/image/60/5/peugeot-e-legend-1809heme402-small.464605.jpg
/image/60/5/peugeot-e-legend-1809heme402-small.464605.jpg
PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA

PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJA uzsver zīmola DNS, salaulājot tā mantojumu ar modernākajām tehnoloģijām autobūves nozarē.

SPORTISKS, SENSUĀLS IZSKATS

/image/60/6/peugeot-e-legend-1809heme202-small.464606.jpg

PEUGEOT pierāda, ka hipertehnoloģisks automobilis var izskatīties pievilcīgs. Kupejas silueta izvēle automātiski vadāmam automobilim pastiprina braukšanas pieredzi, izmantojot ļoti modernus elementus un ļoti reālus un pragmatiskus izmērus un proporcijas. Jauno elektrisko platformu parādīšanās paver iespējas dizaineriem, novēršot iekšdedzes dzinēja tehniskos ierobežojumus.

Lai izveidotu tās tehnoloģisko koncepciju, PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAI iedvesma smelta no zīmola mantojuma. Mājiens uz šo mantojumu ir tā izklaides automobiļa, 504 kupejas, galveno stilistisko tēmu jauna interpretācija: modernizēts, sportisks, tēraudam līdzīgs un sensuāls siluets un pret aizmugurējo tiltu izliekta kabīne ar lieliem logiem.

Priekšējā daļā automobiļa izteiksmi var atpazīt pēc 3 nagu formas vizuālās signatūras un diviem dubultajiem moduļiem, kas atgādina 504 kupejas 4 priekšējos lukturus.
Tehniskā zona ir novietota zem priekšējiem lukturiem, un tajā atrodas visas autovadīšanas palīgsistēmas.
Priekšējās daļas kopums ir izvietots priekšējos spārnos, un to sadala alumīnija josla, izrādot cieņu hroma izskata nerūsējošā tērauda buferiem.

Aizmugurējā daļā simboliskajai PEUGEOT klāsta signatūrai arī ir 3 nagu forma, un tai ir ļoti tehnoloģiska apdare.
3. bremžu gaisma ir novietota aizmugurējā loga augšējā daļā visā tā platumā ar multireflektoru sistēmu, kas atstaro gaismu uz aizmugurējā loga.

/image/61/0/peugeot-e-legend-1809heme102-small.464610.jpg

Sānus veido trīs atšķirīgi slāņi, tostarp tehniskās platformas paplašinājums apakšējā daļā un daudz stikla, iedvesmojoties no PEUGEOT 504 Coupé modeļa metāla/stikla proporcijām. Šīs plašās stiklotās virsmas pārpludina PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAS pasažieru nodalījumu ar gaismu. Riteņu arku dizains rotaļājas ar negatīvo telpu, izliecot tās uz iekšpusi un pievienojot gaisa kanālus priekšējās arkās. Visu dizainu kopā satur metāla arkas, kas ietver sānu logus un akcentē aizmugurējā loga stikla šķautnes ielaidumu. Būdams redzams no ārpuses zem tā aizmugurējā ceturtdaļloga, ekrāns parāda lietotājam personalizētu sveiciena paziņojumu un uzlādes līmeni pirms došanās. Tas arī brīdina cilvēkus ārpus automobiļa, ka automobilis darbojas automātiskās vadības režīmā. Durvju atvēršanas skārienvadība ir diskrēti paslēpta sānu logā.

Virsbūve var lepoties ar ļoti gludu un smalku šampanieša krāsas pelēku apdari.
Atkarībā no ārējā apgaismojuma krāsu izmaiņas no hroma, kas atstaro visu apkārtni, līdz pulētas bronzas metāla apdarei.
Izmantotā procedūra ir tāda pati, kādu pielieto slavenāko smaržu zīmolu pudelēm.

/image/61/2/peugeot-e-legend-1809heme603-small.464612.jpg

Riteņus veido 19 collu diametra diski un MICHELIN® riepas masveida ražošanas izmēros.
Reālisms un uzticamība.

AUGSTI MATERIĀLU STANDARTI

Lai izveidotu gaišu, elegantu pasažieru nodalījumu, dizaineri izvēlas siltus materiālus, kompensējot augstās digitālās virsmas. Kontrasts pārsteidzīgajā steigā pretim visam digitālajam.

Samts piedzīvo savu lielo atgriešanos! Atlasīts savā labākās kvalitātes veidā: gluds un ļoti patīkams uz tausti, zīda samts ir saprātīgi sajaukts ar raksturīgi moderno tehnisko auduma faktūru, kas piedāvā plašāku ražošanas iespēju klāstu. Tas ir digitāli austs un īpaši PEUGEOT e-LEGEND KONCEPCIJAI no spīdīga diega, kas atgādina samta krāsu. Šis materiāls ir izmantots arī PEUGEOT 3008 un 5008 modeļos.

Augšējās daļas un durvju sliekšņus no paldao koka ir veidojis mūsu partneris HERVET MANUFACTURIER®. Šis eksotiskais koks nāk no atjaunojamajiem mežiem un ļoti atgādina 1960. gadu mēbeles, kas tika izgatavotas no rožkoka vai melnkoka. Koka tumšais graudainums izceļ sēdekļu un grīdas tirkīza zilo pārklājumu. Šis modernais koka pielietojums atgādina PEUGEOT 3008, 5008 un 508 modeļu GT versiju infopaneļus.