Autonomā braukšana ļaus Jums atgūt šo laiku sev un radīs jaunu pieredzi, ar ko dalīties mūsu automobiļos.

4 BRAUKŠANAS REŽĪMI

Atkarībā no ceļu satiksmes intensitātes vai vadītāja vēlmēm, Peugeot e-Legend konceptauto piedāvā 4 braukšanas režīmus.

Autonomajā režīmā Peugeot e-Legend konceptauto salona konfigurācija pielāgojas, pateicoties Drive-By-Wire tehnoloģijai. Stūre iebīdās zem akustiskās sistēmas, lai pilnībā atbrīvotu vietu 49" ekrānam, priekšējie sēdekļi atliecas, sānu roku balsti automātiski atlokas, atverot plašu uzglabāšanas nodalījumu un indukcijas uzlādes zonu viedtālruņiem, savukārt galvenās vadības ierīces paliek pieejamas vadītāja sēdeklī iebūvētajā viduskonsolē.

 

Pēc tam pasažieri var izbaudīt savas iecienītākās brīvā laika pavadīšanas iespējas: spēlēt spēles integrētajā videospēļu konsolē vai skatīties filmu uz izliektā centrālā ekrāna vai uz ekrāna katrā saulessargā.

100% ELEKTRISKA PIEDZIŅA

Peugeot e-Legend konceptauto, kas lieliski atbilst Peugeot zīmola vīzijai par enerģijas pāreju, ir aprīkots ar 100% elektrisko spēka piedziņu.

Izmantojot 100 kWh akumulatorus, dzinējs attīsta 800 Nm griezes momentu un 340 kW jaudu, kas tiek sadalīta uz četriem riteņiem. Šāds veiktspējas līmenis ļauj paātrināties no 0 līdz 100 km/h mazāk nekā 4 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 220 km/h. Tā autonomija ir 600 km (pēc WLTP), no kuriem 500 km ir atgūstami nieka 25 minūtēs, izmantojot ātro uzlādi.

Peugeot e-Legend konceptauto veicina nulles tehnoloģisko ierobežojumu garu, piedāvājot indukcijas uzlādi.

AUDIOSISTĒMA UN SAVIENOJAMĪBA

Sadarbībā ar kompāniju SoundHound® Inc., kas ir mākslīgā intelekta tehnoloģiju līderi, Peugeot e-Legend konceptauto piedāvā ar balsi vadāmu personīgo asistentu, kas pielāgots autonomai braukšanai.

Izrunājot tikai vienu frāzi, vadītājs var mainīt braukšanas režīmu, klausīties savu iecienītāko mūziku un pat atvērt vai aizvērt automobiļa elektriski vadāmās durvis.

Sistēma reaģē ar Gilles Vidal (Peugeot dizaina direktora) digitalizēto balsi, un tā saprot 17 valodas.

Mūsu sērijveida automobiļiem pielāgotā versija uz Peugeot zīmola produktiem būs pieejama 2 gadu laikā.

 

Peugeot un Focal® kopīgi strādā pie nākotnes klausīšanās pieredzes, apvienojot stingrus standartus ar inovācijām, lai nodrošinātu unikālu audio pieredzi.

Neatkarīgi no atskaņotā avota Focal® akustiskā arhitektūra nodrošina optimālu skaņas izkliedi.

Iebūvētās skaņas sistēmas nākotnes vēstnesis, Peugeot e-Legend konceptauto audiosistēma ir īpaši izstrādāta, lai piedāvātu divas pilnīgi jaunas audio funkcijas:

- kartēšana, kas cita starpā ļauj nosūtīt navigācijas ziņojumus tikai vadītājam, kamēr pārējie pasažieri klausās mūziku;

- zonēšana, kas ļauj pilnībā pielāgot saturu, tādējādi katru pasažieri ievietojot savā audio burbulī, netraucējot nevienam citam.

SPORTISKS UN JUTEKLISKS IZSKATS


Peugeot pierāda, ka hipertehnoloģisks automobilis var izskatīties pievilcīgs.

 

Kupejas silueta izvēle autonomam automobilim uzlabo braukšanas pieredzi, izmantojot ļoti modernus elementus, ļoti reālistiskus un pragmatiskus izmērus un proporcijas. Jaunu elektrisko platformu parādīšanās paver dizaineriem daudzas iespējas, novēršot ar iekšdedzes dzinējiem saistītos tehniskos ierobežojumus.

 

Lai veidotu savu tehnoloģisko redzējumu, Peugeot e-Legend konceptauto balstās uz zīmola mantojumu. Norādījums šim mantojumam ir Peugeot 504 kupejas stila atkārtota interpretācija: modernizēts, sportisks, tēraudam līdzīgs un sensuāls siluets un pret aizmugurējo tiltu izliekta kabīne ar lieliem logiem.


 


Priekšpusē automobiļa izteiksme ir atpazīstama, pateicoties tā 3 nagu formas gaismas parakstam un 2 dubultmoduļiem, kas atgādina Peugeot 504 kupejas četrus priekšējos lukturus.

Zem priekšējiem lukturiem atrodas tehniskā zona un tajā izvietoti visi autovadītāja atbalsta sistēmu sensori.

Visa priekšējā daļa tiek eleganti noslēgta priekšējos spārnos, to atdalot ar melnu alumīnija joslu, tādējādi izceļot hroma izskata nerūsējošā tērauda buferus.

