SITUĀCIJAS STĀVOKLIS (COVID-19) LASĪT VAIRĀK

COVID-19

/image/71/0/peugeot-blue-box.651710.jpg

Dārgie, klienti, kolēģi un sadarbības partneri!

Sakarā ar visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību informējam, ka Peugeot pārstāvniecības Latvijā uz doto brīdi plāno turpināt darbu tik ilgi, kamēr nebūs izziņots ārkārtas aizliegums.

Mūsu Peugeot pārstāvniecību darbinieki apzinās savu atbildību un saslimšanas simptomu vai inficēšanās gadījumā uz darbu nenāks, un tādu pat attieksmi sagaidām arī no jums.

Ja esat bijuši ārzemēs vai ir aizdomas, ka esat bijuši kontaktā ar inficētu personu, lūdzam, būt atbildīgiem – ievērot pašizolāciju 14 dienas un plānoto apmeklējumu pārcelt uz vēlāku laiku.

Rezervāciju varat pārcelt sazinoties ar sev tuvāko Peugeot pārstāvniecību, kuras kontaktus atradīsiet šeit: https://www.peugeot.lv/lv/peugeot-parstavju.html

Pašreizējos apstākļos ražotājs kārtējās tehniskās apkopes termiņu ir pagarinājis par 2 mēnešiem vai līdz 2000 km bez garantijas līguma pārtraukšanas riska.

Ar pilnu nopietnību izturamies pret radušos situāciju un esam veikuši piesardzības pasākumus, kas pasargās mūs pašus un jūs mūsu klientus. Samazināsim tiešus kontaktus, sazināsimies vairāk pa tālruni un e-pastu, tiekoties klātienē ievērosim distanci.

Vairāk par vīrusa izplatību un ārkārtas situāciju: https://arkartassituacija.gov.lv/

Paldies par saprotošu attieksmi.

Peugeot importētājs