SKIP TO CONTENT
KONCEPTAUTO
 
 
MŪSU VĪZIJA
NĀKOTNE IR LABĀKA AR VALDZINĀJUMU

Peugeot ir nodevies elektriskajām inovācijām un jaunākajām tehnoloģijām, paverot ceļu nākamajai paaudzei.

 

 
 
MŪSU VĪZIJAN
ĀKOTNE IR LABĀKA AR VALDZINĀJUMU

 

Peugeot ir nodevies elektriskajām inovācijām un jaunākajām tehnoloģijām, paverot ceļu nākamajai paaudzei.
PEUGEOT INCEPTION KONCEPAUTO
Pasaule mainās… un arī Peugeot pieņem pārmaiņas. Mūsu ceļojumu vada Peugeot Inception konceptauto, kas pārstāv nākamās paaudzes elektromobiļa dizaina transportlīdzekļus, kas būs uz ceļiem jau sākot no 2025. gada.
PEUGEOT E-LEGEND
Viss par e-Legend dzīvo un dveš novatorismu. Tas ir daudz vairāk nekā kompakta kupeja – tas ir konceptauto, kas virzās nākotnē ar aizrautību, dinamiku un visaptverošām tehnoloģijām.
PEUGEOT INSTINCT CONCEPT
Iedomājieties automobili, kas ir tik nemanāmi integrēts Jūsu digitālajā dzīvē, ka tas der Jums kā “otra āda”. Peugeot Instinct Concept paplašinātā braukšanas pieredze darbojas simbiozē ar Jums un Jūsu vajadzībām.
PEUGEOT BOXER 4X4 CONCEPT
Peugeot ir radīts jaunu teritoriju izpētei – gan tehnoloģiski, gan ģeogrāfiski. Šis izturīgais un revolucionārs modelis apvieno labāko no abām pasaulēm un piešķir jaunu elpu atpūtas automobiļu kategorijai.
 
 
INOVĀCIJU
VADĪTS

INOVĀCIJU VADĪTS
 
Peugeot aizrautīgi cenšas nodot progresīvās tehnoloģijas Jūsu rokās un padarīt tās par daļu no Jūsu ikdienas. Peugeot i-Cockpit® iemieso šo centību un ir katra Peugeot pamatā, nodrošinot visaptverošu un intuitīvu vadību.