 


Aizmugurē Peugeot klāsta simboliskais vizuālais signāls ir arī 3 nagu formas gaismas paraksta izskatā, kas šajā modelī ir ļoti tehnoloģiski apstrādāts.

Trešais bremžu lukturis ir izvietots aizmugurējā loga augšdaļā visā tā platumā ar multireflektoru sistēmu, kas atstaro gaismu uz aizmugurējā loga.

 

 

 

Sānus veido 3 atšķirīgi slāņi, tostarp tehniskās platformas paplašinājums apakšējā daļā un daudz stiklotu virsmu, kas veidoti iedvesmojoties no Peugeot 504 kupejas metāla un stikla proporcijas. Šīs plašās, stiklotās virsmas pārpludina Peugeot e-Legend konceptauto pasažieru salonu ar gaismu. Riteņu arku dizains spēlējas ar neizmantojamo telpu, ietverot gaisa atveres priekšējās riteņu arkās. Kopējo dizainu izceļ metāla arka, kas ieskauj sānu logus un akcentē aizmugurējā loga stikla šķautnes ielaidumu. No ārpuses zem aizmugurējā ceturtdaļloga ir ekrāns, kas parāda vadītājam personalizētu sveiciena ziņojumu un akumulatora uzlādes līmeni pirms došanās ceļā. Tas arī brīdina cilvēkus ārpusē, ka automobilis darbojas autonomā braukšanas režīmā. Skārienjutīgā durvju atvēršanas vadība ir diskrēti paslēpta sānu logā.

 


Virsbūvei izmantota ļoti gluda un smalka pelēka krāsa ar šampanieša krāsas toni.

Atkarībā no ārējā apgaismojuma krāsa mainās no hroma, kas atspoguļo visu apkārtni, līdz pulētas bronzas metāla izskatam.

 


Riteņi ietver 19" vieglmetāla diskus un sērijveidā ražotas Michelin riepas, kas nodrošina gan reālismu, gan uzticamību.

 

AUGSTAS KVALITĀTES MATERIĀLI


Lai izveidotu gaišu un elegantu pasažieru salonu, dizaineri izvēlējās siltus materiālus, ar to kompensējot digitālo virsmu radīto aukstuma iespaidu. Kontrasts pārgalvīgajā steigā pretim pilnībā digitālajām tehnoloģijām.

 

Samts atgriežas! Zīdainais samts ir izvēlēts tā cēlākajā izpildījumā un ļoti patīkamā pieskāriena dēļ. Tas ir prasmīgi kombinēts ar modernu tehnisko audumu faktūru, kas piedāvā plašākas ražošanas iespējas. Šis audums ir digitāli austs īpaši Peugeot e-Legend konceptauto no spīdīga pavediena, kas atgādina samta krāsu. Šis materiāls tiek izmantots arī Peugeot 3008 un 5008 krosoveru modeļu salona apdarē.

 

Augšējās daļas un durvju sliekšņus no paldao koka ir izgatavojis mūsu partneris Hervet Manufacturier®. Šis eksotiskais koks, kas iegūts no atjaunojamiem mežiem, ļoti atgādina 60-to gadu mēbeles, kas izgatavotas no rožkoka vai melnkoka. Šī koka tumšais graudainums izceļ sēdekļu un grīdas seguma tirkīza zilo nokrāsu. Modernais koka pielietojums atgādina Peugeot 3008, 5008 un 508 GT versiju priekšējos paneļus.

IESKAUJOŠAS, SILTAS EMOCIJAS

Mūsu vienīgais mērķis: panākt, lai Jūs savā automobilī justos tikpat ērti kā savās mājās. Smalka augsti tehnoloģisku elementu un cēlu materiālu kombinācija.


Visā pasažieru salonā ir tikai divas galvenās digitālo materiālu tēmas (jeb reālu materiālu digitālās interpretācijas): bronzas līniju tīkli un līnijas, kas izceļ koka radīto efektu. Viss tiek projicēts uz 16 dažāda izmēra ekrāniem, tostarp 49" izliektā ekrāna zem skaņas joslas, kas vērsts pret automobiļa pasažieriem, 29" ekrāni durvīs un 12" ekrāns katrā saulessargā. Digitālās virsmas ir rūpīgi izstrādātas, lai tās lieliski iekļautos salonā. Viduskonsole nodrošina piekļuvi galvenajām braukšanas vadības ierīcēm, izmantojot grozāmo selektoru un 6" skārienekrānu. Pa kreisi no stūres atrodas digitālais pārslēgšanas slēdzis, kas piedāvā konteksta izvēlnes vadīklas, kuras var konfigurēt atbilstoši braukšanas režīmam.

 

H formas sēdekļu un atzveltņu spilvenu dizains ir iedvesmots no Peugeot 504 kupejas. Svara samazinājums panākts pateicoties pēc iespējas kompaktākiem detaļu izmēriem un pielāgota komforta, kas apvieno vispusēju labsajūtu un stimulējošu atbalstu, izmantojot putas ar atmiņas funkciju. Galvas balsti ir regulējami šķērsvirzienā un pat pilnībā ievelkami sēdekļa atzveltnē.

 

Adaptīvais i-Cockpit® veidots uz citu Peugeot modeļu i-Cockpit® bāzes. Tas sastāv no 3 ciparnīcu displeja acu augstumā un īpaši kompaktas stūres.

 

Lai nobeigtu salona personalizēšanu, automobiļa salonu iesmaržina smaržu difuzors.

EX-NIHILO® ir radījis divas smaržas, kas Peugeot e-Legend konceptauto spēj raksturot vistiešāk.